آرتا رسانه

برنامه نویسی NFT مارکت هنر و هنرمندان

طراحی و برنامه نویسی ان اف تی مارکت برای هنرمندان

NFT و ART

هنر روشی زیبا برای بیان انواع احساسات است. تأثیر هنر بر مردم بسیار زیاد است. این هیاهو و تأثیرگذاری هنر را برای صدها سال در کانون توجه قرار داد. حتی پس از دوران دیجیتال و توسعه فناوری، هنر با آن فناوری ها تکامل یافت. مرحله اولیه توکن غیرقابل تعویض با هنر آغاز شد، عمدتاً هنرهای دیجیتال به NFT تبدیل می شوند، و آن NFT ها به صورت ویروسی منتشر شدند، به مبلغ قابل توجهی فروخته میشوند، که راه را برای ایجاد و مینت NFT در فضای کریپتو هموار کرد. NFT های هنری مخاطبان بسیار زیادی در فضای رمزنگاری دارند.

  راه حل های توسعه NFT

توکن‌های غیرقابل تعویض ترافیک زیادی در بازار ارزهای دیجیتال دریافت کردند و تاریخ تبدیل شدن به یکی از مدل‌های تجاری میلیارد دلاری بسیار سریع را ثبت کردند. با پیشرفت تکنولوژی، هر دارایی، اعم از فیزیکی یا دیجیتالی، می تواند با ارزش منحصر به فردی که به آن اختصاص داده شده است، توکن شود. این مقدار منحصر به فرد اختصاص داده شده به شناسایی تک تک NFT ها کمک می کند. توکن‌های غیرقابل تعویض با فناوری بلاک چین ساخته شده‌اند که عمدتاً بر حفظ حریم خصوصی و امنیت تمرکز دارد. ساختار غیرمتمرکز در NFT تمایل بیشتری به ارائه تجارتی دارد که در آن فروشنده و خریدار آزادی و اصالت نهایی را نسبت به دارایی ها دارند.

ویژگی های NFT

توکن های غیر قابل تعویض، منحصر به فردتر هستند و در عین حال منحصر به فرد هستند

هر فرآیند با NFT ها به صورت رمزنگاری طراحی شده است و صحت آن نیز با رمزنگاری انجام می شود

NFT را می توان در ازای هر توکن کریپتو یا سکه مانند USDT یا با ارزهای فیات مانند USD معامله کرد

NFT ها تقسیم ناپذیر بوده و کاملاً ضد تقلب هستند. اطلاعات مالکیت در NFT ها هرگز قابل تغییر نیست

NFT تنها به یک کاربر اجازه می‌دهد تا NFT داشته باشد و نمی‌توان آنها را به اشتراک گذاشت یا از هم جدا کرد

NFT برای هنر

هنرهای هر دو شکل دارایی های فیزیکی و دیجیتالی به یک توکن غیر قابل تعویض تبدیل می شوند که منحصر به فرد و غیرقابل تقسیم است. این NFT ها در فضای هنری فرصتی را برای هنرمند ایجاد کردند تا از آثار خود درآمدزایی کنند. NFT های هنری با ارزش ترین و با ارزش ترین دارایی های بازار هستند. برخی از آنها حتی بیش از میلیون ها دلار را در فضای کریپتو خرج کردند. این NFT ها به دلایل زیادی جمع آوری می شوند و همچنین به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر گرفته می شوند.

فضای NFT حق امتیاز را به هنرمند ارائه می دهد. حق امتیاز بر اساس فروش بازگشتی هنر صادر می شود و خالق یا هنرمندی که آن را خلق کرده است در هر فروش حق امتیازی دریافت می کند. مهمتر از آن، هنرمند NFT اعتبار کار خود را دریافت می کند، که نمی توان آن را تغییر داد یا دستکاری کرد.

فروش Art NFT

فروش Art NFT در بازار مربوطه می تواند به هنرمند کمک کند تا درآمد زیادی کسب کند، زیرا تقاضا در واقع بر اساس کیفیت کار است. با سیستم حراج، هنرمندان از ارزش واقعی کار خود بهره مند می شوند. NFT راه را برای کسب درآمد برای Artist هموار کرد.

سهام داری NFT

همانطور که می دانیم هنر NFT یکی از ارجح ترین شکل های NFT است و همیشه در نمودار رشد افزایش می یابد. با استفاده از این فرصت، سرمایه‌گذاران می‌توانند NFT مبتنی بر هنر را در بازارهای محبوب NFT خریداری کرده و به اشتراک بگذارند، و می‌توانند با فروش در زمان مناسب، امتیاز عالی را از آن‌ها دریافت کنند.

راه اندازی NFT Art Marketplace

راه اندازی بازار هنر NFT خود بهترین و عاقلانه ترین تصمیم از همه خواهد بود. از آنجایی که فضای NFT هنوز به دنبال بازارهای هنری عالی NFT است تا بتواند این جهش را کفایت کند، این بهترین گزینه است. این بازار از خدمات، هزینه های کمیسیون و بسیاری موارد دیگر درآمد کسب می کند.

بازار NFT

بازار NFT مکانی است که در آن NFT های هنری به نمایش گذاشته می شوند و کاربران می توانند با دارایی های هنری تعامل داشته باشند و با آنها تجارت کنند. همچنین بسیار محافظت شده و با تکنولوژی های مختلف ساخته شده است. مجموع محاسبه خیلی سریع به میلیون ها خواهد رسید.

پیمایش به بالا