آرتا رسانه

برنامه نویسی توکن بایننس اسمارت چین

برنامه نویسی توکن bep20

یک توکن همه منظوره BEP20 را در شبکه زنجیره هوشمند Binance راه اندازی کنید و با اطمینان وارد فضای سودمند DeFi شوید. خدمات توسعه توکن BEP20 ما بازدهی سودآور سرمایه و پیشرفت در سرمایه گذاری تجاری DeFi شما را تضمین می کند!

توسعه توکن BEP20 در زنجیره متقابل هوشمند بایننس

هر ساله، چشم‌انداز ارزهای دیجیتال، پیشرفت‌های نوآورانه و معاصری را ایجاد می‌کند که سیستم فعلی را به چالش می‌کشد و ارتقاهایی را به‌ویژه در فضای مالی غیرمتمرکز ارائه می‌دهد. یکی از این پیشرفت‌های اخیر، زنجیره هوشمند بایننس بود – معادل زنجیره بایننس، اما مشوق‌ها و مزایایی را ارائه می‌دهد که قبلاً در طیف تبادل غیرمتمرکز دیده نشده بود.

محصول مورد علاقه فعلی ما توکن استاندارد در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) توکن BEP20 است. توسعه توکن BEP20 دارای چندین مزیت است که آن را به یک سرمایه گذاری پرسود تبدیل می کند و مشاغلی که به دنبال راه اندازی توکن BEP20 خود هستند در مسیر درستی هستند.

در یک توسعه دهنده باتجربه و خبره همه چیزهای Blockchain و DeFi، ما توکن های BEP20 پرکار را در زنجیره هوشمند Binance ایجاد، توسعه و راه اندازی می کنیم. با گذراندن چندین سال در صنعت توسعه و راه‌اندازی محصولاتی مانند قراردادهای هوشمند DeFi، پلت‌فرم‌های وام و قرض، کشاورزی بازده، توکن و توسعه توکن‌سازی، تخصص ما هیچ حد و مرزی ندارد و ما را به انتخاب سرمایه برای خدمات توسعه توکن BEP20 شما تبدیل می‌کند.

چگونه یک توکن BEP20 ایجاد کنیم؟

توکن BEP20 یک استاندارد توکن است که از شبکه زنجیره هوشمند Binance مشتق شده است. این استاندارد توکن مشابه استاندارد توکن ERC20 در بلاک چین اتریوم است اما با چند استثنا.

این یک واقعیت شناخته شده است که زنجیره هوشمند بایننس یک فورک از بلاک چین اتریوم است، از این رو، عملکردهای مشابهی را ارائه می دهد. استاندارد توکن BEP20 برای توکن های قابل تعویض ایجاد شده است که در شبکه زنجیره هوشمند Binance توسعه یافته اند. این استاندارد توکن، توکن‌ها را تنظیم می‌کند، که شامل اطمینان دادن به توکن‌هایی است که در صورت تعیین مقدار اولیه قابل معامله هستند.

این استاندارد توکن برای ایجاد برنامه های کاربردی مبتنی بر قابلیت جابجایی در زنجیره هوشمند Binance عالی است. بنابراین، این استاندارد توکن قابل تعویض برای ارتقای پلتفرم های تجاری به ارتفاعات عالی استفاده می شود. از این رو، ایجاد توکن BEP20 برای یک پلتفرم تجاری ضروری است. راه های زیادی برای ایجاد توکن BEP20 وجود دارد. تولید توکن بدون خطوط کد و ایجاد با کمک یک شرکت توسعه قرارداد هوشمند.

روش قبلی ایجاد یک استاندارد توکن BEP20 برای پلتفرم کسب‌وکار، فرآیند بسیار خسته‌کننده‌ای است، زیرا به یک تیم توسعه بسیار ماهر در کسب‌وکار نیاز دارد. این روش به زمان و منابع قابل توجهی نیاز دارد. با دومی، استخدام یک شرکت توسعه قرارداد هوشمند بهترین و آسان ترین راه برای ایجاد توکن BEP20 برای پلتفرم های تجاری است.

این روش زمان مصرف را کاهش می دهد و پروژه زنجیره هوشمند بایننس را با طیف گسترده ای از عوامل و ویژگی های ذینفع تجهیز می کند. زنجیره هوشمند بایننس یکی از بهترین شبکه های بلاک چین در دنیای دیجیتال است.

بنابراین، برای پلتفرم های تجاری ضروری است که این شبکه بلاک چین را بپذیرند و برنامه های غیرمتمرکز خود را ایجاد کنند. از این رو، تماس با یک شرکت توسعه قرارداد هوشمند سطح بالا یک راه حل ایده آل است. علاوه بر این، شرکت‌های توسعه قرارداد هوشمند طیف گسترده‌ای از مزایای اضافی مانند بازاریابی و پشتیبانی فنی را در سطح بالایی به پلتفرم تجاری ارائه می‌کنند.

صرافی بایننس - محبوب ترین صرافی ارزهای دیجیتال


یکی از برجسته‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال امروزی، صرافی بایننس از حجم معاملات بالایی برای تعداد بی‌شماری از ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و اکنون آلت‌کوین برخوردار است. به کاربران خود مزایایی مانند نقدینگی بالا، کارمزد تراکنش های پایین و تخفیف های اضافی را برای کسانی که با ارز دیجیتال بومی خود BNB معامله می کنند، ارائه می دهد. بایننس با ارائه خدماتی مانند تجارت، فهرست‌بندی، برداشت و جمع‌آوری سرمایه، شبکه بلاک چین خود را به نام زنجیره بایننس راه‌اندازی کرده است که میزبان مجموعه‌ای از امکانات است. زنجیره بایننس به طور خاص برای پشتیبانی از Binance DEX طراحی شده است. هدف اصلی آن تسهیل تراکنش های سریعتر بود. جدای از آن، این شبکه به کاربران اجازه می‌داد تا توکن‌های جدیدی را در زنجیره صادر کنند، توکن‌های ارسال، دریافت و برش را بسازند و جفت‌های معاملاتی بین دو توکن مختلف ایجاد کنند. با این شبکه، بایننس DEX توانایی مدیریت حجم معاملات بسیار بالاتر از صرافی های متمرکز را دارد.

پروژه های توکن BEP-20 مشابه سرمایه گذاری های موفق را راه اندازی کنید

اکوسیستم زنجیره ای BNB به دلیل تراکنش های سریع و ارزان خود که امکان وجود برنامه های پرترافیک که از توکن های BEP-20 استفاده می کنند، شاهد افزایش کاربران بوده است. یک پروژه توکن BEP-20 مشابه کسب و کارهای موفق در بازار فعلی توسعه دهید تا به سرعت به ارتفاعات عظیم برسید.

زنجیره هوشمند بایننس - شبکه زنجیره بایننس

زنجیره هوشمند بایننس در کنار زنجیره بایننس ساخته شد. به موازات زنجیره Binance اجرا می شود و همچنین می تواند به روز رسانی شبکه موجود در نظر گرفته شود. این امکان ایجاد قراردادهای هوشمند بر روی بلاک چین را فراهم می‌کند و مکانیسم‌های جدید سهامداری را برای BNB فراهم می‌کند. زنجیره هوشمند بایننس شبکه ای برای معامله گران، اعتبار سنجی ها، دارندگان توکن و توسعه دهندگان ایجاد می کند که می توانند از ابزارهای شبکه بایننس و توکن BNB لذت ببرند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه زنجیره هوشمند بایننس، ادغام EVM (ماشین مجازی اتریوم) است که به کاربران و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز اتریوم یا dApps را در شبکه بایننس استقرار دهند. به دنبال مکانیزم اثبات اقتدار اجماع (PoA) و زمان بلوک 5 ثانیه، BSC به کاربران خود تراکنش‌های پرسرعتی را ارائه می‌کند که برای شرکت‌کنندگان در شبکه هزینه کمی یا بدون هزینه دارد.

توسعه توکن BEP20 و مزایای آن

توسعه توکن BEP20 توکن بومی و استاندارد در شبکه زنجیره هوشمند بایننس است. بعد از توکن اتریوم ERC-20 طول می کشد. هدف اصلی این توکن این است که به‌عنوان یک طرح یا چارچوبی عمل می‌کند که توکن‌های دیگر از آن استفاده می‌کنند و نحوه خرج کردن توکن‌ها، افرادی که می‌توانند آن‌ها را خرج کنند و سایر مقررات برای کاربرد آن را تعریف می‌کند. این قالب کاملاً منعطف است و به عنوان یک چارچوب سودمند برای توسعه دهندگان برای طراحی و توسعه توکن های خود می باشد. بنابراین نمایندگی هر چیزی مانند سهام، ارزهای فیات و غیره امکان پذیر است.

در زیر لیست شده است آیا مزایای توسعه توکن BEP20 وجود دارد؟

توکن های BEP20 توسط BNB پشتیبانی و تامین می شوند.
این به عنوان انگیزه ای برای معامله گران و کاربران برای ادامه تراکنش در بلاک چین است زیرا BNB را به عنوان کارمزد اضافی دریافت می کنند.

توکن BEP20 مشابه توکن Binance Chains BEP-2 و Ethereum ERC-20 است که آن را با هر دو پلتفرم سازگار می کند.

BEP20 به توکن‌های دیگر در شبکه BSC اجازه می‌دهد تا روی دیگر پروتکل‌های DeFi از کیف پول، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX)، dApps و غیره کار کنند.


توکن های BEP-2 را می توان با همتای BEP20 خود تعویض کرد.
کیف پول هایی مانند کیف پول Trust از توکن BEP20 پشتیبانی می کنند تا کاربران بتوانند به راحتی و در دسترس بودن، دارایی ها را ذخیره و ترسیم کنند.
ایجاد توکن های بومی در توکن BEP20 می تواند تسهیل شود.


توکن های دیگر از بلاک چین های مختلف را می توان روی توکن BEP20 قرار داد تا در زنجیره هوشمند بایننس استفاده شود. این مفهوم به عنوان «سکه‌های پگی» شناخته می‌شود، که به سادگی نسخه‌های BEP20 سایر توکن‌ها، یعنی توکن‌های متصل شده هستند.

ویژگی های توسعه توکن BEP20 ما

Token Cap

تعداد توکن هایی که تولید می شوند از پیش تعریف شده است. بنابراین کاربرانی که اقدام به خرید توکن می‌کنند، این اطمینان را خواهند داشت که توکن‌های بیشتر از مقدار اعلام شده، ضرب نمی‌شوند.
Token minting

شما به‌عنوان مالک توکن، می‌توانید در صورت لزوم و در صورت لزوم، توکن‌ها را ضرب کنید. همچنین اگر می‌خواهید ارزش توکن را افزایش دهید، می‌توانید تولید توکن‌ها را متوقف کنید.
Compatible tokens


توکن‌هایی که ما توسعه می‌دهیم کاملاً با توکن استاندارد BEP20 مطابقت دارند و با همه کیف‌پول‌های BEP20 سازگار هستند. توکن‌های ما دارای نام‌هایی هستند که می‌توانند سفارشی شوند، نمادها و مقدار تعیین‌شده اعشار.

Role-based access


آدرس‌های نقش مدیر و نقش Minter را می‌توان هر زمان که به عنوان دارنده توکن صلاح بداند، ویرایش کرد.

Ownership rights

به‌عنوان مالک توکن‌ها، بر حقوق ضرب و سوزاندن توکن‌های خود نظارت خواهید داشت. این تماس شماست که باید انجام دهید.
Token burning

با توسعه توکن BEP20 ما، اگر می‌خواهید عرضه در گردش آنها را کاهش دهید، می‌توانید آنها را بسوزانید.
پیمایش به بالا