سایت ارزان شرکتی

قطعاً یک شرکت بدون سایت، چیزی را کم دارد که به اعتبار لازم و مکفی برسد. ما در جشنواره فروش سایت ارزان، پیشنهادات خوبی برای سایت شرکتی شما داریم.

خرید سایت شرکتی

تعرفه خرید سایت شرکتی ارزان

برای مشاهده تعرفه ها در موبایل، اینجا کلیک کنید

خرید وب سایت شرکتی ارزان

امکانات سایت شرکتی۴۹۹.۰۰۰ تومانی۹۹۹.۰۰۰ تومانی۱.۴۹۹.۰۰۰ تومانی۱.۹۹۹.۰۰۰ تومانی
فضای هاست یکساله۵۰۰ مگ۱ گیگ۳ گیگ۵ گیگ
پهنای باند۳ گیگ۵ گیگ۱۰ گیگ۲۰ گیگ
دامنه هدیهندارددارد .irدارد .irدارد .ir
درج محتوای رایگان۵ عدد۱۰ عدد۱۵ عدد۲۰ عدد
ایمیل اختصاصیندارد۱عدد۳عدد۵عدد
صفحه اصلیدارددارددارددارد
صفحه درباره مادارددارددارددارد
صفحه تماس با مادارددارددارددارد
صفحه وبلاگدارددارددارددارد
صفحه نمونه کارندارددارددارددارد
اسلاید شودارددارددارددارد
تلفن شناورنداردندارددارددارد
گالری عکسنداردنداردندارددارد
افزونه ضد هرزنامهندارددارددارددارد
افزونه امنیتیندارددارددارددارد
تست جی تی متریکس سایتنداردندارددارددارد
ایجاد فرم پیشرفتهنداردندارددارددارد
اپلیکیشن موبایلنداردنداردنداردندارد
مشاوره سئو و معرفی به گوگلنداردندارددارددارد
پک آموزش دیجیتال مارکتینگنداردنداردندارددارد
SSL رایگاندارددارددارددارد
تست رایگاندارددارددارددارد
آموزش ویدئوییدارددارددارددارد
پشتیبانی رایگاندارددارددارددارد
امکان اختصاصی سازی همه قسمت‌های سایتدارددارددارددارد
تغییر بخش‌های مختلف پوسته با Drag and Dropدارددارددارددارد
اضافه کردن عکس به محتوای صفحاتدارددارددارددارد
اضافه کردن ویدئو به محتوای صفحاتدارددارددارددارد
امکان ویرایش صفحات به صورت جداگانهدارددارددارددارد
امکان مدیریت منو و درج منو هادارددارددارددارد
فروش محصولات فیزیکی و مجازی ودانلودیدارددارددارددارد
مدیریت سفارشاتدارددارددارددارد
مدیریت نوشته ها و ایجاد بلاگدارددارددارددارد
امکان آپلود انواع فایل‌ها و فیلمدارددارددارددارد
امکان مدیریت انباردارددارددارددارد
اعمال تخفیفات ساده و زمان دار به محصولاتدارددارددارددارد
امکان تعریف محصولات مرتبطدارددارددارددارد
امکان درج بی نهایت محصولدارددارددارددارد
امکان تنظیم انواع درگاه پرداخت های مستقیم و واسطدارددارددارددارد
امکان عضویت کاربران در سایتدارددارددارددارد
امکان فروش با انواع ارزدارددارددارددارد
امکان تنظیم حمل و نقل غیر رایگان و رایگاندارددارددارددارد
امکان دریافت مشخصات مشتریاندارددارددارددارد
امکان تعیین شیوه‌ حمل و نقل متفاوتدارددارددارددارد
امکان تعیین انواع شروط برای شیوه‌های حمل ونقل بر اساس وزندارددارددارددارد
امکان ثبت نام یا ورود کاربران از طریق ایمیل یا نام کاربریدارددارددارددارد
قابلیت ثبت نظر و امتیاز دهی به هر محصولدارددارددارددارد
امکان تعریف نقش کاربریدارددارددارددارد
پرداخت در محلدارددارددارددارد
درج مشخصات ارتباطی، آدرسی و....دارددارددارددارد
امکان درج آدرس‌های شبکه‌های اجتماعیدارددارددارددارد
امکان مشاهده سفارشات و وضعیت سفارش هر کاربر در پنل کاربری خوددارددارددارددارد
مشاهده لیست کاربراندارددارددارددارد
امکان بازیابی کلمه عبوردارددارددارددارد
فرم تماس با مادارددارددارددارد

