آرتا رسانه

برنامه نویسی قرارداد هوشمند

برنامه نویسی و توسعه قرارداد هوشمند در بستر بلاکچین های مختلف

در blockchain ، قراردادهای هوشمند با هدف ساده تر کردن معاملات تجاری بین هر دو طرف ناشناس و شناسایی شده ، و اغلب ضرورت واسطه ها را از بین می برد. آنها با کاهش تشریفات و هزینه هایی که به طور معمول با روشهای معمولی مرتبط هستند ، ضمن افزایش کارایی ، اصالت و اعتبار را حفظ می کنند.

ما در آرتا رسانه یک تیم ماهر از متخصصان با سالها تخصص در بخش blockchain داریم. آنها فن آوری های پیشرفته را برای ساخت راه حل های توسعه قرارداد هوشمند هوشمند که می تواند کارآیی پروژه شما را بالا ببرد ، پیاده سازی می کنند.

طراحی معماری

ما استراتژی های مختلفی را برای استقرار قراردادهای هوشمند ، تعریف منطق کسب و کار و معماری یک چارچوب مقیاس پذیر و کارآمد برای پشتیبانی از نیازهای شما انجام می دهیم.

توسعه راه حل قرارداد هوشمند

ما تجارت شما را با قراردادهای هوشمند متناسب با نیازهای شما ، از راه اندازی تا مدیریت در حال انجام ، توانمند می کنیم و در یک بستر سازگار blockchain مستقر می شویم.

حسابرسی قرارداد هوشمند


تیم ما تجزیه و تحلیل کاملی از منطق اساسی قرارداد هوشمند موجود شما انجام می دهد و آن را برای افزایش عملکرد و مقرون به صرفه بودن بهینه می کند.

بهینه سازی قرارداد هوشمند

از طریق معاینه کد دقیق ، ارزیابی آسیب پذیری و برنامه ریزی استراتژیک ، خدمه متخصص ما تضمین می کنند که قراردادهای هوشمند شما به طور هموار و ایمن عمل می کنند.

راه حل های  کیف پول دیجیتال

ما با استفاده از خدمات قابل اعتماد ما که معاملات سریع را با ویژگی های امنیتی پیشرفته متناسب با نیازهای شما تسهیل می کند ، یک کیف پول رمزنگاری بسیار ایمن ارائه می دهیم.

قراردادهای هوشمند برای NFT

با استفاده از تخصص ما ، پروژه NFT شما را با قراردادهای هوشمند ، که به طور دقیق برای امنیت طراحی شده و متناسب با الزامات خاص طراحی شده اند ، تقویت می کنیم.

قراردادهای هوشمند برای dapps

DAPP های خود را با قراردادهای هوشمند مقیاس پذیر ما ، به طور خاص برای حمایت از قابلیت اطمینان و عملکرد برای ادغام یکپارچه با برنامه های جدید ، توانمند کنید.

قراردادهای هوشمند برای DEX 

متخصصان باتجربه در شرکت ما DEX های محور قرارداد هوشمند را ایجاد می کنند که در اولویت حفظ دارایی های دیجیتال قرار می گیرند و در هر مرحله از حفظ حریم خصوصی و امنیت اطمینان می دهند.

چرا باید خدمات توسعه قرارداد هوشمند Web3 را انتخاب کنید؟

 

مشاغل به طور فعال خدمات توسعه قرارداد هوشمند Web3 را برای افزایش کارآیی و اتوماسیون در طول فرآیند معامله با کاهش قابل توجه هزینه اتخاذ می کنند.

 • حذف واسطه

قراردادهای هوشمند با اینكه مشتریان بتوانند مشاركت شخص ثالث را به طور كامل یا جزئی در نظارت بر معامله از بین ببرند ، خطر خطای انسانی را كاهش می دهند.

 • امنیت بهینه شده

در قراردادهای هوشمند ، شرایط و جزئیات انطباق در یک دفترچه توزیع شده ذخیره می شود که باعث کاهش پتانسیل کلاهبرداری و دستکاری از هر یک از طرفین می شود.

 • شفافیت بالا

هر شرکت کننده توانایی حسابرسی و تأیید صحت معاملات blockchain در برابر شرایط قرارداد هوشمند را به راحتی در راحتی خود دارد.

 • ردیابی بهبود یافته

قراردادهای هوشمند دارایی در زمان واقعی و ردیابی داده ها ، بهینه سازی مدیریت زنجیره تأمین با افزایش دید و حل فرآیندهای شناسایی.

مزایای راه حل های توسعه برنامه کاربردی قرارداد هوشمند ما از طریق راهنمایی های خبره ، راه حل های توسعه برنامه های کاربردی قرارداد هوشمند ما خود را از قراردادهای تجاری سنتی با چندین مزیت که باعث موفقیت می شود، متمایز می کنند.

 • اجرای ساده

اجرای ساده وظایف با قراردادهای هوشمند ، مشاغل را قادر می سازد تا روی فعالیتهای اصلی برای افزایش کارآیی عملیاتی تمرکز کنند.

 • دقت بهبود یافته

قراردادهای هوشمند با کاهش احتمال خطاهای انسانی از طریق فرآیندهای خودکار از جمع آوری داده ها به مدیریت داده ، دقت را بهبود می بخشند.

 • غیر متمرکز بودن

با داشتن ماهیت غیر متمرکز Blockchain ، اجرای قراردادهای هوشمند در شبکه های مختلف ، کنترل شخص ثالث را بر معاملات حذف می کند.

 • بازیابی آسان تر 

قراردادهای هوشمند بازیابی آسان ذخیره سازی و پشتیبان گیری را امکان پذیر می کنند زیرا blockchain تمامی تراکنش ها را برای استخراج آسان در صورت از دست دادن داده ها کپی می کند.

 • امنیت پیشرفته

قراردادهای هوشمند در هنگام کار در گره های به هم پیوسته روی blockchain ، محاصره می شوند و داده ها را برای امنیت بهبود یافته رمزگذاری می کنند.

 • تغییر ناپذیر و خودگردان

استفاده از قراردادهای هوشمند ، سوابق ضد دستکاری را تضمین می کند و قوانین از پیش تعریف شده را اعمال می کند و از این طریق اعتماد و قابلیت اطمینان در معاملات را تقویت می کند.

 

  روند توسعه قرارداد هوشمند


با فرایند توسعه قرارداد هوشمند ما ، ما قراردادهای خود را اجرا می کنیم که باعث افزایش کارآیی و اعتماد به عملیات تجاری با پیشرفت ساده می شود.

ارزیابی

به منظور نگه داشتن مشتری های خود ، تیم ما در تحقیقات گسترده بازار قرار گرفت تا ماهیت ایجاد یک قرارداد هوشمند را درک کند.

طراحی و توسعه

توسعه دهندگان ما با تمرکز بر روی اتوماسیون فرایندها و حفظ کارآمد از داده های کاربر ، به طور دقیق قراردادهای هوشمند بسیار ایمن را تأمین می کنند.

تست و حسابرسی

ما آزمایش دقیق قراردادهای هوشمند را در مراحل مختلف توسعه انجام می دهیم. ما ادامه می دهیم تا همه اشکالات و آسیب پذیری ها اصلاح شوند.

گسترش

هدف ما این است که هنگامی که تیم های آزمایش و مدیریت پروژه ما راه حل را کاملاً بررسی کردند ، این پلتفرم را در بازه زمانی تعیین شده راه اندازی کنیم.

موارد استفاده از خدمات  قرارداد هوشمند


مشاغل از خدمات مشاوره قرارداد هوشمند برای اجرای قوی در اطراف صنایع مختلف برای ارائه اهداف مختلف استفاده می کنند.

 • حمل و نقل و تدارکات

قراردادهای هوشمند با استفاده از خودکار پرداخت برای مصرف کنندگان و مشاغل و پیگیری دقیق جریان محصول ، شرکت های حمل و نقل و تدارکات را برای دستیابی به دید در زمان واقعی در سراسر زنجیره تأمین توانمند می کنند.

 • مراقبت های بهداشتی

در مراقبت های بهداشتی ، قراردادهای هوشمند سوابق بیمار را مدیریت می کنند ، به اشتراک گذاری داده ها در بیمارستان ها تسهیل می کنند و وظایف مدیریت را ساده تر می کنند. آنها در نظارت بر دارو ، مدیریت نتایج آزمایش و نظارت بر منابع ضروری هستند.

 • مشاور املاک

قراردادهای هوشمند با ساده کردن مراحل مربوط به معاملات اولیه املاک مانند لیزینگ ، خرید و فروش ، مدیریت املاک و مستغلات را متحول می کنند. این فناوری به میزان قابل توجهی از هزینه های کاغذی و هزینه ها را کاهش می دهد.

 • بیمه

قراردادهای هوشمند در بخش بیمه ، مدیریت سیاست ، بررسی خطا ، مسیریابی و محاسبات پرداخت را بر اساس داده های ادعای ذخیره شده در قرارداد خودکار می کنند. آنها پرداخت های یکپارچه و دقیق را برای کاربران تسهیل می کنند.

 • خودرو

قراردادهای هوشمند با ارائه قراردادهای متناسب با داده های دقیق عملکرد خودرو ، مراحل بیمه را ساده تر می کنند. آنها با اتوماسیون پرداخت و فرآیندهای تسویه حساب برای مطالبات بیمه ، دقت را بهبود می بخشند.

 • مدیریت هویت

افراد با استفاده از قراردادهای هوشمند مبتنی بر blockchain ما ، افراد کنترل قوی بر هویت شخصی خود می گیرند. آنها با مدیریت هویت مبتنی بر قرارداد هوشمند ، می توانند به طور مستقل هویت خود را ایجاد و مدیریت کنند.

از قدرت برنامه نویسی قرارداد هوشمند در  بلاک چین استفاده کنید

با استخراج قابلیت‌های پویا متناسب با نیازهای پروژه، ما خدمات توسعه قرارداد هوشمند بلاک چین را در چندین شبکه ارائه می‌کنیم که با اهداف تجاری شما همسو هستند.


اتریوم
کارشناسان حرفه‌ای ما سال‌ها تخصص در ساخت قراردادهای هوشمند متنوع، از جمله برنامه‌های غیرمتمرکز، با استفاده از اتریوم به‌عنوان معتبرترین و قابل اعتمادترین شبکه بلاک چین به ارمغان می‌آورند.

هایپرلجر
ما قراردادهای هوشمند Hyperledger را ارائه می دهیم که به طور دقیق بر روی یک پلت فرم بلاک چین ایمن و مقیاس پذیر توسعه یافته توسط لینوکس ساخته شده اند. این قراردادها برای حفاظت از داده های حساس بسیار مورد احترام و شهرت هستند.

EOS
ما آماده توسعه قراردادهای هوشمند مبتنی بر EOS هستیم و از ظرفیت پردازش چشمگیر پلت فرم و ساختار حاکمیتی سازگار برای توانمندسازی مشاغل با راه حل های شخصی سازی شده استفاده می کنیم.

ترون
برای کسب‌وکارهایی که به دنبال راه‌حل‌های مقیاس‌پذیر و قابل اعتماد هستند، شرکت ما راه‌حل‌های بازاریابی چندسطحی مبتنی بر قرارداد هوشمند را در بلاک چین Tron ارائه می‌کند تا کارایی عملیاتی را با اطمینان افزایش دهد.

سولانا
تخصص ما در استخراج ویژگی‌های کلیدی Solana، مانند سرعت تراکنش، مقرون‌به‌صرفه بودن و مقیاس‌پذیری برای پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند سفارشی‌شده در یکی از سریع‌ترین پلت‌فرم‌های بلاک چین است.

پولکادات
کارشناسان با بهره گیری از نقاط قوت بلاک چین پولکادوت، از جمله مقیاس پذیری، تمرکززدایی، و امنیت سطح بالا، قراردادهای هوشمند ایمن و کارآمد را برای پیشبرد کسب و کارها ایجاد می کنند.

تیم متخصص ما تخصص عمیقی در فناوری بلاک چین دارد و از پتانسیل تحول آفرین توسعه قرارداد هوشمند اتریوم برای افزایش کارایی و قابلیت همکاری بهره می برد.


قراردادهای توکن ERC-20
تیم ماهر ما یک قرارداد پیشرفته مبتنی بر بلاک چین ایجاد می کند که می تواند برای انتقال توکن های ERC-20 از یک کیف پول به آدرس دیگر سازگار با ERC-20 استفاده شود.


استیبل کوین ها
برای از بین بردن عدم قطعیت قراردادها، یک قرارداد دیجیتالی برای انتشار استیبل کوین ها ایجاد می کنیم.


کیف پول  ارز دیجیتال
برای یک تراکنش روان بین ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان، بلاک چین را توسعه می دهد.


قراردادهای هوشمند ERC-721
تیم توسعه دهنده ما قراردادهای هوشمندی می سازند که مطابق با ERC-721 هستند. این قراردادها را می توان برای حفاظت از حق چاپ آثار مهم یا ثبت قراردادهای املاک و مستغلات استفاده کرد.


بازخرید توکن
پروتکل مبتنی بر وب برای ایجاد توکن، بازخرید، توزیع و مبادله. طراحی شده برای پوشش هر جنبه ای از نشانه های دارایی.

فناوری های مورد استفاده در قرارداد های هوشمند

 • Truffle
 • OpenZeppline
 • HardHat
 • Infura
 • Alchemy
 • Quicknode
 • Ganache
 • Pinata
 • Metamask
 • Geth
 • Chainlink
پیمایش به بالا