آرتا رسانه

Bitcoin prediction of 350 thousand dollars

پیش بینی بیت کوین ۳۵۰ هزار دلاری

تحلیلگران بر این باورند که نمودار قیمت بیت کوین شباهت زیادی به روند آن درست بعد از نصف شدن (هاوینگ) سال ۲۰۱۶ پیدا کرده است و بیت کوین ۳۵۰ هزار دلاری امری احتمالیست.
پیشنهاد مطالعه : پروژه حمایت با ارز دیجیتال توسط کوین بیس راه اندازی شد

بیت کوین در مسیر ۳۵۰ هزار دلاری شدن؟

طبق گفته تحلیلگران حوزه رمزارز، بیت کوین (BTC) همان مسیری را که پس از رویداد نصف شدن سال ۲۰۱۶ طی کرد، تکرار می‌کند. یک اندیکاتور نشان می‌دهد که بیت کوین ممکن است به کف قیمتی محلی خود نزدیک شده باشد و اندیکاتور دیگری به رسیدن قیمت آن به ۳۵۰ هزار دلار در «قله» این چرخه اشاره دارد.

تکرار تاریخ در بیت کوین

معامله‌گر رمزارز تحت نام مستعار Rekt Capital در ۱۱ اردیبهشت ماه در پستی اعلام کرد: «بیت کوین ، با ارائه یک فیتیله نزولی (Downside Wick) پایین‌تر از کف محدوده تجمع مجدد فعلی خود در یک پنجره زمانی سه هفته‌ای پس از هاوینگ ، عملکرد خود در سال ۲۰۱۶ را کاملا تکرار کرده است.»
Rekt اشاره می‌کند که محدوده تجمع مجدد در این مقطع از چرخه، هر قیمتی پایین‌تر از ۶۱,۰۸۱ دلار است – که بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۶۰,۹۰۱ دلار طبق داده‌های CoinMarketCap در حال معامله با قیمتی پایین‌تر از آن است.
علاوه بر این، Rekt تأکید کرد که بیت کوین در حال حاضر در مرحله «آخرین اصلاحات قبل از هاوینگ» قرار دارد، که پس از گذراندن آن در سال ۲۰۱۶، تنها شش ماه بعد در ۳۰ دسامبر، شاهد افزایش ۴۸ درصدی به قیمت ۹۷۳ دلار بود.

قیمت بیت کوین به چه سمتی حرکت میکند؟

طبق گفته تیموتی پترسون، بنیانگذار و مدیر سرمایه‌گذاری در Cane Island Alternative Advisors، نمودار کاهش قیمت از بالاترین سطح تاریخی (ATH) – که میزان کاهش از بالاترین قیمت بیت کوین تا پایین‌ترین نقطه آن در یک بازه زمانی خاص را اندازه‌گیری می‌کند ، نشان‌دهنده قیمتی بسیار بلندپروازانه‌تر است.
پترسون با اشاره به این نمودار، تخمین می‌زند که قیمت فعلی بیت کوین ممکن است تا ابتدای سال ۲۰۲۵ تقریباً شش برابر شود.
او در ۱۱ اردیبهشت ماه در پستی توضیح داد: «بر اساس پذیرش و ریزش‌های قبلی، می‌توان حدس زد که ارزش اوج این چرخه در ۹ ماه آینده بین ۱۷۵,۰۰۰ دلار تا ۳۵۰,۰۰۰ دلار باشد.»
پترسون در ادامه افزود: «بر اساس تاریخ، می‌توانیم بگوییم که این بازار صعودی در ژانویه ۲۰۲۵ به پایان خواهد رسید.»

میانگین متحرک صد روزه بیت کوین

در همین حال، میانگین متحرک ۱۰۰ روزه – که یک اندیکاتور تکنیکال کلیدی برای پیش‌بینی روندهای بلندمدت قیمت بیت‌کوین است و با جمع کردن قیمت‌های ۱۰۰ روز گذشته و تقسیم حاصل بر ۱۰۰ به دست می‌آید – نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین ممکن است «در حال نوسان در اطراف» کف قیمتی محلی خود باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا