خرید سایت ارزان​

طراحی سایت در فضای پر از آشوب اینترنت امروزی که بشر در انبوهی از اطلاعات غرق شده است. بهترین راه نمایش برند و کسب و کار  خرید سایت ارزان قیمت و با کیفیت است . ما تلاشمان بر آن است که با کمترین قیمت سایت با کیفیت و با امکانات کافی را در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم.

با یک تماس در ۲۴ ساعت سایت خود را از ما تحویل بگیرید ​

پروسه خرید سایت شرکتی و فروشگاهی ارزان

صحبت با کارشناس فروش سایت

توصیه می کنیم قبل از هر کاری برای پیشبرد بهتر و سریع تر روال طراحی سایت، طی تماس تلفنی با کارشناس فروش آرتا رسانه، دقیقاً مشخص کنید که چه نوع سایتی مد نظر شماست و نیاز به چه امکاناتی دارید. 

کارشناسان فروش شما را راهنمایی می کنند که کدام پلن برای شما، بهترین گزینه است.

انتخاب پلن طراحی سایت ارزان

پس از صحبت با کارشناس فروش، پلن مناسب برای خرید سایت شما، مشخص می شود. شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خودتان و نیازهایی که سایت باید برآورده کند، یکی از پلن های سایت شرکتی، فروشگاهی یا موارد دیگر را انتخاب کنید.

برای انتخاب پلن طراحی و خرید سایت، نوع سایت را در نظر بگیرید.

انتخاب نوع دامنه و آدرس سایت

باید تصمیم بگیرید که دامنه شما .com باشد یا .ir. برای انتخاب یکی یا هر دوی این دامنه ها، حتماً با کارشناس فروش مشورت کنید. دامنه .ir یک دامنه مختص ایران می باشد و قیمتی به مراتب ارزانتر از .com دارد. 

ولی دامنه .com در عین گرانتر بودن نسبت به .ir دامنه بین المللی می باشد.

واریز هزینه خرید سایت 

پس از اینکه پلن و دامنه مورد نظرتان مشخص شد، کارشناس فروش برای شما، شماره حساب ارسال می کند، تا نسبت به واریز هزینه طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی و یا هر نوع دیگری که انتخاب کرده اید، اقدام کنید. 

به محض واریز مبلغ، هماهنگی های لازم جهت خرید دامنه و ارسال اطلاعات مورد نیاز انجام می شود.

ارسال اطلاعات جهت خرید دامنه

دامنه های خریداری شده طی پروسه سایت ارزان، به نام خود شما بوده و مالکیت آن، متعلق به شماست. به همین دلیل برای خرید دامنه اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و … مورد نیاز است که باید به کارشناس خرید دامنه ارسال شود.

سرعت عمل شما، در ارسال اطلاعات، موجب تسریع امور خواهد شد.

نمونه سایت شرکتی و فروشگاهی طراحی شده در آرتا رسانه

وب سایت پیشرو تجهیز

منظور از هاست رایگان در طراحی سایت چیست؟

در جشنواره سایت ارزان، برای جلب رضایت مشتریان عزیز، هاست مورد استفاده برای طراحی سایت، سال اول رایگان ارائه می شود و از سال دوم باید تمدید شود.

نوع هاستی که مورد استفاده قرار می گیرد، هاست اختصاصی با سرعت بالا می باشد که پشتیبانی فنی آن، به عهده کارشناسان آرتا رسانه بوده و هزینه مجزایی بابت پشتیبانی پرداخت نخواهید کرد.

در همه جای دنیا، هاست و دامنه، سال به سال باید تمدید شود. البته می توانید در ابتدای امر، دامنه خود را به صورت 3 ساله یا 5 ساله نیز خریداری کنید. ولی به صورت عموم، مشتریان ترجیح می دهند دامنه را به صورت سالیانه خریداری کرده و سال به سال تمدید کنند.

قیمت طراحی سایت با وردپرس شروع قیمت از ۴۹۹۰۰۰ تومان

وب سایت شرکتی

خرید سایت شرکتی ارزان
هزار تومان ۴۹۹
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی

وب سایت فروشگاهی

خرید سایت فروشگاهی ارزان
هزار تومان ۸۹۹
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی

سایت کلینیک زیبایی

خرید سایت پزشکی و کلینیک زیبایی ارزان
هزار تومان ۸۹۹
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی

سایت آموزشگاه آنلاین

خرید سایت آموزشی ارزان
هزار تومان ۱/۴۹۹
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی

نحوه انتخاب قالب مناسب برای طراحی سایت

بعد از خرید دامنه، باتوجه به نوع سایت شما، تعدادی قالب برای شما ارسال می شود که  با سلیقه خودتان، قالب مورد نظرتان را انتخاب می کنید. توصیه می کنیم در انتخاب قالب، به رنگ سازمانی، چینش مطالب و تصاویر سایت دقت داشته باشید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انتخاب قالب مناسب برای وب‌سایتتان، بسیار مهم است و می‌تواند تأثیر بسزایی در موفقیت وب‌سایت شما داشته باشد. در ادامه توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید قالب وردپرسی مناسبی را برای وب‌سایت خود انتخاب کنید:

انتخاب قالب مناسب برای وب‌سایتتان، بسیار مهم است و می‌تواند تأثیر بسزایی در موفقیت وب‌سایت شما داشته باشد. در ادامه توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید قالب وردپرسی مناسبی را برای وب‌سایت خود انتخاب کنید:

۱. نوع وب‌سایت: نوع وب‌سایت شما (مثلاً وب‌سایت شخصی، فروشگاه آنلاین، وب‌سایت شرکتی و …) باید در انتخاب قالب وردپرسی تأثیرگذار باشد. در واقع، قالبی که برای یک وب‌سایت شخصی مناسب است، برای یک وب‌سایت فروشگاهی مناسب نیست و بالعکس به همین دلیل، باید قالبی را انتخاب کنید که با محتوا و نوع وب‌سایت شما همخوانی داشته باشد.

۲. طراحی و کاربری: قالب وردپرسی انتخابی باید دارای طراحی زیبا و کاربرپسند باشد. باید به دقت بررسی کنید که آیا طرح قالب مناسب با نوع محتوای وب‌سایت شماست؟ آیا منوی قالب به خوبی ساختاردهی شده است؟ آیا قابلیت نمایش تصاویر و ویدئوها به خوبی پشتیبانی می‌شود؟ آیا رنگبندی قالب، با رنگ سازمانی کسب و کار شما، همخوانی دارد؟

۳. سرعت بارگذاری: سرعت بارگذاری وب‌سایت بسیار مهم است و باعث می‌شود که کاربر از سایت شما رضایت داشته باشد. رضایت کاربر برای گوگل بسیار مهم است و سایت هایی که نتوانند رضایت کاربران را جلب کنند، از نظر گوگل، سایت های بی کیفیتی شناخته می شوند.

آیا در پلن های پایین، از قالب های ارزان استفاده می شود؟

قالب هایی که در پروسه طراحی سایت و خرید سایت ارزان مورد استفاده قرار می گیرند، همگی بهینه و سئو پذیر می باشند. تفاوتی نمی کند که پلن 1 یا پلن 4 خرید سایت را انتخاب کرده اید، در همه پلن ها از قالب های یکسانی استفاده می شود. یعنی پلن انتخابی شما، تاثیری در نوع قالب مورد استفاده ندارد و قالب ها همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

تفاوت قالب ها فقط از بابت نوع سایت: سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری، کلینیک زیبایی و غیره می باشد.

تاثیر قالب وردپرس بر طراحی سایت

قالب‌های وردپرسی یکی از محبوب‌ترین روش‌های طراحی وب‌سایت هستند. این قالب‌ها به شما امکان می‌دهند تا با استفاده از ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرند، وب‌سایتی به شکل سریع و آسان طراحی کنید. با این حال، استفاده از قالب‌های وردپرسی همیشه به طراحی یک وب‌سایت درست و بهینه نمی‌انجامد و باید به دقت در انتخاب قالب‌ها و استفاده از افزونه‌های مختلف وردپرس توجه شود.

یکی از مشکلات احتمالی در استفاده از قالب‌های وردپرسی، کندی سایت است. برخی قالب‌های وردپرسی به دلیل بارگذاری بیش از حد فایل‌های CSS و JavaScript و یا استفاده از عکس‌های بزرگ و بدون فشرده‌سازی مناسب، باعث افزایش زمان بارگذاری سایت می‌شوند. این موضوع می‌تواند باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو شود و در نتیجه کاهش ترافیک سایت را به دنبال داشته باشد. بنابراین، در انتخاب قالب و استفاده از افزونه‌های وردپرس، باید به این نکته توجه شود که سایت با سرعت بارگذاری مناسبی بارگذاری شود.

همچنین، ممکن است قالب‌های وردپرسی شاملی از ویژگی‌های مورد نیاز شما برای طراحی وب‌سایت شما نباشند. در این صورت، باید تغییراتی در قالب اعمال کنید یا از یک قالب سفارشی استفاده کنید. اگر از قالب‌های رایگان وردپرس استفاده می‌کنید، ممکن است به دلیل محدودیت‌های طراحی و محدودیت‌های قالب، نتوانید به شکل دلخواه خود وب‌سایت خود را طراحی کنید. برای اینکه به طراحی دلخواه خود برسید، نیاز است که با زبان‌های وب مانند HTML، CSS و JavaScript آشنا باشید و قادر باشید تغییراتی در قالب اعمال کنید.

در کل، استفاده از قالب‌های وردپرسی می‌تواند به شما کمک کند تا با سرعت و به صورت آسان وب‌سایت خود را طراحی کنید. با این حال، اگر قصد دارید یک وب‌سایت حرفه‌ای و با سرعت بارگذاری مناسبی را طراحی کنید، باید به دقت در انتخاب قالب و استفاده از افزونه‌های وردپرس توجه کنید و در صورت نیاز، تغییراتی در قالب اعمال کنید. همچنین، برای طراحی وب‌سایت‌های پیچیده و با ویژگی‌های خاص، نیاز است که با زبان‌های برنامه‌نویسی و تکنولوژی‌های پیشرفته وب آشنا باشوید.

نحوه ارسال مطالب سایت

بعد از انتخاب قالب، کارشناسان شما را راهنمایی می کنند که چطور برای صفحات مختلف سایت، محتوا آماده و ارسال کنید. شما می توانید محتوای آماده شده را از طریق ایمیل، تلگرام، واتس اپ یا ایتا که به شماره 09193426251 متصل می باشند، ارسال نمایید. 

توصیه می کنیم محتوای خود را به صورت یکجا و کامل، ارسال نمایید. برای سرعت عمل در طراحی سایت، کارشناس صفحه به صفحه محتوای سایت شما را بارگزاری کرده و به شما اعلام می کند که صفحه مورد نظر را چک کنید و اگر آیتمی نیاز به ویرایش داشته باشد، به صورت آنلاین اعلام نمایید تا همان لحظه نسبت به اصلاح، اقدام شود. 

معمولاً همه سایت ها تعدادی صفحه مشترک از جمله صفحه اصلی، تماس با ما، درباره ما، پروژه ها ( در سایت های شرکتی ) محصولات ( در سایت های فروشگاهی ) خدمات ( در سایت های خدماتی ) دارند که برای این صفحات باید محتوا آماده کنید. 

اگر صفحه ای غیر از این صفحات هم مد نظر شما باشد، باید با کارشناس مطرح کنید تا نسبت به ایجاد ان اقدام شود. البته در ایجاد صفحات، به تعداد صفحاتی که در پلن ” خرید سایت ” شما وجود دارد، دقت کنید. اگر صفحه ای بیش از صفحات موجود در پلن، درخواست شود، شامل هزینه ای اندک می باشد.

مورد بعدی که باید نسبت به آماده سازی و ارسال آن اقدام کنید، لوگو سایت می باشد. البته اگر هنوز لوگو مشخصی ندارید، می توانید با تیم گرافیک آرتا رسانه در خصوص طراحی لوگو، صحبت کنید. 

شبکه های اجتماعی، آدرس، ایمیل، شماره تماس و متن درباره ما، موارد بعدی هستند که برای شکل گیری سایت، به آنها نیاز داریم.

تصاویر محصولات ( سایت فروشگاهی )، تصاویر پروژه ها و خدمات ( سایت شرکتی ) نیز به زیباتر شدن سایت شما کمک خواهد کرد.

منظور از تعداد صفحات در پلن خرید سایت ارزان چیست؟

با توجه به شماره پلنی که در طراحی سایت ارزان، انتخاب می کنید، تعدادی صفحه به صورت رایگان توسط کارشناسان آرتا رسانه برای شما طراحی می شود. اما این به این معنا نیست که سایت شما قابلیت اضافه کردن تعداد صفحات بیشتر را ندارد. بعد از اتمام طراحی سایت، یوزر و پسورد بخش ادمین سایت از طریق تیکت، به شما ارسال می شود و شما می توانید صفحه اضافه یا حذف کنید و حتی صفحات ایجاد شده را نیز ویرایش کنید. 

مالکیت سایت طراحی شده به نام چه کسی است؟

از آنجاییکه دامنه خریداری شده، با کد ملی ارائه شده از طرف مشتری می باشد، مالکیت سایت به نام مشتری بوده و هر لحظه که مشتری بخواهد می تواند تقاضای فول بک آپ کرده و سایت خود را به هر شرکت هاستینگ دیگر منتقل کند. اما از آنجاییکه پشتیبانی فنی هاست در آرتا رسانه رایگان می باشد، توصیه می کنیم از خدمات هاست ما، استفاده نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی در آرتا رسانه با وردپرس بوده و بخش مدیریت آن بسیار ساده و روان است

خرید سایت
طراحی سایت شرکتی وردپرس
طراحی سایت ارزان
خرید سایت ارزان
سفارش طراحی سایت
خرید سایت ارزان

زبان برنامه نویسی سایت ارزان

سایت ارزان در آرتا رسانه با چه زبان و سیستمی برنامه نویسی شده است

 

تمامی وب سایت های آماده ارزان داری پنل اختصاصی هستند وب سایت ها با وردپرس و با لایسنس قالب آماده و به شما ارايه میشوند و در صورتی که قالب مورد پسند شما در هیچکدام از قالب های آرتا رسانه موجود نبود کافیست قالب دلخواه خود را سفارش دهید و باز هم بصورت سایت ارزان و با امکانات گفته شده تحویل بگیرید. ما بیش از ۷۰۰ قالب از بهترین قالب های وردپرس دنیا را برای شما آماده کرده ایم که با راه اندازی سایت خود میتوانید به جمع خانواده بزرگ وردپرس و تیم آرتارسانه بپیوندید. للزم به ذکر است که قالب ها اورجینال و لایسنس دار هستند و هاست ارائه شده نیز هاست پرسرعت و سئو پذیر خواهد بود.

اين روزها وردپرس محبوب ترين سيستم مديريت محتوا در دنياست و تقريبا 75 ميليون وب سايت از وردپرس براي مديريت محتواي سايت استفاده مي كنند و جالب اين است كه اين عدد در دنيا در حال افزايش است. راه اندازي وردپرس رايگان است و شما به راحتي مي توانيد هزاران افزونه كاربردي و قالب هاي انعطاف پذير در اينترنت پيدا كنيد و به سادگي بدون حتي يك خط كد نويسي وب سايت خود را راه اندازي كنيد. تیم آرتا رسانه چندین سال دانش و تجربه برای استقرار وب سایت های با کیفیت بالا با استفاده از وردپرس دارد.

دلایل محبوبیت وردپرس برای طراحی سایت ارزان

در اين قسمت  چند دلیل مي آوريم كه چرا بايد وب سايت وردپرسي خود را راه اندازي كنيم

محبوب ترین CMS در جهان

وردپرس بیشترین سهم بازار سيستم مديريت محتوا را داشته و در حال حاضر بیش از یک چهارم کل وب سایت ها را در اختیار دارد. بسیاری از کاربران، از قبل با وردپرس آشنا هستند و در هنگام ساخت یک سایت جدید نيازي نيست كه وقت زيادي براي آموزش كاركنان صرف كنيد.

منبع باز با فضایی برای گسترش

وردپرس هیچ هزینه ای برای دانلود، نصب و ارتقاء ندارد. بیش از 50000 افزونه وردپرس ( اغلب رایگان ) مانند نمایش اسلاید، فرم های تماس، بهینه سازی سئو، فرم تماس، ووکامرس و غیره وجود دارد و شما مي توانيد از وب سايت https://wordpress.org دانلود و نصب كنيد.

انعطاف پذیر با قابليت سفارشي

وردپرس محبوب چون با چارچوب انعطاف پذیر خود به طراحان اجازه می دهد برنامه هاي مختلف را ایجاد کنند، براحتي مي تواند همراه با افزونه هايي كه برنامه نويسان نوشته اند خواسته های کاربران را برآورده کند. ما تجربه كافي در گسترش و نصب افزونه هاي كاربردي را برای مشتریان خود داریم.

براي تمام مردم دنیاست

وردپرس در ابتدا برای وبلاگ نویسان بود . بنابراین، بسیار ساده و آسان است و دستورالعمل های آموزشی زیادی از آن در دسترس است. تیم آرتا رسانه مي تواند تمام پیچیدگی های راه اندازی و سفارشی سازی سایت شما را مدیریت کند. شما محتوا را براي ما ارسال كنيد و يك روزه سايت خود را تحويل بگيريد.

هزینه کم راه اندازی و نگهداری

وردپرس در مقایسه با سایر CMS ها، هزینه راه اندازی، سفارشی سازی و نگهداری کمتری دارد. در صورت نیاز به سفارشی سازی در آینده، پیدا کردن طراحان و توسعه دهندگان وردپرس نسبتاً ساده تر است. در نتيجه شما مجبور نيستيد با یک سایت ثابت یا CMS اختصاصی سر و كله بزنيد.

مدت زمان طراحی سایت و تحویل آن

بعد از واریز مبلغ طراحی و خرید سایت، کار سایت شما در کارتابل کارشناسان مربوطه قرار می گیرد. بلافاصله با شما تماس گرفته می شود و جهت خرید دامنه هماهنگی های لازم به عمل می آید. اگر دامنه مورد نظر شما .ir باشد، پس از عضویت در سامانه nic.ir ( این کار توسط کارشناسان آرتا رسانه انجام می گیرد ) و خرید دامنه، معمولاً یک الی دو روز کاری طول می کشد تا دامنه از طرف این سامانه تایید شود. پس از تایید دامنه تا 24 ساعت بعد، قالب انتخابی شما، بر روی دامنه نصب می شود.

بعد از این مرحله، همه چیز به شما بستگی دارد. یعنی اگر محتوای خود را به صورت یکجا و مرتب ارسال بفرمایید تا 24 ساعت، سایت شما آماده تحویل می باشد. به همین دلیل همیشه توصیه می کنیم برای داشتن سرعت عمل در طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی و یا موارد دیگر، محتوای خود را کامل ارسال نمایید تا سایت در عرض دو الی سه روز کاری آماده شود. البته که در مواردی هم که محتوا سریع ارسال شده است، پس از تایید دامنه، 24 ساعته سایت، آماده تحویل به مشتری شده است.

