آرتا رسانه

فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز Utopia

فضای ذخیره سازی غیر متمرکز در بلاکچین -Utopia 

شبکه همتا به همتای Utopia با هدف بازگرداندن آزادی و ناشناس بودن اینترنت طراحی شده است. این شبکه ارتباطات امن را تضمین می کند و در عین حال از نظارت دولت و اشخاص ثالث جلوگیری می کند. رمزگذاری منحنی بیضوی Curve25519 با سرعت بالا برای ارتباطات آنلاین استفاده می شود، در حالی که AES 256 بیتی برای ذخیره سازی محلی استفاده می شود.

Utopia از دو ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند Crypton و .Utopia USDارز اصلی Utopia، Crypton، قرار است غیرمتمرکز و غیرقابل ردیابی باشد، اگرچه Utopia USD به دلیل وابستگی آن به دلار آمریکا از ثبات بیشتری برخوردار است.

کاربران Utopia داده‌های خود را در مخازن رمزگذاری شده ذخیره می‌کنند Utopia .یک مخزن رمزگذاری شده را به عنوان “ذخیره سازی رمزگذاری شده و محافظت شده با رمز عبور داده‌های Utopia شما، مانند کلید خصوصی شما، uMail، uWallet، فایل‌ها، تاریخچه چت، مخاطبین و تاریخچه تراکنش” تعریف می‌کند Utopia .با همه سیستم‌های عامل اصلی سازگار است.

گزینه ذخیره سازی غیرمتمرکز برای توسعه دهندگان (ذخیره سازی ابری برای توسعه دهندگان) و کاربران خرده‌فروشی مناسب است، زیرا این پلتفرم دارای فرآیند ورود نسبتاً آسان و رابط کاربری است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا