آرتا رسانه

قیمت سئو

بنا بر تجربه ما، سئو شامل هیچ ضمانتی نمی شود. بهتر است بگوییم که اگر فردی برای سئو تضمین دهد، یا سئوی کلاه سیاه کار می کند یا نمی داند که سئو چیست. پیشنهاد می کنیم قبل از عقد قرارداد با ما یا هر شرکت محترم دیگر، از روند و چگونگی سئو مطلع باشید تا تجارت خود را بر اثر یک اشتباه به قعر جدول گوگل نفرستید.

قیمت سئو

سئو چیست؟ 

سئو به زبان ساده یعنی استفاده از تکنیک هایی که سایت شما را به هنگام سرچ و جستجوی کلمه کلیدی مربوط به سایتتان، در صفحه اول گوگل نمایش دهد. یعنی اگر محصولی در سایت می فروشید یا خدمات خاصی ارائه می دهید، به کمک سئو می توانید سایت خود را به همه کسانی که به دنبال محصولات یا خدمات شما هستند، معرفی کنید.

صرفاً با طراحی و خرید سایت، نمی توانید از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید. پس برای اینکه بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را رونق بدهید و از این طریق به درآمد برسید، باید سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید. برای اینکار می توانید به تیم حرفه ای آرتا رسانه اعتماد کنید. ما بدون استفاده از تکنیک های سئو منفی و کلاه سیاه، سایت شما را به صفحه اول می رسانیم.

چرا کسب و کارهای اینترنتی به سئو نیاز دارند؟ 

برای ما پیش آمده که قصد خرید چیزی را داشته ایم و قبل از اینکه خرید خود را نهایی کنیم، با گشت و گذار در اینترنت و در میان فروشگاه های مختلف و مقایسه قیمت کالا یا خدمات مورد نظر و پس از آنکه یک رِنج قیمت معقول به دست آوردیم، اقدام به خرید می کنیم. برای به دست آوردن مشتری بیشتر، باید در صفحه اول گوگل و در میان چند لینک ابتدایی صفحه باشیم تا بتوانیم مشتریان را به سمت خود جذب کنیم. پس حالا به این باور رسیدیم که انجام سئو و بهینه سازی سایت نه تنها هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری محسوب می شود.

در واقع داشتن سایت به تنهایی به منزله داشتن دفتر کار یا فروشگاهی است که کسی آدرس آن را نمی داند و حتی از اینکه چه محصولات یا خدماتی در آن ارائه می شود، برای کسی مشخص نیست. خدمات سئو موجب می شود در مرحله اول گوگل سایت، خدمات و محصولات شما را بشناسد. در نهایت آن را به کاربرانی که به دنبال محصول یا خدمات شما هستند، معرفی کند.

از جمله مشاغلی که به سئو نیاز دارند: 

 • سئو سایت مهاجرتی
 • سئو سایت رستوران
 • سئو سایت کلینیک زیبایی
 • سئو سایت های خدماتی
 • سئو سایت پزشکی
 • سئو سایت های بازرگانی
 • سئو سایت خبری
 • سئو سایت آموزشی

شرکت سئو

قبل از هرکاری با کارشناسان سئوی آرتا رسانه صحبت کنید و از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید. به طور کلی برای استفاده از خدمات سئو با قیمتی ارزان مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. تماس با کارشناس و بیان دلایل سئو سایت
 2. معرفی و بررسی وضعیت سایتتان
 3. بررسی اولیه دو نمونه از سایت های رقیب
 4. تعیین بودجه برای سئو
 5. انتخاب یکی از پلن های سئو 

آیا در سئو تضمینی وجود دارد؟

واقعاً کسی که دستی بر آتش دارد و با فرآیند سئو و الگوریتم های گوگل آشنایی دارد، می داند که بحث سئوی تضمینی نمی تواند واقعیت داشته باشد. چرا که الگوریتم های گوگل روز به روز در حال تغییر هستند و حتی الگوریتم های جدید هم اضافه می شوند. در مبحث سئو باید مدام دانش خود را به روز نگه دارید تا بتوانید یک سایت را همیشه در صدر و رو به رشد نگه دارید.