مزایای خرید سایت ارزان چیست ؟

طراحی سایت ارزان در مجموعه آرتا رسانه و یا هر شرکت دیگری به غیر از آرتا رسانه، اگر با کیفیت و بر اساس اصول سئو انجام بشود می تواند یک نقطه صعود برای کسب و کار شما باشد و مزایای بسیار زیادی مثل هزینه بسیار پایین برای شروع کار، جذب مشتری بیشتر، کسر مخارج روتین و عادی روزانه، ارائه خدمات بهتر و بیشتر و توسعه و گسترش حوزه فعالیت و خیلی مزایای دیگر را برای شما و کسب و کارتان داشته باشد. اگر شما یک مغازه داشته باشید، تقریباً افرادی که نزدیک فروشگاه شما زندگی می کنند یا از مسیر مغازه شما رفت و آمد دارند، شما را می شناسند، اما با خرید سایت ارزان و داشتن یک استراتژی راهبردی صحیح در تجارت الکترونیک، می‌توانید محصولات و تولیدات خودتان را در تمام سطح کشور و حتی گاهی در کل دنیا معرفی کرده و بفروشید. تأسیس یک وب سایت مقرون به صرفه است و به سرمایه کمی نیاز دارد. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما نیاز به خرید یا اجاره مغازه، فروشگاه یا هر مکان فیزیکی دیگری ندارید و می‌توانید حتی در خانه خودتان و از طریق اینترنت، فروشگاه خودتان را راه اندازی و اداره کنید.

حتی ما توصیه می کنیم بعد از راه اندازی سایت، خدمات سئو سایت را نیز تهیه کنید تا سایت خود را به رتبه های بالاتر گوگل برسانید. حتی اگر خودتان فرصت یادگیری دارید، می توانید پکیج دوره سئو را تهیه کنید و خودتان از صفر تا 100 بهینه سازی سایتتان را انجام دهید.

شناسایی بهتر بازار هدف

وقتی یک نفر در اینترنت دنبال کالا یا خدماتی که شما هم آن را ارائه می دهید، می‌گردد، قطعاً خیلی بیشتر از آنهایی که یک آگهی تلویزیونی را بدون میل و درخواست خودشان تماشا می‌کنند، می‌توانند برای شما مشتری محسوب بشوند. پس یک سایت ارزان هزینه‌های بازاریابی شما را خیلی کاهش میدهد.

شبانه روزی است

در یه سایت فروشگاهی، خریدار میتواند طی هر ساعتی از شبانه روز، خرید کرده و پول را هم به صورت پرداخت الکترونیکی به صورت کاملاً نقد پرداخت کند. اما فروشگاه فیزیکی بخاطر قوانین اداره اماکن، فقط در یک زمان مشخصی میتواند باز باشد، پس فروشگاه اینترنتی شما 24 ساعت هر روز هفته باز است.

افزایش مشتریان بالقوه

یکی دیگر از مزایای خرید سایت ارزان این است که در کنار کسب و کار شما، مشتریان جدیدی پیدا می شوند که شاید حتی اسم شهر و محله شما را هم تا حالا نشنیده باشند و تنها از راه جستجو در گوگل شما را یافته باشند که همین مسئله، اصلی ترین هدف شما از طراحی سایت بوده و فروش شما را افزایش میدهد.

انعطاف پذیری

ما در کشورمان مناسبت های زیادی داریم که میتوانیم از هر کدام برای فروش بیشتر استفاده کنیم و تخفیف های مناسبتی بگذاریم. این کار در فروشگاه واقعی هزینه زیادی دارد اما در سایت خیلی سریع آن را انجام میدهیم و اجناس را برای فروش ویژه قرار میدهیم. این کار نه به زمان زیادی نیاز دارد و نه هزینه.

ارائه اطلاعات مفید به مشتریان

اگر مشتری شما را نشناسد نمی تواند به شما اعتماد کند. در فروشگاه مجازی می توانید مشخصات خودتان مثل تلفن، ایمیل، فکس، موبایل، آی دی شبکه های اجتماعی و حتی عکس جواز، لوح تقدیر، مدارک آموزش هایی که گذارندید و … که مشتری راحت تر به شما اعتماد کند را بگذارید.

دیده شدن کسب و کار

اگر زمان خرید سایت ارزان به سئو توجه کنید، سایت شما در موتورهای جستجوگر مثل گوگل دیده شده و افرادی که محصول شما را جستجو میکنند، گوگل شما را به او نشان میدهد و فروش شما بالاتر میرود. اگر سایت شما رتبه یک گوگل را داشته باشد، بیشتر از یک مغازه همکف در پاساژ علاءالدین درآمد دارید.

زمان کم و هزینه کمتر

سریع برای شما آماده میشود و از نظر قیمت خیلی پایین تر از سایت اختصاصی است. سایت ارزان آرتا رسانه یک پلتفرم سایت ساز نیست که شما محدود به انتخاب باشید. شما از بین صدها نمونه، یک سایت را خریده و کارشناسان ما مطالب ارسالی شما را 24 ساعته در آن قرار داده و سایت را تحویل می گیرید.

هدایا و تخفیفات ویژه

همیشه تخفیف، هدیه و اشانتیون، لذت خرید را برای خریدار بیشتر می کند. ما هم سعی می کنیم شما را خوشحال کرده و لذت خرید خوب را به شما بچشانیم. اولین هدیه ما به شما یک دامنه ir. و هاست یک ساله رایگان است که حتی با خرید ارزان ترین پلن سایت هم به شما اختصاصی داده می شود.

تمام سایت های ارزان ریسپانسیو (واکنشگرا) بوده و قالب ها دارای لایسنس و آپدیت می باشند
طراحی سایت شرکتی وردپرس

سوالات متداول خرید سایت

سوالات متداولی که در مورد طراحی سایت و خرید سایت ارزان که برای مشتریان پیش می آید را در چند پرسش و پاسخ برایتان شرح داده ایم ولی اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید با ما از بخش تماس با ما در ارتباط باشید

به صورت داینامیک با مدیریت محتوای وردپرس و به صورت کدنویسی اختصاصی با html,css,laravel

تمامی وب سایت های آرتارسانه چه به صورت کدنویسی شده چه به صورت وردپرس سئو پذیر می باشند.

از نظر کیفیت سایت های کدنویسی شده با لاراول بهتر می باشد ولی هزینه بالاتری نسبت به سایت های وردپرسی دارند. اگر برای سفارش سایت فروشگاهی بودجه محدودی دارید، خرید سایت فروشگاهی وردپرسی و ارزان می تواند گزینه مناسبی باشد.

بله پشتیبانی بصورت دائمی رایگان و شامل رفع مشکلات فنی سایت می گردد

بله دامنه به نام خود مشتری خریداری میگردد و مالکیت صد در صد سایت برای خود مشتری می باشد.

سایت ها بعد از آپلود روی هاست برای اینکه در کلمات کلیدی خاصی در گوگل ظاهرشوند باید سئو محتوا روی آنان انجام گیرد که خارج از بحث طراحی سایت است و مربوط به قرارداد سئو می باشد.

تمامی وب سایت های تولید شده در تیم آرتا رسانه شامل پشتیبانی فنی رایگان مادام العمر می باشد و پس از تحویل سایت نگران مشکلات فنی نخواهید بود. با خیالی راحت طراحی سایت شرکتی وردپرس را به ما بسپارید.

بله هزینه هاست و دامنه .ir  در سال اول کاملا رایگان میباشد و از سال دوم به بعد طبق تعرفه معمول در تمامی هاست های خرید و فروش دامنه و هاست خواهد بود.

تمامی بخش های سایت و مدیریت سایت در دسترس شما قرار میگیرد و هیچ گونه محدودیتی بعد از خرید نخواهید داشت. امکان ویرایش تمامی قسمت ها وجود دارد.

بله تمامی بخش های سایت شرکتی به شما آموزش داده میشود برای همین منظور فیلم آموزش کار با سایت شرکتی بعد از خرید محصول به صورت رایگان به پنل کاربری شما اضافه می گردد.

تمامی بخش های سایت قابل ویرایش و تغییر هستند و میتوان هر محتوایی را جایگزاری کنید

خیر. در صورتی که طراحی سایت فروشگاهی را به تیم آرتا رسانه بسپارید، بعد از ایجاد تعداد صفحات درج شده در قرارداد، خودتان می توانید نسبت به درج محصولات بیشتر اقدام کنید و محدودیتی در تعداد محصولات درج شده در سایت، وجود ندارد.

طراحی سایت فروشگاهی

مزایای وب سایت داینامیک

طراحی ریسپانسیو

دامنه و هاست رایگان

پشتیبانی رایگان

نمونه سایت های ارزان طراحی شده توسط تیم آرتا رسانه

وب سایت رستوران شمشیری
وب سایت رستوران شمشیری
وب سایت پارس سازان
پذیرش سفارش طراحی سایت ارزان و اختصاصی و راه اندازی کسب و کار آنلاین

معمولاً افرادی که می خواهند وارد حوزه فروش اینترنتی شوند به دلیل عدم شناخت از این حوزه با استرس ها و دلهره هایی رو به رو هستند و نگرانی هایی دارند. از جمله یکی از دغدغه هایی که در طراحی سایت وجود دارد این است  طراحی سایت و حتی سئوی سایت، هزینه های زیادی دارد و برای کسب و کارهای تازه کار قابل انجام نیست و معمولاً ترجیح می دهند در پلتفرم های رایگان مانند شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام و… کارهایشان را انجام بدهند. ولی همه ما این را می دانیم که استفاده از شبکه های اجتماعی فقط زمانی می تواند برای ما 100% سود آور باشد که پایگاه اینترنتی اصلی خودمان را داشته باشیم و از طریق شبکه های اجتماعی به آن پایگاه اینترنتی یا وب سایت اینترنتی وصل شویم. ایده طراحی سایت ارزان و ساخت سایت ارزان و خرید سایت ارزان به این دلیل برای شرکت ما مهم بود که در مدت ۱۰ سال تجربه کار، با کسب و کارهای نوپایی روبرو بودیم که می خواستند در حوزه اینترنتی وارد شوند ولی بخاطر ترس از هزینه های جانبی و اینکه بتوانند این هزینه ها را پرداخت کنند همواره از این حوزه فاصله می گرفتند. اگر شما بخواهید یک کسب و کار آنلاین را شروع کنید مسلماً پرداخت هزینه 500 هزارتومان برای یکسال، کمتر از آن چیزی است که به ذهنتان خطور کند. مجموعه آرتا رسانه سعی بر این دارد که با فروختن وب سایت ارزان قیمت، به شما، باب جدیدی را برای ورودتان به حوزه آنلاین باز کند و مسلماً فروش سایت ارزان توسط ما دلیل بر بی کیفیتی کار نخواهد بود. ما به سود کم قانع هستیم. 

اگر هم می خواهید نسبت به طراحی سایت اختصاصی اقدام کنید و امکاناتی بیش از وردپرس مد نظر شماست، در این خصوص هم می توانید با تیم حرفه ای برنامه نویسی آرتا رسانه همکاری داشته باشید.

در واقع فروش آغاز یک تعهد و ارتباط جدید بین ما و مشتری خواهد بود

خرید سایت ارزان همانطور که در سایت مشاهده می کنید به چند بخش تقسیم شده و شما می توانید با توجه به میزان بودجه ای که تمایل دارید خرج کنید، کسب و کار آنلاین خودتان را در اسرع وقت ساخته و فروش آنلاین خودتان را شروع کنید و به مرور زمان وقتی که از این کار سودی برای شما حاصل شد هزینه های جانبی ارتقاء پلتفرم خودتان را از درآمد کار در بیاورید و بتوانید سایت خودتان را بیشتر به مشتری معرفی کنید.

در زمینه خرید سایت ارزان چند پلن مختلف را پیش بینی کرده ایم. وب سایت هایی که از نظر نوع با یکدیگر متفاوت هستند و تعرفه های متفاوتی دارند از جمله سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت آموزشی حتی با موضوعات ریزتر. مثلاً اگر شما کلینیک زیبایی دارید قالب ها و دموهایی برای کسب و کار شما در نظر گرفته شده و شما می توانید با توجه به مواردی که مورد پسند خودتان است از بین چندین دموی مختلف دموی دلخواه تان را انتخاب کنید. وقتی که شما تعرفه مورد نظرتان را انتخاب کردید و خرید سایت خودتان را انجام دادید و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کردید فرم اطلاعات از طرف ما برای شما صادر می شود که شما باید تمام مواردی که می خواهید در قالب انتخابی خودتان جایگذاری شود را تکمیل کرده و برای ما ارسال می کنید، سپس تمامی کارها در عرض 24 ساعت انجام می شود.

برای کار با سایت تان ویدیوی آموزشی رایگان در اختیارتان قرار می گیرد ولی اگر شما تیمی را در اختیار ندارید که سایت تان را مدیریت و اداره کند می توانید این کار را هم به تیم ما بسپارید که تعرفه های مدیریت وب سایت در بخش های مختلف سایت آرتا رسانه قابل ملاحظه است.

پس لازم به ذکر است که شما بعد از خرید یک وب سایت ارزان، اصلاً نگران پشتیبانی و آموزش نخواهید بود، چون تمامی این خدمات را ما در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. در صورتی که بخواهید از روند کار ما در آرتا رسانه مطلع شوید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید یا ما را در لینکدین ببینید.

نحوه طراحی سایت فروشگاهی و خرید سایت در شرکت های طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت تنها یک مکان تجاری یا اداری نیست که فقط یک نفر پاسخگوی سوالات مشتریان باشد. یک شرکت طراحی سایت عموماً چیزی فراتر و بیشتر از آنچه یک مشتری می بیند باید باشد. در زیر به خلاصه ای از ویژگی های یک شرکت طراحی سایت اشاره خواهیم کرد :

 • شرکت های طراحی سایت معمولاً از سه بخش منحصر به فرد تشکیل می شود : گرافیک (PSD کار)، استاتیک (HTML کار) و برنامه نویسی. این ها تنها بخش های منحصر به فرد یک شرکت طراحی سایت است و این شرکت ها بخش های مرسوم دیگری نظیر بخش مالی، امور اداری، روابط عمومی، بازاریابی و غیره را نیز می توانند داشته باشند.
 • آنها دارای مجوزهای لازم برای طراحی و انتشار یک سایت اینترنتی را دارا می باشند.
 • معمولاً عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشند.
 • مجوزهای لازم برای ساخت و انتشار نرم افزار از شورای عالی انفوراتیک کشور را دارا می باشند.
 • دارای نمونه کارهای زیادی برای ارائه به مشتریان می باشند.
 • یک شرکت طراحی سایت می تواند از صفر تا صد یک پروژه سفارشی را به طور کامل آنالیز، طراحی و پیاده سازی کند. ضمن آنکه شرکت می تواند برنامه نویسی های لازم برای ساخت وب سایت را به طور کامل انجام دهد. کپی برداری از گرافیک، برنامه نویسی یا سئو و دیجیتال مارکتینگ، استفاده از ابزارهای آماده در طراحی و برنامه نویسی یک سایت اینترنتی، معمولاً امتیاز منفی زیادی را به یک شرکت طراحی سایت اعمال می کند.

چنانچه شما به دنبال شرکتی می گردید که کار طراحی وب سایت خود را با اطمینان به آن شرکت بسپارید، حتماً از بخش نمونه کارهای آن ها بازدید کنید و مشتریان آن ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید. با چشمان باز انتخاب کنید و گول ظاهر را نخورید. بسیاری از شرکت ها وجود دارند که اصلاً دیده نمی شوند و بودجه زیادی برای تبلیغات و دیده شدن ندارند ولی کار خود را به خوبی انجام می دهند. این قبیل موارد تنها مختص به فیلد طراحی سایت نمی باشد و مشابهت های آن ها در صنایع زیادی به چشم می خورد.

فیلم آموزش کار با سایت

تمامی وب سایت هایی که توسط کارشناسان خبره مجموعه آرتا رسانه طراحی شده است دارای آموزش ویديویی کار با سایت می باشند که مختص همان قالب و همان سایتی است که شما خریده اید و شما با مشاهده آموزش ها می توانید به راحتی با سایت کار کنید فقط کافی است که سواد خواندن و نوشتن داشته باشید 🙂

این ویدیو آموزش کار با دسته بندی ها در یک سایت وردپرسی که با قالب اوگامی طراحی شده، است که شما با تمامی بخش های افزودن دسته بندی در سایت، ویرایش آن و همچنین یافتن تصاویر جدید و سئو پذیر آشنا می شوید.

کافی است که دستورات گفته شده در فیلم را تک به تک دنبال و روی سایت خودتان اجرا کنید.

ما برای تمامی قالب ها آموزش های رایگان کار با سایت را منتشر کرده ایم و بعد از خرید سایت ارزان می توانید این ویدئو ها را دانلود و مشاهده کنید . تیم ما برای پشتیبانی رایگان و سریع آماده است. کافیست امتحان کنید.

سایت ساز یا قالب وردپرس ؟

اگر در مورد خرید سایت ارزان از آرتا رسانه شک دارید و تفاوت سایت های ما را با سایت ساز های موجود در سطح اینترنت نمی دانید یا دلیل این مسئله که چرا ما سایت ها را ارزان در اختیار شما قرار می دهیم را نمیدانید، حتماً فایل صوتی زیر را گوش دهید تا سوالات و ابهامات شما رفع گردد. ما سعی کردیم که موارد مهمی را برایتان توضیح دهیم که گره ذهنی شما را باز کند. از چرا تا چگونگی کار را برایتان شرح دادیم.

 برای اینکه مطمئن شوید سایت ارزان بی کیفیت نیست حتما پادکست را گوش فرا دهید.

آرتا رسانه
آرتا رسانه
چطور سایت ارزان بخریم
خرید سایت ارزان
/
آرتا رسانه
آرتا رسانه
طراحی سایت ارزان چرا و چگونه امکان پذیر است
خرید سایت ارزان
/
آرتا رسانه
آرتا رسانه
چرا سایت ها به سئو نیاز دارند
خرید سایت ارزان
/
آرتا رسانه
آرتا رسانه
آیا طراحی سایت ارزان امکان پذیر است ؟
خرید سایت ارزان
/
آرتا رسانه
آرتا رسانه
فاکتورهای مهم قیمت طراحی سایت
خرید سایت ارزان
/

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس

آیا در خصوص قیمت طراحی سایت اطلاعاتی دارید؟ در سال‌های اخیر به علت مسائلی همچون بیماری کرونا، افزایش اعتماد به فضای مجازی، استفاده گسترده و آشنایی مردم با دنیای مجازی اکثر افراد تصمیم گرفتن که از این پتانسیل رو به رشد استفاده کنند و کسب و کار خود را علاوه بر دنیای واقعی به دنیای مجازی نیز بکشانند تا سود بیشتری را عاید خود کنند. برای این‌کار نیاز به طراحی سایت دارید تا بتوانید در فضای مجازی محصول خود را در معرض دید کاربران قرار دهید و به فروش رسانید. یکی از فاکتورهای بسیار با اهمیت در این بحث، قیمت طراحی سایت است؟ سایت‌های مختلف با توجه به امکاناتی که ارائه می‌دهند با قیمت‌های مختلفی طراحی می‌شوند. هر چه یک سایت ساده‌تر و دارای محصول و امکانات کم‌تری باشد بی‌شک ارزان‌تر و در مقابل هر چه به‌روز‌تر باشد و امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار دهد گران‌تر خواهد بود. در این مقاله قصد داریم در خصوص قیمت طراحی سایت با شما صحبت کنیم اگر قصد دارید برای کسب و کار خود سایتی طراحی کنید بهتر است این مقاله را از دست ندهید و از جزئیات قیمت‌ها مطلع شوید و آگاهانه این فرآیند را طی کنید تا به موفقیت در کسب و کارتان بیانجامد. با ما همراه باشید.

برای اینکه فاکتورهای موثر بر قیمت طراحی سایت مشخص شود ابتدا باید هدف از طراحی سایت را مشخص کنید، اینکه شما می‌خواهید چه خدماتی را ارائه کنید و کدام نیاز کاربران را تامین کنید، هر چه این موارد را بیش‌تر بررسی کنید مسیر خود را روشن‌تر می‌کنید و متوجه می‌شوید که سایت شما باید چه امکاناتی را داشته باشد و چه هدفی را دنبال می‌کند. بعد از مشخص شدن هدف طراحی سایت می‌توان قیمت واقعی طراحی سایت را تعیین کرد. در اینجا سعی می‌کنیم در خصوص فاکتورهای موثر بر قیمت طراحی سایت با هم صحبت کنیم.

دامنه سایت

اولین چیزی که لازم دارید تا بتوانید سایت خود را راه‌اندازی کنید دامنه و هاست سایت است. به زبان ساده دامنه همان آدرس سایت هست که با سرچ در گوگل می‌توان سایت را پیدا کرد و هاست فضایی از اینترنت است که محتویات سایت در آن قرار می‌گیرد. قیمت دامنه می‌تواند با توجه به نوع آن متفاوت باشد و اوصولا به صورت سالانه حساب می‌شود:
• پسوند .com
این دامنه جهانی است و در سراسر جهان برای تجارت الکترونیک استفاده می‌شود و قیمت آن بالای 300 هزار تومان است.
• پسوند .ir
این پسوند مختص ایران است و با قیمت زیر 50 هزار می‌توانید آن را ثبت کنید.
• پسوند .net
این دامنه برای سایت‌هایی که خدمات اینترنتی مثل فروش هاست و دامنه فعالیت دارند مناسب است و قیمت آن اوصولا 370 هزار تومان است.
• پسوند .info
معمولا سایت هایی که در زمینه اطلاع رسانی درباره حوزه های مختلف فعالیت دارند از این پسوند برای دامنه خود استفاده می کنند. معمولا با قیمت 144 هزار تومان ثبت می‌شوند.
• پسوند .co
این دامنه جدید و کوتاه است و جایگزین مناسبی برای دامنه .com است و با قیمت بالاتری هم ثبت می‌شود ایت قیمت در محدوده 900 هزار تومان است.
• پسوند .org
معمولا این پسوند مناسب سازمان‌های خصوص که فعالیت آموزشی دارند می‌باشد. قیمت دامنه با این پسوند در حدود 370 هزار تومان می‌باشد.
• پسوند .shop
پسوند دامنه SHOP. مخصوص فروشگاه های اینترتی است. دامنه با این پسوند را می توانید با قیمت 105 هزار تومان ثبت کنید.
• پسوند online.
دامنه با این پسوند با قیمت 1128000 تومان ثبت می‌شود.
• پسوند academy
این دامنه توسط موسسه های آموزش عالی ،باشگاه ها و تیم ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و با قیمت 976000 هزار تومان می‌توانید صاحب دامنه با این پسوند شوید.
تعداد دامنه‌ها بسیار بیشتر از این موارد ذکر شده است ولی در اینجا کاربردی‌ترین موارد را ذکر کردیم.

هاست سایت

و اما در خصوص هاست و هزینه خرید آن نیز تا حدودی صحبت خواهیم کرد. همانطور که اشاره شد هاست فضای ذخیره شدن اطلاعات شماست که قرار است به نمایش گذاشته شود و همه محصولات، مقالات و هر چیزی که در سایت خود دارید در این فضا قرار دارد. برای طراحی سایت شما باید هاست بخرید و آن را به دامنه خود متصل کنید تا بتوانید سایت خود را در اینترنت نمایش دهید. هزینه هاست نیز مانند دامنه متفاوت است :
• هاست اشتراکی
هاست اشتراکی در واقع قسمتی از یک سرور است، یعنی سرور به قسمت‌های کوچک تقسیم می‌شود و هر قسمت یک هاست به حساب می‌آید. تمام هاست‌های روی یک سرور از منابع آن سرور استفاده می‌کنند. این هاست برای افرادی که تازه وارد دنیای کسب و کار مجازی شده‌اند مناسب و مقرون به صرفه است.این هاست بر حسب منابع و حجم و امکاناتی که دارد قیمت گذاری می‌شود.
• هاست وردپرس
یک هاست لینوکسی برای میزبانی سایت‌های وردپرسی است و قیمت آن از هاست اشتراکی بالاتر است. قیمت این هاست با توجه به فضا و امکاناتی که دارد متفاوت است و مثلا یک هاست پر سرعت وردپرس لینوکسی p1 با 2 گیگ فضا و امکانات دیگر به صورت ماهیانه هزینه معادل 100 هزار تومان دارد.
• هاست ایران
به هاستی که مرکز داده آن در ایران قرار گرفته است هاست ایران گفته می‌شود و از جمله مزایای آن این است که سرعت لود در آن بالاست، در تحریم دچار مشکل نمی‌شود و از خروج ارز جلوگیری می‌کند. یک هاست ایران-p1 با 100 مگابایت فضا به طور سالیانه حدود 110 هزار تومان هزینه دارد.
• هاست دانلودی
افرادی که تعداد فایل‌های دانلودی زیادی در وب سایت خود دارند بهتر است علاوه بر هاست خود یک هاست دانلودی نیز تهیه کنند و آن را به هاست اصلی متصل کنند و فایل‌های خود را در آن آپلود کنند تا فضای هاست اصلی پر نشود. قیمت آن نیز با توجه به حجم دانلود متغیر است. مثلا یک هاست دانلودی با 50 گیگابایت فضا به صورت ماهانه 72000 هزار تومان هزینه دارد.
در اینجا سعی کردیم برخی از انواع پر طرفدار هاست را برای شما معرفی کنیم. البته انواع هاست می تواند متنوع‌تر باشد و هر نوع آن خود به انواع مختلفی تقسیم بندی شود.

روش طراحی سایت

بعد از خرید هاست و دامنه باید مشخص کنید که طبق نیازهای خود قصد دارید سایت خود را با چه روشی طراحی کنید. آیا می‌خواهید کدنویسی انجام شود یا نه ترجیح می‌دهید با استفاده یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا این کار را انجام دهید؟
اوصولا طراحی یک سایت با استفاده از کد نویسی هزینه بیشتری دارد و زمان بیشتری برای طراحی سایت نیاز دارد ولی استفاده از cms های آماده و رایگانی چون وردپرس کار طراحی سایت را سرعت می‌بخشد و ارزان‌تر است. شما یک سایت ساده شخصی را می‌توانید با قیمت زیر 1 میلیون با وردپرس درست کنید ولی همان سایت شخصی ساده با کد نویسی در حدود 8 الی 10 میلیون برایتان آب می‌خورد. البته سایت‎‌های کدنویسی شده بسیار با کیفیت‌تر، امن‌تر و پر سرعت‌تر از cms ای مانند وردپرس هستند.

چند زبانه بودن سایت

اوصولا افرادی که قصد تجارت بین المللی دارند ترجیح می‌دهند سایت چند زبانه داشته باشند و مشتریان خود را حفظ کنند. چند زبانه بودن نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت است.

نوع قالب

برای طراحی سایت شما می‌توانید از قالب‌های متنوع و مناسب کار خود استفاده کنید. برخی از قالب‌ها به صورت رایگان هستند ولی برای اینکه یک قالب مناسب و با کیفیت داشته باشید بهتر است به صورت اختصاصی قالب خود را کدنویسی کنید. بدون شک قالب کدنویسی شده هزینه بردار است ولی از طرفی خیال شما را از آینده سایت راحت می‌کند.
در اینجا سعی کردیم برخی از فاکتورهای موثر بر قیمت طراحی سایت را ذکر کنیم ولی هر سایتی می‌تواند با توجه به نیاز و وسعت کاری خود از امکانات و موراد بیش‌تری بهره ببرد و همه این موارد در قیمت نهایی طراحی سایت تاثیرگذار است. در ادامه مطالب یک جدول به عنوان نمونه برای مقایسه قیمت‌ سایت های شرکتی و فروشگاهی که با لاراول و وردپرس طراحی شده‌اند را می‌آوریم تا مقایسه‌ای بر قیمت طراحی سایت با لاراول و وردپرس داشته باشیم. در این جدول سه حالت سایت ساده و کوچک، متوسط و پیشرفته را مقایسه می‌کنیم.

امنیت سایت های وردپرسی طراحی شده در سایت ارزان

آیا شما صاحب سایت وردپرسی هستید؟ آیا اهمیت امنیت وب سایت خود را می دانید؟ امنیت سایت‌های وردپرس در دنیای دیجیتال امروزی، که در آن هکرها و مجرمان سایبری همیشه به دنبال حفره‌هایی برای سوءاستفاده هستند، بسیار مهم است. اما نگران نباشید، راه های مختلفی برای افزایش امنیت وردپرس و محافظت از آن در برابر تهدیدات امنیتی احتمالی وجود دارد.

یکی از اولین کارهایی که می توانید برای ایمن سازی سایت وردپرس خود انجام دهید استفاده از رمزهای عبور قوی برای همه حساب های کاربری است. ممکن است بی‌معنا به نظر برسد، اما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از افراد از رمزهای عبور ضعیف و قابل حدس زدن استفاده می‌کنند. هنگام ایجاد رمز عبور حتما از ترکیبی از حروف، اعداد و نمادها استفاده کنید. علاوه بر این، احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را فعال کنید تا یک لایه حفاظتی اضافی اضافه کنید.

راه دیگر برای ایمن سازی سایت وردپرس خود، به روز نگه داشتن آن است. وردپرس به طور مداوم به روز رسانی هایی را منتشر می کند که شامل وصله هایی برای آسیب پذیری های امنیتی است. با به روز نگه داشتن وب سایت خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که این آسیب پذیری ها برطرف شده و هکرها نمی توانند از آنها سوء استفاده کنند. علاوه بر این، از مضامین و افزونه‌های قابل اعتماد از منابع معتبر استفاده کنید، زیرا احتمال کمتری دارد که مشکلات امنیتی داشته باشند.

علاوه بر این، از افزونه های امنیتی استفاده کنید که می توانند به شما در ایمن سازی سایت وردپرس خود کمک کنند. پلاگین های مختلفی در دسترس هستند که ویژگی هایی مانند فایروال ها، اسکنرهای بدافزار و محافظت از نیروی brute force را ارائه می دهند. این افزونه ها می توانند به شناسایی و جلوگیری از حملات قبل از وقوع آنها کمک کنند.

در جمع بندی، امنیت سایت های وردپرسی را نباید به سادگی گرفت. با انجام اقدامات ساده مانند استفاده از رمزهای عبور قوی، به روز نگه داشتن وب سایت خود و استفاده از افزونه های امنیتی، می توانید خطر هک شدن وب سایت خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. از وب سایت خود محافظت کنید و آن را ایمن نگه دارید تا بتوانید روی ایجاد محتوای عالی و رشد کسب و کار خود تمرکز کنید!

96 دیدگاه دربارهٔ «خرید سایت ارزان»

 1. خرید سایت ارزان
  مهناز محمدی

  سلام ببخشید میخواستم بدونم اگر خرید سایت ارزان رو با قیمت ۴۹۹ هزار تومن داشته باشیم چه فرقی با خرید سایت ۸۹۹۰۰۰ هزار تومن داره .
  من برای شرکتم که تازه کارش رو شروع کردم میخوام سایت بخرم ولی نمیخوام زیاد هزینه کنم
  میشه تفاوتش رو توضیح بدید؟

  1. خرید سایت ارزان
   مریم گوهرزاد

   تفاوت این دو سایت در حجم اطلاعاتی است که شما بر روی سایت قرار خواهید داد. مثلا برای یک وب سایت تازه کار یک گیگ فضا و ۲۰ مورد مقاله در شروع کار کفایت میکند پس میتوانید از سایت ۴۹۹ هزار تومانی استفاده کنید ولی به مرور زمان که کسب و کارتان رشد کرد فضا و خدمات روی سایت را رشد میدهید.
   با تشکر

 2. خرید سایت ارزان
  میرزایی

  سلام من میخوام قالب دلخواه خودم رو روی این سایت نصب بشه. مثلا قالب که از سایت ژاکت خرید کردم
  آیا امکان پذیره ؟

 3. سلام. من برای فروشگاهم می خوام سایت بزنم و راستش سایت شمارو پیدا کردم. حالا متوجه نمیشم خرید سایت ارزان همون طراحی سایت هست؟ یعنی یه سایتی رو به صورت ارزانتر از بقیه طراحی می کنید؟ با سایت های دیگه قابل رقابت خواهد بود؟

  1. خرید سایت ارزان
   مریم گوهرزاد

   بله صد در صد
   سایت های ما همگی ورد پرسی هستند و دارای قالب بهینه و بروز میباشند
   صد در صد با سایت های رقیب قابل مقایسه هستند

 4. سلام آیا میتونم دامنه بجز دامنه دات آی آر برای سایتمون ثبت کنیم

  1. خرید سایت ارزان
   مریم گوهرزاد

   بله شما هر دامنه ای را که موجود باشه میتوانید خریداری نمایید و ما هاست و سایت را بر روی دامنه دلخواه شما پیاده سازی خواهیم کرد

 5. خرید سایت ارزان
  صبا ماکانی

  سلام من کار با سایت ها رو بلد نیستم
  و نگرانم که نتونم محتوای دلخواهم رو روی سایت بگذارم
  میشه بفرمایید بعد از خرید سایت چطوری میتونم با سایت کار کنم

  1. خرید سایت ارزان
   مریم گوهرزاد

   ما برای تمامی سایت ها آموزش ویديویی داریم که میتوانید با دیدن این فیلم ها با سایت کار کنید
   سایت ها همگی فارسی هستند و دارای پنل مدیریتی آسون هستند

 6. خرید سایت ارزان
  محمد قاسمی

  فرق سایت فروشگاهی با سایت شرکتی چیه و ما چطور میتونیم بفهمیم برای کسب و کارمون کدوم سایت رو باید راه بندازیم ؟

  1. خرید سایت ارزان
   مریم گوهرزاد

   سلام دوست عزیز
   اگر شما در شرکت یا کسب و کارتون محصولی رو میفروشید که بصورت آنلاین میتوان خرید کرد و هزینه اون محصول رو پرداخت کرد و برای مشتری ارسال کرد وب سایت فروشگاهی براتون پیشنهاد میشه ولی مثلا کسی که کار معدن یا فروش جرثقیل انجام میده وب سایت شرکتی برای معرفی محصول ایجاد کنه بهتره ولی کسی که کار فروش لوستر و لوازم الکتریکی و لوازم خانگی انجام میده میتونه وب سایت فروشگاهی تهیه کنه تا فروشش رو انلاین انجام بده .

 7. سلام من اگر سایت فروشگاهی بخرم با پلن اول که ۸۹۹ هزار تومنه بعدا بخام ارتقا بدم میشه ؟ یا باید دوباره از نو پلن بالاتر رو بخرم ؟

  1. خرید سایت ارزان
   مریم گوهرزاد

   سلام دوست عزیز
   شما هر زمان که تمایل داشته باشید میتونید سایت رو به پلن بالاتر ارتقا دهید
   فقط کافیه تفاوت هزینه دو پلن رو پرداخت کنید و هزینه قبلی که داشتید از بین نمیره

 8. خرید سایت ارزان
  میلاد نوروزی

  سلام
  من یک سایت فروشگاهی میخوام راه بندازم که در هر ماه حدود ۱۰۰ تا محصول میخوام به سایت اضافه کنم
  کدوم سایت برای من مناسبه ؟

  1. خرید سایت ارزان
   مریم گوهرزاد

   سلام شما تمامی سایت های فروشگاهی که در دمو میبینید رو میتونید انتخاب کنید ولی حتما پلن ۳ به بعد رو انتخاب کنید که فضای هاست کافی داشته باشید و تیم ما در درج محصولات شما را همراهی خواهد کرد

  2. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام شما تمامی سایت های فروشگاهی که در دمو میبینید رو میتونید انتخاب کنید ولی حتما پلن ۳ به بعد رو انتخاب کنید که فضای هاست کافی داشته باشید و تیم ما در درج محصولات شما را همراهی خواهد کرد

 9. خرید سایت ارزان
  معصومه جعفری

  سلام
  من اگه یه سایت فروشگاهی بخوام چند روزه تحویل میدید حدود ۳۰۰ تا محصول هم دارم که میخوام درج بشه

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   تحویل سایت بعد از تایید دامنه ۲۴ ساعته خواهد بود (نصب و راه اندازی سایت اولیه شما ) و بعد از آن هم برای درج سیصد تا محصول هم یک هفته کاری زمان نیاز هست به شرطی که تصاویر کامل آماده و قیمت ها و توضیحات نیز آماده باشد
   تحویل سایت بدون درج محصول ۲۴ ساعته است .

 10. خرید سایت ارزان
  میرسلامی

  سلام. من دارای یک پیج اینستاگرام برای دست سازه های تزئینی هستم که خودم درست می کنم و در اینستاگرام می فروشم. حالا می خوام برای خودم یک سایت وردپرسی داشته باشم. نحوه سفارش برای طراحی سایت ارزان به چه صورت است؟ برای شروع کار شما کدوم پلن را برای خرید سایت ارزان پیشنهاد می کنید؟

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام
   اگر تعداد محصولاتتون بالا هست نیاز به هاست و دامنه قوی تری دارید پس بهتره پلن سایت فروشگاهی ۱۴۹۹۰۰۰ به بالاتر رو انتخاب کنید ولی اگر نه هنوز اوایل کارتون هست و تعداد محصولاتتون کمه همون پلن اول سایت فروشگاهی با قیمت ۸۹۹۰۰۰ تومان برای سال اول جوابگوی کارتون هست و میتونید بعدا پلن رو ارتقا بدید و ما به تفاوت قیمت رو پرداخت کنید و سایتتون ارتقا پیدا کنه .

 11. خرید سایت ارزان
  مجتبی میری

  من قبلا سایت داشتم ولی از خدمات طراحی سایت که قبلا شرکت دیگری انجام داده بود ناراضی هستم
  الان میخواهم سایتم رو دوباره طراحی کنید ولی دامنه رو از قبل دارم
  ایا امکانش هست روی دامنه ای که قبلا داشتم سایت طراحی بشه
  ایا دوباره باید هاست بخرم
  بعد شما هم مثل شرکت قبلی نباشید من پشتیبانی قوی میخوام
  حداقل سوالاتم رو جواب بدید
  مرسی

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام
   شما میتونید دامنه قبلی رو با هاست جدیدی که ما ارايه میدهیم و رایگان هست متصل کنید که تمامی کارهاش رو تیم ما انجام میده
   همچنین بعد از خرید سایت از ما تا زمانی که هاست رو از شرکت ما تمدید میکنید ما پشتیبانی رایگان و ۲۴ ساعته ارايه میدهیم
   و از طریق ویدئو های آموزشی و تیکت و واتس اپ با شما در ارتباط خواهیم بود
   میتوانید برای اطمینان خاطر با شماره واتس اپ شرکت ۰۹۱۹۳۴۲۶۲۵۱ با ما در ارتباط باشیدو از بابت پشتیبانی با خیال راحت بچه های تیم رو محک بزنید

 12. خرید سایت ارزان
  میلاد مقدم

  سلام
  سایت فروشگاهی برای محصولات دانلودی میخوام
  آیا امکانش هست که قالب اختصاصی که من میخوام رو نصب کنید ؟
  من نمونه سایتی که دیدم رو براتون میفرستم
  ببینید قابل انجام هست

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام
   برای همه سایت ها امکان طراحی قالب اختصاصی وجود داره ولی هزینه طراحی اختصاصی به هزینه سایت اضافه میگردد.
   اگر خاص پسند هستید و طراحی های خاصی مد نطرتان هست تیم آرتا رسانه با داشتن تیم قوی طراحی و دیزاین امکان طراحی اختصاصی را برای شما فراهم آورده است

 13. خرید سایت ارزان
  سحر پیرزاد

  من گرافیست هستم میخوام سایت نمونه کار خودم رو داشته باشم
  و حتما میخوام این سایت انگلیسی زبان باشه و بتونم برای اپلای گرفتن برای مهاجرت بدون دغدغه باشه و هاست داخل ایران نباشه و روی سرور خارجی باشه
  با سایت ارزان میشه این رو پیاده سازی کنید؟

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   امکان طراحی سایت چند زبانه و انگلیسی وجود داره و همچنین میتوانیم سایت شما رو روی سرور خارج از ایران به شما ارائه بدیم

 14. خرید سایت ارزان
  علی عظیم زاده

  همه سایتهای شما وردپرسی هست من اگه یه قالب شخصی و دلخواه بخوام امکان راه اندازی هست؟

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   امکان ارايه سایت لاراول با برنامه نویسی اختصاصی هم داریم و همچنین برای سایت های وردپرسی هر قالبی که بخواهید برایتان طراحی و راه اندازی میشود

 15. خرید سایت ارزان
  کریم زاده

  من رشته ام کامپیوتر نیست یک خط هم کد نویسی بلد نیستم اگه سایت راه اندازی شد بعدا خودم می تونم مطلب بذارم

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   کلیه سایت های وردپرسی نیاز به کد نویسی ندارند و فقط کافیست بلد باشید با کامپیوتر کار کنید میتوانید با آموزش رایگان که در اختیارتان قرار میگیرد در سایتتان مطلب بگذارید و هر جا به مشکل بر خوردید تیم پشتیبانی رایگان راهنمایی میکنند

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   تا وقتی که هاست و دامنه را از شرکت ما تمدید میکنید پشتیبانی فنی رایگان مادام العمر برای سایتتان خواهید داشت

 16. خرید سایت ارزان
  مینو رضایی

  سلام خسته نباشید این مبالغ طراحی سایت سالیانه هست یا ماهیانه ؟

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   مبلغ طراحی سایت یکبار پرداخت میشه و در سال اول دامنه ir رایگان و هاست هم رایگان و پشتیبانی هم رایگان هست
   و از سال بعد طبق قوانین همه شرکت های فروش هاست فقط شما هزینه هاست و دامنه رو از شرکت ما تمدید میفرمایید.
   و در صورت تمدید هاست از ما هزینه پشتیبانی نیز رایگان خواهد بود

 17. خرید سایت ارزان
  کتایون شیرازی

  سلام خسته نباشید؟ میخواستم بدونم هزینه سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

 18. خرید سایت ارزان
  رضا دارایی

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم از خدمتتون در مورد سایت ؟ میخواستم بدونم طراحی سایت توسط خودمون انجام میشه یا به سلیقه شما انجام میشه ممنون میشم پاسخ بدید🙏

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   از قالب هایی که در بخش دمو ها ملاحظه میفرمایید میتونید اون موردی که به سلیقتون نزدیکه رو انتخاب کنید قالب های ما همگی رایگان هستند و انتخاب توی قیمت تاثیری نداره
   یا اگر از قالب های ما خوشتون نیومد از هر قالب وردپرسی که شما بخواهید میتونیم نصب کنیم ولی هزینه قالب رو شما باید پرداخت کنید

 19. خرید سایت ارزان
  مریم شیرازی

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم بعد از ساختن سایت به خودمون هم آموزش میدید که چگونه سایت خودنون رو چک کنیم 🙏

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   تمامی سایت ها با ویديوی آموزشی که خدمتتون ارسال میشه. قابل کار کردن هست و هر جا سوال داشته باشید تیم پشتیبانی به سوالتون پاسخ میدن

 20. خرید سایت ارزان
  شایان کردانی

  سلام میشه لطفا یه مقدار در مورد سئو توضیح بدید چون من شنیدم بعد از ایجاد سایت باید سئو هم بشه چطور این کار رو انجام میدید لطفا توضیح بدید💥

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام
   سئو به تکنیک هایی گفته میشه که روی سایت شما انجام میشه تا در سرچ گوگل دیده بشید مثلا همین که شما کلمه طراحی سایت ارزان رو سرچ کردید سایت ما رو دیدید .
   ما روی سایتتون کار میکنیم و شما رو با کلمه کلیدی کسب و کارتون بالا میاریم
   این کار بعد از تحویل سایتتون و با هزینه مجزا انجام میشه

 21. خرید سایت ارزان
  علی نیازی

  سلام خسته نباشید سوال داشتم از خدمتتون. میخواستم بدونم سیستم مدیریت محتوا چیست؟ اینمهمه میگن سایت رو با سیستم مدیریت محتوا میسازیم منظور چیه؟

 22. خرید سایت ارزان
  سایه کاری

  سلام وقت به خیر میخواستم بدونم برای طراحی سایت چه محتوایی لازم دارید تا بتونید سایت رو راه اندازی کنید؟

 23. خرید سایت ارزان
  ریما فرجام

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم از خدمت خانم مهندس . میخواستم بدونم چرا وردپرس بین کاربران بسیار کاربردی ومحبوب شده؟

 24. خرید سایت ارزان
  آرام راد

  سلام روز به خیر سوال داشتم از خدمتتون . چرا تو کسب کارم به سایت نیاز دارم برام توصیح بدید لطفا ?

 25. خرید سایت ارزان
  کامران دنیایی

  سلام روز خوش سوال داشتم از خدمتتون اگه سایت بزنم فروش یا بازدید من تضمین شده هست؟

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام دوست عزیز
   با طراحی سایت فروش شما تضمین نمیشه برای تضمین در فروش بیشتر باید روی سایت مراحل دیجیتال مارکتینگ که شامل سئو -ایمیل مارکتینگ – سوشال مدیا مارکتنیگ و تبلیغات آنلاینه که در صورت تمایل میتونید برای مشاوره تلفنی تماس بگیرید ۰۹۱۹۳۴۲۶۲۵۱

 26. خرید سایت ارزان
  نرگس جامی

  سلام خسته نباشید . پشتیبانی فنی وپشتیبانی محتوا چیست و آیا هزینه داره؟

 27. خرید سایت ارزان
  زیبا رجایی

  سلام خسته نباشید می خواستم از خانم مهندس بپرسم آیا خودمان می توانیم سایت خود را چک و کنترل کنیم ممنون میشم توضیح بدید

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام و روز بخیر
   بله بعد از پایان طراحی سایت شما میتونید تمامی اطلاعات سایت رو خودتون ویرایش کنید و برای کار با سایت به شما ویدئوی آموزشی ارسال میشه

 28. خرید سایت ارزان
  اکرم ناظری

  سلام روزتون به خیر. یه سوال داشتم ازتون لطفا راهنمایی بفرمایید. آیا یک وبسایت میتونه به اعتبارمن و کسب و کار من اضافه کنه؟

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   بله داشتم وب سایت در دورانی که تقریبا همه در فضای مجازی دنبال خدمات یا کالاهای مورد نیازشون هستند اجباریه
   شما وقتی مثلا میخواهید لباسشویی خونتون رو تعویض کنید اولین کاری که میکنید اینه که از گوگل قیمت لباسشویی رو جستجو میکنید
   پس انتظار میره که برای تمامی کسب و کارها در اینترنت اطلاعاتی موجود باشه
   و بهتیرین حالتش اینه که شما این اطلاعات رو در سایت خودتون قرار بدید و کار خودتون رو به مردم و مشتریانتون بشناسونید
   و این اعتبار کسب و کار شما رو بالا میبره

 29. خرید سایت ارزان
  محمد نیازی

  سلام خسته نباشید ممکنه در مورد سئو برام توضیح بدید ممنونم.

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام سئو به ترفند هایی گفته میشه که کمک میکنه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل در رتبه های اول دیده بشه در صورتی که شما بتونید رتبه اول کسب و کار خودتون رو بدست بیارید مثل این میمونه که یک مغازه در بهترین جای تهران داشته باشید و با خرید آنلاین هر روز براتون مشتری های جدیدی اضافه میشه
   این ترفند ها در مدت ۶ الی یک سال روی سایت اعمال میشه

 30. خرید سایت ارزان
  تارا راد

  سلام وعرض ادب خدمت شما من یه مغازه دارم که حدود 100 نوع محصول دارم.خواستم بدونم اگر از شما سایت بخرم به چه مقدار فضا برای سایت نیاز دارم؟

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام برای سایتی با ۱۰۰ محصول که سایت فروشگاهی هست ما پلن ۲ فروشگاهی با هاست ۵ گیگ رو پیشنهاد میکنیم اگر فضا هر زمان کم اومد میتونیم فضا رو افزایش بدیم ولی پلن ۲ گزینه مناسبی هست

 31. سلام ببخشید میخواستم برام سایت بسازید در مورد کارم هست تعمیرات لوازم برقیه اصلا فایده ای داره یا نه راهنمایی میکنید اگه میشه ممنونم

 32. سلام من میخواستم سئو و بهینه سازی هم روی سایتم انجام بشه اگه راه نمایی کنید ممنون میشم

 33. سلام خسته نبایشید میشه با سایت های ارزان سایت خبری بیت کوین و بلاکچین راه بندازم هزبنه اش چقدر میشه برام توضیح بدید ممنون

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   هزینه هاست دانلودی با توجه به حج ان تعیین میگردد اگر بفرمایید چقدر حجم میخواهید براتون قیمت اعلام میشه لطفا از طریق واتس اپ پیگیری بفرمایید

  1. خرید سایت ارزان
   مهندس گوهرزاد

   سلام بله بعد از راه اندازی سایت شما میتوانید تمامی بخش های سایت را خودتان ویرایش کنید و فیلم آموزشی هم خدمتتان ارسال میشود

 34. سلام من در ترکیه زندگی میکنم ایا رو سروردر خارج از ایران برای من سایت طراحی میکنید؟

 35. سلام چرا سایتهای شما انقدر ارزان ؟؟؟ جاهای دیگه 10 برابر قیمت شماست برای شما کیفیتش پایینه؟؟

 36. سلام فرق سایت شرکتی باسایت فروشگاهی چیه؟؟چرا قیمتهاشون فرق میکنه با هم؟

 37. سلام برای سایت فروشگاهی فروش لوازم ارایشگاه چقدرهاست لازم هست؟

 38. سلام قالبهایی که برای سایت های ارزان استفاده میشه رسپانسیو هستند یا خیر ؟؟؟

 39. سلام من یه سایت فروشگاهی میخوام که محصولاتم متغیر هستش ایا باسایت ارزان میشه همچنین سایتی رو داشت ؟ یا باید سایت اختصاصی طراحی کنم ؟

 40. سلام سایتی که گفتید 24 ساعته تحویل میدیدواقعا24 ساعته تحویل میدید من یه سایت کلینیک زیبایی میخوام.

 41. سلام پنل مدیریت سایتهای ی که طراحی میکنید چه امکاناتی برای من داره؟ من سایت فروش لوازم یدکی میخوام.

 42. سلام سوالم اینه این سایت ها دائمی در اختیار ما قرار میگیره یا نه باید سال بعد دوباره پرداختی داشته باشیم
  احه قیمت ارزان سایت ادم رو به شک میندازه

 43. میتونم اول سایت شرکتی بخرم بعدا به سایت فروشگاهی تبدیلش کنم ؟

 44. من قبلا از شرکت دیگه کار سایت سفارش داده بودم
  الان سایتم رو شما طراحی کردید خیلی خیلی راضی بودم ممنونم

 45. خرید سایت ارزان
  مهسا رحمتی

  میخواهم سایت وردپرسی از شما بخرم ولی نگران هک شدن و امنیت سایت هستم
  میشه راهنمایی کنید که ایا سایت های شما امنیت داره ؟

  1. سلام دوست عزیز
   ما افزونه های امنیتی لازم رو نصب می کنیم و همینطور بروزرسانی منظم قالب و افزونه ها انجام میشه. ولی شما هم نباید هر افزونه ای رو نصب کنید و چرا که خود افزونه هایی که از منابع ناشناس دانلود و نصب می کنید ممکنه عامل ویروسی شدن سایت شما بشه

 46. فرق خرید سایت ارزان با سایت طراحی اختصاصی چیه ؟
  من الان میخوام یه سایت شبیه بلد داشته باشم ایا با وردپرس میتونم اینو راه اندازی کنم ؟

  1. سلام و وقت بخیر
   اگر سایتی مشابه سایت بلد بخواین باید به صورت اختصاصی با امکاناتی که می خواین کدنویسی بشه

 47. خرید سایت ارزان
  حسن آبادی

  اگر شما سایت من رو طراحی کنید چند روزه توی گوگل دیده میشه برام مهمه اسم سایتم رو بزنن من اول باشم تو گوگل

  1. سلام آقای حسن آبادی
   با توجه به پلنی که برای خرید و طراحی سایت وردپرسی انتخاب می کنید باید ببینید که آیتم معرفی به گوگل تو پلن شما وجود داره یا خیر. اگر وجود نداشته باشه باید هزینه اون رو جداگانه واریز کنید تا معرفی انجام بشه.

 48. سلام. سایت رو با چه برنامه ای می نویسید؟ من چطور می تونم یاد بگیرم؟ آموزش دارید؟

  1. سلام خانم شبنم
   سایت هایی که در جشنواره سایت ارزان، طراحی میشن با قالب وردپرسی هستند. قطعا برای طراحی سایت وردپرسی آموزش هم داریم که شما می تونید به آکادمی آرتا رسانه مراجعه کنید.

 49. سلام من می خوام برای آزمایشگاه شیمی یه سایت بزنم. چه نوع سایتی بهتر هست؟ برنامه نویسی شده یا از همین سایت ارزان ؟ مطالبش رو خودمون میزاریم یا شما باید کار کنید؟

  1. سلام خانم مونا
   اگر آیتم هایی که تو سایتتون می خواین باشه با قالب وردپرس میشه پوشش داد می تونید با هزینه کمتر یه سایت داشته باشید. ولی اگر هیچ کدوم از قالب های سایت وردپرسی و همینطور افزونه ها جوابگوی کار شما نباشه، باید از سایت کدنویسی استفاده کنید. در مورد محتواگذاری هم در صورت خرید سایت ارزان، با توجه به پلنتون تعدادی از صفحات بدون هزینه انجام میشه ولی مابقی صفحات یا باید توسط خودتون انجام بشه یا توسط همکاران پشتیبانی با دریافت هزینه

 50. سلام و خسته نباشید. من میخام یه سایت از شما خریداری کنم. چه امکاناتی روی سایت دارم؟ و هرینه های کلی اون حدودا چقدر است؟

  1. سلام دوست عزیز
   امکانات سایت شما، با توجه به پلن انتخابی شما مشخص میشه و شما هرکدوم از 4 پلن ر انتخاب کنید موارد کاملا مشخص هست و حتی می تونید با همکاران واحد فروش صحبت کنید.

 51. خرید سایت ارزان
  حسین امنانی

  درود و خدا قوت. من سایتم رو از یه موسسه دیگه خریدم اما متاسفانه پشتیبانی خوبی نداشتند. میخام بدونم اگه بیارم تو شرکت شما می تونم پشتیبانی داشته باشم. هدفم اینه که وقتی تو گوگل سرچ می کنن لباس زنانه منم هم توی گزینه های اول بیام.

  1. سلام آقای امنانی
   اگر منظورتون از پشتیبانی، ظاهر شدن سایت در نتایج سرچ گوگل هست، این مورد جزو پشتیبانی سایت نیست و شما باید با تیم سئو در خصوص برون سپاری سئو سایتتون صحبت کنید.

 52. سلام من یه سوال دارم. اینکه این سایت ارزان که شما می فروشید، اندازه سایت های دیگه امنیت داره؟ چطور امنیش رو ایجاد می کنید؟ من نگرانم که بعد از یه مدت حک بشه.

  1. سلام دوست عزیز
   تیم پشتیبانی آپدیت قالب ها و افزونه ها رو به صورت دوره ای و مرتب انجام می دن ضمن اینکه همه سایت ها افزونه های امنیتی دارند. ضمن اینکه آپدیت هفتگی سایت ها موجود هست و اگر به هر دلیلی مشکلی هم پیش بیاد، آپدیت جایگزین می شود.

 53. سلام. ببخشید من هنوز هیج فروشگاهی ندارم ولی قصد دارم یه فروشگاه تو فضای اینترنت داشته باشم. هنوز هیچ محصولی هم ندارم. میتونم سایت رو الان بخرم تا محصولاتم رو تامین کنم؟

  1. سلام خانم الینا
   بله البته که می تونید یه سایت فروشگاهی داشته باشید و دیزان اون رو طبق سلیقه خودتون انجام بدین. هر زمان هم که تونستید محصولات رو تامین کنید می تونید همون زمان معرفی به گوگل سایت رو هم انجام بدین یا بلافاصله بعد از طراحی سایت حتی می تونید معرفی به گوگل و کارهای مربوط به سئو رو هم انجام بدین و به مرور زمان هم کالاهارو تامین کنید.

 54. سلام. این سایت ارزان فروشگاهی نسبت به بقیه سایت ها چی کم داره که انقد ارزان هست؟

  1. سلام دوست عزیز
   چیزی کم نداره و قیمت پایین به دلیل جشنواره سایت ارزان هست و از نظر کیفیت چیزی از بقیه سایت ها کم نداره
   و می تونید با توجه به پلن های سایت های فروشگاهی و امکانات هر کدوم از پلن ها، سایت مورد نظر خودتون رو داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا