آرتا رسانه

پلتفرم فروش بلیط رویداد و کنسرت با NFT

راه اندازی NFT Market فروش بلیط بر روی بستر اتریوم و پالیگان و شبکه بایننس اسمارت چین

با NFT ها می توانید بلیط های رویداد  یا کنفرانس را بفروشید و  به مدیران رویداد و هنرمندان مشهور در حوزه فروش بلیط بصورت توکنیزه خدمات  ارائه دهید. طرفداران این هنرمندان می توانند قبل، در طول و بعد از رویداد یا کنفرانس  یک تجربه همه جانبه از ارز های دیجیتال و ان اف تی ها داشته باشند.

سیستم های فروش بلیط NFT چیست؟

سیستم های فروش بلیط NFT پلتفرم هایی هستند که در آن بلیط های توکن شده به توکن های غیر قابل تعویض فروخته می شود. این پلتفرم‌ها بلیط‌های دیجیتالی را ارائه می‌کنند که قابل تکرار نیستند. همچنین، فروش ثانویه این موارد، حق امتیاز را به مدیر رویداد/هنرمند اصلی ارائه می‌کند. حتی امکان تعیین سقف قیمت برای فروش ثانویه برای مدیران رویداد وجود دارد. تعیین محدودیت قیمت کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که طرفداران هزینه زیادی برای بلیط نمی کنند. پلتفرم‌های فروش بلیت NFT در حال حاضر پس از رونق NFT موفق بوده‌اند. انتظار می رود این روند در دنیای وب 3 به همین شکل ادامه یابد. پلتفرم های معروف فروش بلیط NFT عبارتند از GUTS، YellowHearts، Seatlab، NFT TiX و WICKET.

توسعه بازار بلیط NFT

توسعه بازار بلیط NFT با رسیدن NFT ها در سراسر جهان به یک روند داغ تبدیل شده است. توسعه بازار بلیط NFT ما قبلاً منجر به پروژه‌های امیدوارکننده زیادی شده است. بلیط NFT مشابه بلیط دیجیتال است، با این تفاوت که NFT در اینجا به کار گرفته می شود. NFT در بلیط ها آنها را منحصر به فرد و ارزشمند می کند.

در بلیط های قابل انتقال، جزئیات مالک جدید به طور خودکار از طریق قراردادهای هوشمند به روز می شود. این فرآیند به مدیران رویداد کمک می کند تا شرکت کنندگان را بشناسند. NFT Tickets حتی می‌تواند خدماتی را در طول رویداد برای طرفداران ارائه دهد. یک فرآیند توسعه بازار بلیط NFT موثر می تواند به دستیابی به این اهداف به راحتی کمک کند.

مراحل مربوط به ایجاد یک بازار فروش بلیط NFT

اول، شما باید برنامه ریزی گسترده ای برای پلتفرم بلیط NFT داشته باشید. شما باید در مورد مخاطبان هدف، فناوری، بازار و رقبا برای  وایت پیپر تصمیم بگیرید.

اکنون، شما باید نمونه اولیه بازار جدید بلیط NFT خود را ایجاد کنید. آن را با مجموعه کوچکی از کاربران آزمایش کنید و برای استفاده در آینده بازخورد دریافت کنید.

اکنون، قسمت نمایش سیستم فروش بلیط NFT را بر اساس بازخورد دریافتی طراحی کنید. این پلتفرم باید یک رابط جذاب برای ارائه یک تجربه کاربری  خوب داشته باشد.
سپس، بک‌اند پلتفرم بلیت NFT را توسعه دهید که آن را کنار هم نگه می‌دارد. در اینجا، شما همچنین قراردادهای هوشمند و توکن‌های بومی ایجاد کرده و آن‌ها را در بلاکچین (ها) ادغام خواهید کرد.

اکنون، بازار فروش بلیط NFT را با استفاده از روش‌های مختلف دستی و خودکار از نظر کمبودها آزمایش کنید. اگر نقصی پیدا شد، آنها را سریعاً برطرف کنید تا یک پلتفرم بدون خطا داشته باشید.

قبل از راه اندازی، بازار فروش بلیط رویداد NFT را در رسانه های مختلف تبلیغ کنید. یک انجمن اولیه متشکل از مدیران رویداد، هنرمندان و طرفداران را برای بهترین نتایج جمع آوری کنید.

در نهایت، پلت فرم فروش بلیط NFT را برای استفاده عمومی منتشر کنید و بازخورد کاربران را جمع آوری کنید. اطمینان حاصل کنید که پلتفرم به طور مرتب به روز می شود تا بهترین تجربه کاربر را ارائه دهد.

ویژگی های پلت فرم بلیط NFT

صفحه نخست

در صفحه اصلی بازار فروش بلیط NFT می توانید برنامه رویداد را مشاهده کنید. این صفحه همچنین نمای کلی از تمرکز کسب و کار را ارائه می دهد

صفحه رویداد

در صفحه رویداد، می توان جزئیات مختلفی را در مورد یک رویداد مشاهده کرد. اطلاعاتی از جمله ژانر رویداد، ماهیت، زمان بندی هزینه بلیط و مکان در اینجا ارائه شده است

پورتال لیست

در اینجا، هنرمندان یا مدیران رویداد می توانند رویدادهای خود را با ارائه اطلاعات لازم ارسال کنند. پس از ارسال می توانند به راحتی بلیط رویداد NFT را برای فروش ضرب کنند

پورتال پرداخت

طرفداران از صفحات رویداد به این پورتال هدایت خواهند شد. علاقه مندان می توانند در این درگاه از طریق روش پرداخت پرداخت کرده و بلیط خود را به راحتی دریافت کنند

کیف پول رمزنگاری شده

کاربران در یک پلتفرم فروش بلیط NFT باید کیف پول های رمزنگاری خود را پیوند دهند. این کیف پول ارزهای دیجیتال و بلیط های NFT را برای ورود به رویداد خاص ذخیره می کند

فروش دوباره

این پورتال به نفع طرفدارانی خواهد بود که نتوانستند در یک رویداد شرکت کنند. این به آن‌ها کمک می‌کند بلیت‌ها را دوباره بفروشند، که از طریق حق امتیاز به سازندگان بلیط اصلی نیز می‌رسد

پیمایش به بالا