ولی بحث اصلی اینجاست که آیا فقط شما سایت خود را سئو می کنید؟ هیچ سایت دیگری در حوزه کاری شما، سئو نمی شود؟ آیا آنها دست روی دست گذاشته اند تا شما جایگاه آنها را در گوگل بگیرید؟ 

قطعاً جواب نخیر است. همانطور که شما سئو می کنید سایت های دیگر هم سایت خود را سئو و بهینه می کنند و درست مثل مسابقه است که همه در حال دویدن هستند. در این مسابقه کسی برنده است که بتواند انرژی و بودجه خود را در مراحل و زمان های مختلف مسابقه مدیریت کند. همیشه باید سعی کنید حداقل یک قدم از رقبای خود جلوتر باشید. تنعیین استراتژی سئو و انجام ترفندهایی که شما را چند قدم جلوتر می برد، از شگردهای یک سئوکار خوب است. 

بنابراین واقعاً نمی توان جایگاه سایت را در صفحه نتایج گوگل تضمین کرد. اما می توان تضمین کرد که نهایت قدرت خودمان را با توجه به بودجه کارفرما، به کار می گیریم و همه تلاشمان را می کنیم تا سایت به بهترین نتیجه ممکن برسد.

 

زمان مناسب برای شروع سئو سایت 

به نظر ما، بهترین زمان برای شروع سئو، زمانی است که سایت رقیبی در حوزه کاری شما وجود ندارد و شما به عنوان اولین در آن حوزه وارد می شوید. ولی اگر رقبایی قبل از شما دست به کار شده اند، شما هم می توانید بلافاصله بعد از طراحی وبسایتتان، سئو را شروع کنید. دقت داشته باشید که به ازای هر روز تاخیر، رقبای جدید به حوزه کاری شما وارد می شوند و از شما جلو می زنند. اما ناامید نباشد. اگر رقیب سرسختی هم داشته باشید، با مداومت و سئوی اصولی می توانید جایگاه رقیب را در گوگل بگیرید. 

همه مشاغل می توانند از سئو استفاده کنند. فرقی نمی کند وکیل هستید یا پزشکی، دارای فروشگاه هستید یا شغل خدماتی دارید، سئو برای شماست تا شما را به تعداد مشتریان بیشتری معرفی کند و درآمد بیشتری کسب کنید.

قیمت سئوی سایت 

به شما حق میدهیم تا به دنبال تعرفه ای برای سئو باشید که با کمترین مبلغ ممکن بهترین نتیجه را به دست بیاورید. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات ریز و درشت موثر در تعیین تعرفه و قیمت سئو سایت (SEO) را با شما در میان بگذاریم.

 • محتوای وب سایت: کیفیت محتوای وب سایت به شدت تأثیرگذار بر قیمت خدمات سئو است. محتوای با کیفیت و متنوع در جذب کاربران و بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مؤثر است، بنابراین کیفیت محتوا بر روی قیمت خدمات سئو تأثیرگذار است.
 • رقابت در صنعت: در صنایعی که رقابت بالایی دارند، هزینه‌های خدمات سئو اغلب بیشتر هستند. به عنوان مثال، در حوزه‌هایی مانند بیمه، وکالت، مشاوره و مهاجرت، رقابت بسیار بالاست و بنابراین قیمت خدمات سئو بیشتر است.
 • عمر وب سایت: وب سایت‌های جدیدتر به دلیل کمبود محتوا و برخورداری از رتبه پایین‌تر در موتورهای جستجو، باید بیشتر تلاش کنند تا جایگاه بهتری در صفحات نتایج جستجوی موتورهای جستجو برای خود بسازند. بنابراین، این وب سایت‌ها بیشتر احتیاج به خدمات سئو دارند و هزینه‌های آن‌ها نیز بیشتر است.
 • میزان تخصص مورد نیاز: خدمات سئو متنوعی از خدمات را شامل می‌شوند، از جمله تحلیل رقبا، بهینه‌سازی محتوا، ساختار سایت، بهینه‌سازی صفحات، بهینه سازی سرعت سایت، رفع مشکلات تکنیکال سایت و غیره. برای هرکدام از این خدمات، تخصص و تجربه مورد نیاز متفاوت است و بنابراین قیمت خدمات سئو متفاوت خواهد بود.
 • منطقه جغرافیایی: قیمت خدمات سئو بسته به منطقه جغرافیایی نیز متفاوت است. مثلا قیمت سئوی زبان انگلیسی به مراتب بیشتر از قیمت سئوی سایت فارسی است.
 • مدت زمان پیاده‌سازی: مدت زمان لازم برای پیاده‌سازی بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای وب سایت همواره مشخص نیست و به میزان کار که برای بهینه‌سازی انجام می‌شود بستگی دارد. برای مثال، بهینه‌سازی یک وب سایت با ۱۰ صفحه متفاوت است با بهینه‌سازی یک وب سایت با ۱۰۰۰ صفحه. بنابراین، مدت زمان پیاده‌سازی می‌تواند تأثیرگذار بر قیمت خدمات سئو باشد. همچنین، در صورتی که پروژه برای مشتریان با سایت نوپا باشد و مشتری بخواهد از ابتدا شروع کند، هزینه‌ها ممکن است بیشتر باشد.
 • تجربه و مهارت شرکت ارائه دهنده خدمات سئو: تجربه و مهارت شرکت ارائه دهنده خدمات سئو نیز بر روی قیمت تأثیرگذار است. شرکت‌هایی که تجربه و مهارت بیشتری در ارائه خدمات سئو دارند، معمولاً هزینه‌های بیشتری برای خدمات خود اعمال می‌کنند.

در کل، هزینه‌های خدمات سئو بسیار متنوع هستند و به شدت وابسته به عوامل مختلفی مانند کیفیت محتوای وب سایت، رقابت در صنعت، میزان تخصص مورد نیاز و غیره هستند. بنابراین، برای تعیین قیمت صحیح، باید همه این عوامل را در نظر گرفت.

سئوی سایت مهاجرتی

یکی از مشاغلی که تقاضا برای خدمات سئو و استعلام تعرفه سئو در آن حوزه، زیاد است، بدون اغراق آزانس های مهاجرتی و سایت های مهاجرتی هستند. در ایران نیز با توجه به افزایش مهاجرت به سایر کشورها، شرکت های مهاجرتی سعی می کنند مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشانند. رقابت در این زمینه خیلی زیاد است و به همین دلیل سئوی سایت های مهاجرتی فوت و فن های خودش را دارد که شاید بیراه نباشد اگر بگوییم برای سئوی این نوع سایت ها، شرکت هایی موفق تر هستند که قبلاً در این زمینه فعالیت داشته و به نکت سئویی و نیازهای محتوایی این نوع سایت ها آشنا هستند. 

قبل از برون سپاری سئوی سایت خود به شرکت ها، در خصوص نوع رقابت در کلمات، تعداد محتوای مورد نیاز، بک لینک ها و سایر موارد مورد نیاز برای سئوی سایت های مهاجرتی سوال کنید و ببینید تا چه حد به این مساله واقف هستند.

سئوی یک سایت چقدر طول می کشد؟

اقدامات سئوی سایت 

بررسی وضعیت فنی سایت

 

 • بررسی وضعیت Redirect 301
 • بررسی وضعیت اتصال به CDN
 • بررسی لینک های معیوب سایت (Broken Links)
 • بررسی وضعیت ریسپانسیو بودن سایت
 • بررسی سرعت سایت (GTMetrix و Google Speed Insight)
 • بررسی ارتباط سایت با شبکه های اجتماعی
 • بررسی صفحه Error 404
 • بررسی وضعیت Canonicalکلمات کلیدی

Technical SEO استانداردسازی زیرساخت فنی سئو سایت در صورت امکان.

 

 • بهینه سازی (Heading Tag)
 • بهینه سازی عناوین صفحات (Title)
 • بهینه سازی توضیحات صفحه (Description)
 • بهینه سازی کلمات کلیدی سایت
 • بهینه سازی آدرس صفحات سایت (URLS)
 • بهینه سازی متن جایگزین تصاویر (Image Alt)
 • تولید نقشه سایت (Sitemap با فرمت xml)
 • تولید و بهینه سازی Robats.txt
 • نصب و فعال سازی گوگل وبمستر
 • نصب و فعال سازی بینگ وبمستر تولز
 • نصب گوگل آنالیتیکس
 • بهینه سازی لینک های داخلی و لینک های خارجی

OFF Page SEO

 • ایجاد بک لینک در سایت های ایرانی و خارجی معتبر، انجمن ها و شبکه های اجتماعی و …
 • نشر رپورتاژ آگهی در وب سایت های خبری (بنا به نظر مجری )

گزارش ماهیانه

 • گزارش صفحات اصلاح شده
 • گزارش جایگاه کلمات کلیدی (ماهانه)
 • گزارش از روند اجرای پروژه و کارهای انجام شده در انتهای هر ماه بر اساس پلن تهیه شده از طرف کارفرما

مراحل اولیه سئوی سایت

تمامی فعالیت های فوق در تمامی پکیج های سئو انجام میپذیرد و علاوه برآن آیتم های زیر هم در هر پکیج به تعداد مشخص انجام می شود.

تعرفه سئو سایت

قیمت ماهیانه سئو سایت۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تعداد کلمات کلیدی۲ کلمه کلیدی۴ کلمه کلیدی۶ کلمه کلیدی۸ کلمه کلیدی
مقاله بر حسب کلمه۵.۰۰۰ کلمه۷.۰۰۰ کلمه۱۰.۰۰۰ کلمه۱۵.۰۰۰ کلمه
کامنت گذاری در سایت۵۰ کلمه۱۰۰ کلمه۲۰۰ کلمه۳۰۰ کلمه
آپدیت محتوا بر حسب کلمه۵۰۰ کلمه۱.۰۰۰ کلمه۱.۵۰۰ کلمه۲.۰۰۰ کلمه
عکس(تولید توسط مجری)۱۰ عکس۲۰ عکس۳۰ عکس۴۵ عکس
بک لینک۲۰ عدد۴۰ عدد۶۰ عدد۸۰ عدد
بک لینک وبلاگی۲ عدد۵ عدد۱۰ عدد۱۵ عدد
درج فیلم در سایت (ارسال توسط کارفرما)۱ ویدئو۲ ویدئو۴ ویدئو۶ ویدئو
درج پادکست در سایت (ارسال توسط کارفرما)۱ پادکست۲ پادکست۴ پادکست۶ پادکست
انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی۱۵ پست۳۰ پست۳۵ پست۴۰ پست
رفع ایرادات فنی سایت
بهینه سازی سرعت سایت
اتصال سایت به سرچ کنسول
ثبت site map در سرچ کنسول
اتصال سایت به google analytics
اتصال سایت به ahrefs
نصب افزونه های سئو از جمله rank math و انجام تنظیمات
تولید و بهینه سازی Robats.txt
عضویت در شبکه های اجتماعی معروف

نمونه کار سئو

بنا به درخواست مشتری انجام سئو به صورت ماهانه و پروژه ای براساس کلمات کلیدی امکان پذیر است.

حداقل زمان رتبه گیری سئو در 6 ماه انجام میشود. اما هیچ چیز قطعی نیست و به میزان رقابت در آن کلمات کلیدی و وضعیت رقبا بستگی دارد

سئوی سایت به صورت ماهیانه از 5 میلیون تومان تا 200 میلیون تومان قابل انجام است.

در صورتی که میخواهید همیشه به صورت مداوم در صفحات گوگل دیده شوید سئو بهتر است ولی در صورتی که به صورت محدود مثلاً یک هفته نیاز دارید محصول خاصی را بفروشید ادز بهتر است.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا در سایت های معروف و فروم ها و انجمن ها

تاثیر هاست در سئو

تاثیر هاست داخلی و یا خارجی و سرعت آن بر روی رنک سایت

شبکه های اجتماعی

ایجاد شبکه های اجتماعی و تبلیغ در شبکه های اجتماعی

بهینه سازی عکس

استفاده از تصاویر اورجیتال و بهینه شده با حجم کم و دارای توضیحات

ثبت نام در دایرکتوری

ثبت نام در دایرکتوری های معروف جهت لینک سازی

گواهینامه SSL

(SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است.

محتوا پادشاه است. برای اینکه در سرچ  گوگل بتوانید در رتبه های اول قرار بگیرید. از تولید محتوای متنی میتوانید کمک بگیرید قیمت های تولید محتوا  را در ادامه میتوانید مشاهده کنید

تولید محتوا تالیف و ترجمه

خدماتزبان محتواتعداد محتواهزینه هر کلمههزینه هر محتوا به ازای 1000 کلمه
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسی1 تا 30 عدد۱۲۰ تومان۱۲۰000 تومان
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسی31 تا 100 عدد۱۰۰ تومان۱۰۰000 تومان
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسی101 تا 200 عدد۹۰ تومان۹۰000 تومان
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسیبیش از 201 عدد۸۰ تومان۸۰000 تومان

 

تولید محتوا تالیف

خدماتزبان محتواتعداد محتواهزینه هر کلمههزینه هر محتوا به ازای 1000 کلمه
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسی1 تا 30 عدد۱۲۰ تومان۱۲۰000 تومان
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسی31 تا 100 عدد۱۰۰ تومان۱۰۰000 تومان
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسی101 تا 200 عدد۹۰ تومان۹۰000 تومان
تولید محتوا تالیف و ترجمهفارسیبیش از 201 عدد۸۰ تومان۸۰000 تومان

 

تولید محتوا ترجمه

خدماتزبان محتواتعداد محتواهزینه هر کلمههزینه هر محتوا به ازای 1000 کلمه
تولید محتوا  ترجمهفارسی1 تا 30 عدد۱۲۰ تومان۱۲۰000 تومان
تولید محتوا ترجمهفارسی31 تا 100 عدد۱۰۰ تومان۱۰۰000 تومان
تولید محتوا  ترجمهفارسی101 تا 200 عدد۹۰ تومان۹۰000 تومان
تولید محتوا ترجمهفارسیبیش از 201 عدد۸۰ تومان۸۰000 تومان

تولید محتوا بازنویسی

خدماتزبان محتواتعداد محتواهزینه هر کلمههزینه هر محتوا به ازای 1000 کلمه
تولید محتوا بازنویسیفارسی1 تا 30 عدد۱۲۰ تومان۱۲۰000 تومان
تولید محتوا بازنویسیفارسی31 تا 100 عدد۱۰۰ تومان۱۰۰000 تومان
تولید محتوا بازنویسیفارسی101 تا 200 عدد۹۰ تومان۹۰000 تومان
تولید محتوا بازنویسیفارسیبیش از 201 عدد۸۰ تومان۸۰000 تومان

تولید فیلم

هزینه تولید فیلم با توجه به نوع فیلم و ویرایش و تدوین آن کاملا متفاوت است و برای این منظور با آرتا رسانه در تماس باشید.

تولید پادکست

کمترین حد هزینه تولید پادکست از ۳۰ هزار تومان میباشد

حجم تولید محتوای صوتیهزینه به ازای هر کلمههزینه به ازای هر دقیقه (حدود 100 کلمه)
1 کلمه تا 1000 کلمه۱۰۰ تومان۱۰۰۰00 تومان
1001 تا 10000 کلمه۹۰ تومان۹۰۰00 تومان
10001 تا 100000 کلمه۸۰ تومان۸۰۰00 تومان
100001 تا 1 میلیون کلمه۷۰ تومان۷۰000 تومان
1 میلیون کلمه به بالا۶۰ تومان۶۰۰00 تومان

نمونه کارهای ما نشان اعتبار ماست

آرتا رسانه
آرتا رسانه
چرا سایت ها به سئو نیاز دارند
Loading
/
پیمایش به بالا