نحوه خرید سایت شرکتی از آرتا رسانه

تمامی شرکت های تولیدی و خدماتی و شرکت های بازرگانی برای اینکه در عرصه رقابت در دنیای وب بتوانند رقیبان خود را شکست دهند نیاز به داشتن وب سایت شرکتی معتبر یا دامنه اختصاصی و محتوای اختصاصی میباشند .

در صورتی که تا کنون وب سایت شرکتی را برای کسب و کار خودتان راه اندازی نکرده اید آرتا رسانه با ارائه تعرفه های بسیار ارزان و به صرفه قصد دارد تا شما را با بهترین امکانات طراحی سایت و  بازدید از طریق فضای مجازی و گوگل همراهی نماید تا بتوانید در کمتر از ۲۴ ساعت سایت خود را راه اندازی نمایید و از پشتیبانی مادام العمر وب سایت استفاده نمایید.

سایت شرکتی چیست؟ برای چه کسانی سایت شرکتی لازم است

 آیا شما صاحب کسب و کار هستید و مدیر شرکت هستید و  به فکر طراحی یک سایت شرکتی هستید؟ سایت شرکتی یک فضایی در بستر وب است که به عنوان نماینده شرکت شما حضور دارد و شما و کسب و کار و هر چیزی که به شرکت شما مربوط می‌شود را به کاربران معرفی می‌کند. اگر به دنبال طراحی یک وب سایت شرکتی برای شرکت خود هستید این مقاله را از دست ندهید تا با ویژگی‌های یک سایت شرکتی، اوصول و نکات طراحی سایت شرکتی آشنا شوید و مطابق با هدف خود یک سایت شرکتی خوب برای کسب و کار خود ایجاد کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

سایت شرکتی چیست؟

همانطور که گفتیم سایت شرکتی یک فضایی در بستر وب است که به عنوان نماینده شرکت شما حضور دارد شرکت شما را به کاربران معرفی می‌کند. در چند سال اخیر به علت بیماری کرونا و بسته شدن مکرر شرکت‌ها  و اکثر کسب وکارها اکثر افراد دچار مشکلات و خسارات فراوانی شدند و به علت عدم حضور در شرکت خود برخی از مشتریان و قراردهای خود را از دست دادند یا اینکه دچار مشکلات زیادی شدند.

در این شرایط خیلی ها به فکر راه اندازی سایت شرکتی افتادند که بسیار کار عاقلانه‌ای است. سایت شرکتی این امکان را به مدیران و کارکنان و بلاخره مشتریان می‌دهد تا بتوانند در بستر وب کار خود را بدون حضور فیزیکی جلو ببرند و متحمل مشکلات و خسارات ناشی از شرایط موجود نشوند.

طی این مدت که نه تنها جامعه ما بلکه کل جهان درگیر این مسئله است. اهمیت داشتن سایت شرکتی بیشتر خود را نشان داد و کسانی که به این بستر ایجاد شده اطمینان کردند توانستند در این شرایط سخت راهی برای ادامه کار خود ایجاد کنند و از قافله عقب نمانند.

طراحی سایت شرکتی شرایط را برای این افراد بهتر از پیش کرده و مدیران شرکت‌ها و مشتریان را از سردرگمی خارج می‌کند و کمک می‌کند تا بتوانند در صورت عدم حضور فیزیکی نیز کارشان را انجام دهند و کارشان مختل نشود. در ادامه مطالب با ویژگی‌های یک سایت شرکتی بیشتر آشنا می‌شویم.

ویژگی‌های یک سایت شرکتی چیست؟

سایت‌ شرکتی باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند در بستر وب کار خود را به خوبی انجام دهد و کاربران خود را راضی نگهدارد.

 • اطلاعات تماس | لوکیشن سایت|شبکه‌های اجتماعی

شاید پیش آمده که به سایتی مراجعه کنید و مثلا بخواهید با آن‌ها ارتباط بگیرید یا موقعیت آنها را بتوانید پیدا کنید. در این  شرایط  به دنبال صفحه‌ای با عنوان درباره ما یا تماس با ما خواهید بود تا بتوانید شماره تماس یا ایمیل شرکت را پیدا کنید و یا با استفاده از نقشه لوکیشن شرکت را پیدا کنید. یکی از ویژگی های الزامی برای یک سایت شرکتی قرار دادن اطلاعات تماس در سایت است طوری که کاربر بدون زحمت و به راحتی آن را پیدا کند. اوصولا این اطلاعات در منو سایت با عنوان تماس با ما و درباره ما قرار داده می‌شود. نقشه سایت نیز اوصولا در قسمت پایین و فوتر سایت قرار می‌گیرد. مورد بعدی شبکه های اجتماعی است که سعی کنید حتما برای شرکت خود در شبکه های ‌اجتماعی صفحه‌ای داشته باشید تا کاربران بتوانند با دنبال کردن و پیوستن به صفحه شما ارتباط موثرتر و بهتری با شما داشته باشند و از این طریق شرکت شما شناخته شده‌تر خواهد شد و موقعیت کاری شما روز به روز بهتر خواهد شد.

 • ریسپانسیو بودن سایت

از آنجایی که در حال حاضر کاربران بیشتر با موبایل یا تبلت در اینترنت حضور فعال‌تری دارند باید وب سایت خود را برای این شرایط آماده کنید و یک وب سایت ریسپانسیو داشته باشید تا افرادی که با موبایل در حال استفاده از سایت شما هستند دچار مشکل نشوند و کاربران خود را از دست ندهید.

 • امنیت سایت

امنیت سایت بخصوص زمانی که شما در سایت خود کالایی را به فروش می‌رسانید و یا اطلاعات شخصی کاربران را ذخیره می‌کنید از اهمیت زیادی برخوردار است. برای تامین امنیت سایت خود می توانید با تهیه گواهی ssl این کار را انجام دهید و از اطلاعات حساس و حائز اهمیت کاربران در فضای وب، مانند تراکنش‌های مالی، نام‌های کاربری، رمز عبور و غیره محافظت کنید.

 • سئو سایت

با توجه به اینکه امروزه رقابت بین صاحبان مشاغل زیاد شده و هر کسی تمایل دارد در صفحه اول گوگل دیده شود، زیرا شانس بیشتری در حفظ کسب و کارش خواهد داشت. اینجاست که سئو سایت اهمیت زیادی دارد و سبب می‌شود سایت شما در رتبه‌های بهتر و صفحات اول گوگل قرار بگیرد.

 • ظاهر سایت

ظاهر سایت شما اولین چیزی است که مشتریان و کاربران می‌بینند و ذهنیت آنها از شرکت شما و از شما از طریق سایت شما شکل می‌گیرد. هر چه سایت شما ظاهری خوب و ساختاری خوب و منظم داشته باشد و دسترسی به بخش‌های مختلف آن آسان باشد به همان اندازه مشتری را برای استفاده از خدمات شما ترغیب می‌کند.

در این بخش سعی کردیم برخی از مهم ترین ویژگی‌هایی که یک سایت شرکتی باید داشته باشد را خدمتتان ارائه کنیم.

نکات مهم برای طراحی وب سایت شرکتی

در طراحی سایت توجه به برخی نکات می‌تواند باعث رشد وب سایت شما شده و موفقیت شما را روز افزون کند. در اینجا به برخی از این نکات اشاره می‌کنیم.

 • دسترسی مناسب

برای اینکه مشتری در سایت شما سردرگم نشود سعی کنید سایت شما از امکاناتی مثل سرچ کردن بهره مند باشد. و دسترسی به بخش های مختلف را از طریق لینک یا منو و روش‌های دیگر فراهم کنید زیرا مشتری اگر به هدفی که می خواهد نرسد بلافاصله سایت را ترک می‌کند و دیگر برنمی‌گردد.

 • پرهیز از بزرگنمایی محصولات یا خدمات

اگر در سایت خود محصولی را به فروش می‌رسانید یا خدماتی را ارائه می‌کنید به صورت دقیق نحوه کار و ویژگی‌های محصول خود را شرح دهید تا مشتری بعد از خرید یا دریافت خدمات از شما شاکی نباشد.

 • راه‌های ارتباطی آسان و سریع

در سایت خود و در بخش ‌های مختلفی از سایت راه‌های ارتباطی را قرار دهید تا مشتری را به زحمت نیاندازید . از چت آنلاین و راه های ارتباطی مانند آن بهره بگیرید.

 • انعکاس نظرات کاربران

حتما بخشی از سایت را به ارائه نظرات کاربران اختصاص دهید و بخصوص نظرات و تجربیات مثبت مشتریان را منتشر کنید زیرا کاربران از نظرات کاربران دیگر استفاده می‌کنند و جذب  می‌شوند.

هدف اصلی از ساخت سایت شرکتی چیست؟

همواره برای شروع هر کاری باید هدفی وجود داشته باشد چرا که کاری که بدون هدف شروع شود محکوم به شکست است. برای شروع طراحی سایت شرکتی نیز باید هدف خود را مشخص کنید و طبق هدف خود راه را تعیین کنید تا بتوانید با برنامه ریزی مشخص و منظبط برای رسیدن به هدف تلاش کنید. داشتن هدف به شما ایده و انگیزه بیشتری می‌دهد و راه را برایتان روشن‌تر می‌کند.

سخن پایانی

در این قسمت سعی کردیم تا در خصوص سایت شرکتی، ویژگی ها و نکات مهم طراحی یک سایت شرکتی موفق اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا در صورت تمایل بتوانید با یک نقشه راه صحیح این کار را انجام دهید و یک سایت شرکتی خوب را طراحی کنید.

ما این تضمین را به شما میدهیم که تمامی سایت هایی که از آرتا رسانه خریداری مینمایید دارای ویژگی های فوق میباشند و به بهترین شکل تیم پشتیبانی در خدمت شما خواهد بود

برای بازدید از کانال تلگرام آرتا رسانه کیلیک کنید.

نمونه های سایت های طراحی شده

سایت شرکتی شامل چه بخش هایی است

یک سایت شرکتی حتما باید دارای بخش های زیر باشد تا بتواند کاربر یا مشتر را جذب نماید 

 • صفحه اصلی
 • تماس باما
 • درباره ما
 • معرفی شرکت
 • نمونه کارها یا پروژه ها

هر کدام از این بخش ها به نوبه خود اثر مهمی در جذب مخاطب دارند. 

سعی ما بر این خواهد بود که در هر یک از این بخش ها توانمندی های شرکت شما را در معرض دید مشتریان قرار دهیم تا بتوانید در رقابت بصری و کیفیت کارتان با رقیبان خود رقابت کنید.

سوالات متداول در مورد سایت شرکتی

مشتریان وب سایت ها معمولا از چند گزینه مهم ابراز نگرانی میکنند که ما این گزینه ها را بطور شفاف برای شما توضیح داده ایم تا نگران هیچ چیزی نباشید و سایت زیبای خودتان را در کتر از ۲۴ ساعت تحویل بگیرید.

تمامی وب سایت های تولید شده در تیم آرتا رسانه شامل پشتیبانی فنی رایگان مادام العمر می باشد و پس از تحویل سایت نگران مشکلات فنی نخواهید بود

بله هزینه هاست و دامنه .ir  در سال اول کاملا رایگان میباشد و از سال دوم به بعد طبق تعرفه معمول در تمامی هاست های خرید و فروش دامنه و هاست خواهد بود.

تمامی بخش های سایت و مدیریت سایت در دسترس شما قرار میگیرد و هیچ گونه محدودیتی بعد از خرید نخواهید داشت. امکان ویرایش تمامی قسمت ها وجود دارد.

بله تمامی بخش های سایت شرکتی به شما آموزش داده میشود برای همین منظور فیلم آموزش کار با سایت شرکتی بعد از خرید محصول به صورت رایگان به پنل کاربری شما اضافه می گردد.

تمامی بخش های سایت قابل ویرایش و تغییر هستند و میتوان هر محتوایی را جایگزاری کنید

طراحی سایت با وردپرس (WordPress) به عنوان یکی از پرکاربردترین سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) دارای بسیاری از مزایاست. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌کنم:

۱. سرعت و سهولت در طراحی و توسعه: وردپرس به سادگی و سرعت بالا اجازه می‌دهد که سایت شما را در کمترین زمان ممکن طراحی کنید و در آینده هم با سرعت بالاتری بهبود دهید.

۲. امکانات بی‌شمار: وردپرس از یک پلاگین (افزونه) بسیار قدرتمند برخوردار است که شما را قادر می‌سازد تا بسیاری از امکانات مورد نیاز خود را با استفاده از آن فراهم کنید. همچنین، با توجه به محبوبیت وردپرس، افزونه‌های بیشماری توسط توسعه دهندگان مختلف ساخته شده است که برای شما قابل استفاده هستند.

۳. طراحی ریسپانسیو: وردپرس قابلیت طراحی ریسپانسیو را دارد که به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت خود را به صورتی طراحی کنید که بر روی تمام دستگاه‌ها به خوبی نمایش داده شود.

۴. بهینه سازی موتورهای جستجو: وردپرس بهینه شده است تا بهترین ساختار برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را داشته باشد. با استفاده از افزونه‌هایی مانند Yoast SEO می‌توانید به راحتی بهینه سازی سایت خود را انجام دهید.

۵. امنیت بالا: وردپرس به صورت مداوم به روز رسانی می‌شود تا به امنیت سایت شما اهمیت بدهد و مشکلات امنیتی را رفع کند

قالب های سایت شرکتی برای مشاهده پیشنمایش بر روی تصویر کلیک کنید
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی
خرید سایت شرکتی

10 دیدگاه دربارهٔ «خرید سایت شرکتی»

  1. خرید سایت شرکتی
   مهندس گوهرزاد

   سلام دوست عزیز
   بله تمامی سایت های ما امکان چند زبانگی را دارند که به ازای هر زبان مبلغ افزایش پیدا میکند

  2. سلام. شبتون بخیر.سایت ارزان چه تفاوتی با سایر سایت ها داره که قیمتش انقد پایین هست؟

   1. سلام دوست عزیز
    در واقع با بقیه سایت های وردپرسی تفاوت فنی و تکنیکال نداره. ولی با توجه به 4 پلن که برای سایت های ارزان در نظر گرفته شده، امکانات و ویژگی های متفاوتی دارند.

 1. خرید سایت شرکتی
  شکری پور

  بعد از سفارش سایت شرکتی امکان تبدیل اون به سایت فروشگاهی هست؟

  1. خرید سایت شرکتی
   مهندس گوهرزاد

   بله امکانش تبدیل سایت شرکتی به فروشگاهی هست ولی بهتره از ابتدا سایت فروشگاهی رو راه اندازی کنید ولی بخش فروشگاه غیر فعال بمونه و هر وقت لازم داشتید فعالش کنید

  1. خرید سایت شرکتی
   مهندس گوهرزاد

   تا وقتی که از هاستی که شرکت آرتا رسانه در اختیارتون قرارداده استفاده مینمایید پشتیبانی فنی سایت رایگان خواهد بود

 2. خرید سایت شرکتی
  محمدرضا احمدی

  سلام و خسته نباشید من سوالم اینه که هر چند وقت یکبار باید هزینه سایت رو پرداخت کنیم؟

 3. خرید سایت شرکتی
  مهسا محمدی

  سلام بعد از طراحی سایت از کجا بدونیم سایتم چقدر بازدید داشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا