آرتا رسانه

US senators back Elizabeth Warren bill

قانون پول‌ شویی الیزابت وارن مشمول حمایت نه سناتور ایالات متحده

تایید قانون پول‌ شویی الیزابت وارن

سناتور الیزابت وارن اعلام کرد که ائتلاف او برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال در عملیات پول‌ شویی، قاچاق مواد مخدر و تقلب در تحریم‌های بین‌المللی تایید قانون پول‌شویی الیزابت وارن گسترش یافته است.

حمایت از قانون پول شویی الیزابت وارن

سناتور وارن در اعلامیه‌ای اعلام کرد که نه سناتور ایالات متحده به پروژه قانون پول‌شویی دیجیتال او پیوسته‌اند. این اعضا شامل سناتوران حزب دموکرات گری پیترز، دیک دوربین، تینا اسمیت، جین شاهین، باب کیسی، ریچارد بلومنتال، مایکل بنت و کاترین کورتز ماستو، همچنین سناتور مستقل انگوس کینگ هستند.

پشتیبانی شرکت های بزرگ از قانون پول شویی الیزابت وارن

این پروژه همچنین توسط سازمان‌هایی همچون Transparency International U.S.، Global Financial Integrity، National District Attorneys Association، Major County Sheriffs of America، National Consumer Law Center و National Consumers League نیز حمایت شده است.

معرفی قانون پول شویی الیزابت وارن

الیزابت وارن قانون پول‌شویی دیجیتال خود را همراه با سناتوران دیگری در ژوئیه 2023 معرفی کرد. این پروژه قصد دارد بر روی کیف‌پول‌های دیجیتال بدون هویت تأکید کند، وظایف قانونی Bank Secrecy Act را گسترش دهد و تدابیری را برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

شکاف مالی کریپتو

الیزابت وارن به اعتقاد دارد که شکاف مالی حدود 50 میلیارد دلاری در ارزهای دیجیتال وجود دارد و در صورت تأخیر در به‌روزرسانی سیاست مالیاتی، اداره مالیات داخلی و خزانه ایالات متحده خطر دارند که حدود 1.5 میلیارد دلار از درآمد مالیاتی برای سال مالی 2024 را از دست بدهند.

نتیجه‌گیری

تایید قانون پول‌ شویی الیزابت وارنبا حمایت نه سناتور ایالات متحده از اهمیت بسزایی برخوردار است و ممکن است تأثیرات گسترده‌ای بر صنعت ارزهای دیجیتال داشته باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا