آرتا رسانه

اصطلاحات بازاریابی برای جذب مشتریان

20 اصطلاح بازاریابی برای جذب مشتریان و افزایش بازگشت سرمایه

برای جذب مشتریان به فروشگاه خود به کپی رایتینگ خوب و جملات جذاب نیاز دارید. این عبارات که اغلب توسط کپی‌ رايترهاي برتر استفاده می‌شوند، اصطلاحات مطمئنی هستند که باعث ایجاد علاقه و تمایل در بین مشتریان می‌شوند.  عباراتی هستند که خواسته های مشتریان را به نیاز تبدیل می کنند.

در اين مقاله از سري مقالات آموزش ديجيتال ماركتينگ اگر می‌خواهید تبلیغات خود را انجام دهيد و مشتریان را به هیجان بیاورید، از این 20 اصطلاح بازاریابی برای جذب مشتریان استفاده کنید:

1. زیبا در سادگی

مشتریان از پیچیدگی متنفرند و سادگی را دوست دارند و آن را نوعی خدمات خوب به مشتریان می دانند. وقتی کارها را ساده می کنید، یک تجربه مشتری روان ایجاد می کنید.

2. هنری الهام گرفته است

این عبارت حس مد بودن شما را نشان می دهد. در ذهن مشتری، نشان می دهد که شما آینده نگر هستید. به یاد داشته باشید که فرم اغلب مهمتر از عملکرد است.

3. زندگی خود را تقویت کنید

مشتریان همیشه به دنبال راه هایی برای بهتر کردن زندگی هستند. از این عبارت به عنوان جایگزینی برای عبارت رایج “جدید و بهبود یافته” استفاده کنید.

4. زیبایی خود را افزایش دهید

مشتریان به دنبال راه هایی برای زیباتر شدن و احساس زیباتر شدن هستند و این عبارت به ویژه در صنعت مد کلیدی است. جایی که می‌توانید زیبایی را افزایش دهید، اغلب می‌توانید محدودیت‌های قیمتی مشتری را حذف کنید.

5. از بیرون آنقدر خوب به نظر می رسد که باعث می شود از درون احساس خوبی داشته باشید

این عبارت خریدار را از تصمیمی که گرفته یا تصمیمی که در شرف گرفتن است تعریف می کند. این كار انتخاب های آنها را تأیید می کند و باعث می شود احساس خوبی نسبت به آنچه خریداری کرده اند داشته باشند.

6. هرگز اینقدر خوب به نظر نمی رسید

این جمله شکل دیگری از “جدید و بهبود یافته” است. نشان می‌دهد که محصول جدیدترین یا داغ‌ترین مدل موجود در بازار است که باعث واکنش‌های مثبت مشتریان می‌شود.

7. به سادگی عالی

در کپی تبلیغات و گفتار روزمره، “عالی” جدید “عالی” یا “شگفت انگیز” است. هنگامی که این کلمات با “ساده” (دوباره بیان سادگی) جفت می شوند، یک عبارت قدرتمند ایجاد می کنند.

8. عالی از ابتدا تا انتها

این عبارت نشان می دهد که شما به جزئیات توجه می کنید. اما مطمئن شوید که تداوم و همسویی را نشان می دهید. اگر از این عبارت استفاده می کنید، طراحی فروشگاه و تجارت شما باید تا حد جزییات بی عیب و نقص باشد.

9. مورد توجه قرار بگیرید

مشتریان دوست دارند از آنها تعریف شود (و با تعریف و تمجید از مشتریان، دوست داشتن خود را افزایش می دهید). این عبارت روشی درجه یک برای گفتن به مشتری است که محصول توجه او را جلب خواهد کرد.

10. ارزش استثنایی

دنیا به ارزش اهمیت می دهد، اما اگر از مردم بخواهید «ارزش» را تعریف کنند، به نظر می رسد که هرگز قادر به انجام آن نیستند. وقتی کلمه ” استثنایی ” را اضافه می کنید، به تعریف آن ارزش در ذهن مشتری کمک می کنید.

اصطلاح بازاریابی برای جذب مشتریان

11. ما با افتخار نمایش می دهیم

به خرده‌فروش‌هایی فکر کنید که با غرور و شهرت فراوان مشخص شده‌اند: Rolex، Coach و Tiffany & Co. این عبارت کمک می‌کند محصولات شما را با نوع شهرت مشتریانتان مرتبط کنید. می توانید این ارتباطات را از طریق نمایشگرهای بصری و علائم فروشگاه خود توسعه دهید.

12. شهرت ما با آن همراه است

این كار روش دیگری برای گفتن است: “ما مدت زیادی است که در تجارت هستیم زیرا مردم محصولات ما را دوست دارند و به ما اعتماد دارند.” این عبارت شما را به عنوان یک خرده فروش ارزشمند معرفی می کند.

13. انتخاب ایده آل

مجدداً، مشتریان دوست داشتند در تصمیمات خود تأیید شوند. این عبارت نشان می دهد که اگر مشتری محصولات شما را بخرد، انتخاب بسیار خوبی داشته است.

14. لحظه ای برای یادآوری

این عبارت می گوید شما تجربه ای را برای مشتریان ایجاد کرده اید که می خواهید آن ها را به خاطر بسپارند و با دیگران به اشتراک بگذارند و تبلیغات دهان به دهان ایجاد کنید.

15. زندگی را جشن بگیرید

فکر کنید برندهایی مانند بتی کراکر چگونه یک سبک زندگی در بازاریابی خود ایجاد کرده اند. این عبارت نشان می دهد که محصولات شما چنین سبک زندگی را برای خریدار ایجاد کرده و جشن می گیرند.

16. بیشترین بهره را از زندگی ببرید

این عبارت برای صنایع پوشاک فعال یا تجهیزات ورزشی ایده آل است. این جمله یک هیجان برای زندگی و میل به ارتقاء تجربیات زندگی مشتری ایجاد می کند.

17. کیفیت را احساس کنید

مشابه «ما با غرور نشان می دهیم»، این عبارت شما را به عنوان یک منبع محترم و معتبر معرفی می کند. به خصوص اگر برای مدت طولانی در کسب و کار بوده اید، به خوبی کار می کند.

18. ارزش تفاوت را دارد

محصولات خرده فروشان تخصصی اغلب گرانتر از فروشگاه های زنجیره ای هستند، معمولاً به این دلیل که محصولات با کیفیت بالاتر یک برند را حمل می کنند. این عبارت تصدیق می کند که قیمت یک فروشگاه بالاتر است، اما به نحوی که سود پرداخت بیشتر را نشان می دهد.

19. شما ارزشش را دارید

این عبارت به مشتریان می گوید که هدیه آن عامل شگفت انگیز را ایجاد می کند. همچنین تبلیغ می کند که محصول میل به دستیابی به آنچه می خواهید را در زمانی که شما می خواهید برآورده می کند.

20. انرژی فوری

باز هم، مردم به دنبال نتایج سریع هستند. این عبارت که معمولاً در صنعت نوشیدنی‌های انرژی‌زا استفاده می‌شود، به مشتریان می‌گوید که لازم نیست منتظر بمانند تا احساس خوبی داشته باشند.

منبع: liveabout

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا