آرتا رسانه

طراحی سایت صادرات و بازرگانی

اگر در کار صادرات هستید و به دنبال معرفی کسب و کار خود در عرصه های بین المللی هستید به طراحی ما اعتناد کنید

آیا من برای صادرکردن محصولات خود به سایت صادرات نیاز دارم؟

تهیه یک وب‌سایت صادراتی برای محصولات شما می‌تواند به شما امکانات و فرصت‌های بسیاری ارائه دهد. در زیر توضیحاتی درباره اهمیت ایجاد یک سایت صادراتی برای محصولات خود را می‌یابید:

1. دسترسی به بازارهای جهانی

 

 با داشتن یک سایت صادراتی، شما به راحتی می‌توانید محصولات خود را به بازارهای جهانی عرضه کنید. این امکان به شما این قابلیت را می‌دهد که مشتریان جدیدی از سراسر جهان را جذب کنید و حضور جهانی پیدا کنید.

2. افزایش فروش

 

 وجود یک سایت صادراتی به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک کسب و کار بین‌المللی شناخته شوید و بتوانید حجم فروش خود را افزایش دهید. این به دلیل این است که شما دسترسی به تعداد بیشتری از مشتریان و بازارها دارید.

3. سازگاری با تکنولوژی

 

 در دنیای امروز، بسیاری از مشتریان در جستجوی محصولات و خدمات خود از اینترنت استفاده می‌کنند. یک سایت صادراتی به شما این امکان را می‌دهد تا با تکنولوژی روز هماهنگ شده و مشتریان اینترنتی را به راحتی جلب کنید.

 

4. تسهیل در انجام معاملات

 

 سایت صادراتی شما می‌تواند به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات، قیمت‌ها، شرایط تحویل و دیگر جزئیات مربوط به معاملات را فراهم کند. این امر به افزایش اعتماد مشتریان و تسهیل در انجام معاملات کمک می‌کند.

5. تبلیغات و بازاریابی

 

 با داشتن یک سایت صادراتی، شما می‌توانید به راحتی استراتژی‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود را برای جلب مشتریان جهانی پیاده‌سازی کنید. این امر می‌تواند به ارتقاء شناخت برند شما و افزایش توجه مشتریان بین‌المللی کمک کند.

6. مدیریت آسان

 

 یک سایت صادراتی به شما امکان مدیریت آسان محصولات، سفارشات، پرداخت‌ها و اطلاعات مشتریان را می‌دهد. این امکان به شما کمک می‌کند تا به طور بهینه‌تر کسب و کار خود را اداره کنید.

به طور کلی، ایجاد یک سایت صادراتی به شما کمک می‌کند تا به دنیای بین‌المللی وارد شوید و از فرصت‌های جدید در بازارهای جهانی بهره‌مند شوید.

چه چیزی درباره صادرات می دانید؟

آیا با مواردی مانند HC کد یا Port آشنایی دارید؟ آیا تاکنون بازاریابی آنلاین برای محصول خود انجام داده ید؟ آیا بازار هدف خود را می شناسید؟ 

اگر شما اکنون در این صفحه هستید به این مفهوم است که پاسخ به سوالات فوق، بله می باشد و در این مرحله بعد از پلن اولیه حالا به سراغ طراحی سایت بازرگانی آمده اید. اما از این مرحله به بعد با توجه به این که شما می خواهید بازار محصول خود را از طریق اینترنت در تمام دنیا پیدا کنید کار دقیقتر و حساس تر می شود. اولین گام در این مسیر خرید یک سایت حرفه ای از یک شرکت حرفه ای می باشد. در این مورد آرتا رسانه افتخار دارد که چندین و چند سایت صادراتی را طراحی کرده است.  

اما نکته مهم اینجاست که اگر این مسیر را انتخاب کرده اید باید قسمتی از تمرکز خود را روی سایت صادرات خود منعطف کنید که بتوانید از این مسیر درآمد خود را چندین برابر کنید. به همین منظور و برای انتخاب راحتتر شما در هر حوزه ای که فعالیت می کنید ما زیباترین سایت ها را با امکانات متنوع و درخواستی شما در نظر گرفته ایم. می توانید از روی جداول زیر تعرفه ها و دموها را مشاهده کنید و در خور سلیقه ی خود انتخاب نمایید. 

خرید سایت صادرات

معمولی
میلیون 8 1 بار برای همیشه
 • هاست رایگان 2G
 • دامنه ir. رایگان
 • قالب رایگان وردپرسی(از میان 50 مورد)
 • افزونه تلفن شناور
 • پک آموزشی وردپرس
 • عضویت در زنجیره هوشمند صادرات
محبوب

خرید سایت صادرات

متوسط
میلیون 12 1 بار برای همیشه
 • هاست رایگان 5G
 • دامنه ir. رایگان
 • قالب رایگان (انتخاب از میان قالب های موجود)
 • افزونه تلفن شناور
 • پک آموزشی وردپرس و سئو
 • عضویت در زنجیره هوشمند صادرات
محبوب

خرید سایت صادرات

حرفه ای
میلیون 18 1 بار برای همیشه
 • هاست رایگان 8G
 • دامنه com. رایگان
 • قالب رایگان (انتخاب از میان تمام قالب های موجود)
 • افزونه شناور + چت آنلاین
 • پک آموزشی دیجیتال مارکت+ سئو
 • عضویت در زنجیره هوشمند صادرات
محبوب

ویژگی های سایت صادرات و بازرگانی

سایت رسپانسیو

با این ویژگی سایت شما روی گوشی موبایل بدون هیچ تغییری دیده می شود.

قابلیت چند زبانگی

با توجه به صادراتی بودن سایت شما می توانید سایت را به زبان مورد نظر هم داشته باشید.

سئو پذیری بالای سایت

در بازار رقابت یک سایت با سئو پذیری بالا بسیار اهمیت دارد. در ادامه توضیحات بیشتری داده شده.

مشاوره سئو رایگان

یکی از پلن های شما بعد از خرید سایت باید قد علم کردن در میان رقیبان خود باشد که مشاوره سئو در کنار شماست

پشتیبانی فنی

پشتیبانی رایگان یک ساله، که اگر مشکلی برای سایت شما پیش آمد تیم آرتا رسانه شما را حمایت می کند.

سرعت بالا

با توجه به بازید سایت شما در خارج از کشور، سرعت سایت اهمیت بسیار زیادی دارد.

اهمیت سئو در عملکرد سایت بازرگانی و صادرات و فروش شما

بعد از اینکه سایت صادرات خود را راه انداختید پلن بعدی شما چیست؟

زمانی که صحبت از سایت صادرات می شود دیده شدن در لیست بلند بالای گوگل که شاید غیر از شما چندین و چند شرکت دیگر در عرصه ی صادرات محصول مورد نظر فعالیت دارند، ارزش و اهمیت ده چندانی پیدا میکند. شما سایت خریده اید که خود را به ایران و جهان بشناسانید بنابراین باید دیده شوید. راهکار این موضوع نیز نزد هلدینگ آرتا رسانه است. پاسخ یک کلمه است. سئو. سئو سایت بازرگانی شما کمک می کند تا شما زودتر از آنچه انتظار دارید و زودتر از رقیبان خود در صفحه اول گوگل بدرخشید. با این وصف می توانید با یک کلیک به مشاوران ما متصل شده و هر آنچه که نیاز دارید را بدانید. 

برنده باشید

با توجه به اینکه همه شغل ها و دانش ها با سرعت غیرقابل تصوری به سمت تکنولوژی و دنیای وب می روند، اگر سعی کنید در حوزه کاری خود اولین نفر باشید، گوگل نیز به این امر واقف خواهد بود و شما به عنوان اولین نفر محبوب خواهید بود.بنابراین به عنوان اولین نفر یا نفرات در شغل خود در حوزه صادرات برای تهیه سایت بازرگانی و صادراتی خود هرچه سریعتر اقدام کنید. 

سورپرایز

تلاشمان به بار نشست.

فکر می کنید بعد از زدن سایت صادرات و سئو کردن آن به چه چیزی نیاز دارید؟ ما بعد از تحقیق های زیاد نیاز شما را شناسایی کرده ایم.گاهی صادرکنندگان نگران این هستند که اگر صرافی درست از آب در نیاید چه؟! اگر خریدار پول ما را ندهد چه؟! این ها نگرانی هایی است که ما را از هدف اصلی صادرات باز می دارد. ما این مشکل را از طریق امن ترین شبکه ی جهان حل کرده ایم. زنجیره ی هوشمند صادرات. 

پیمایش به بالا