آرتا رسانه

فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز Ocean Protocol

فضای ذخیره سازی غیر متمرکز در بلاکچین -Ocean Protocol

پروژه پروتکل اقیانوس (OCEAN) در حال کار بر روی ایجاد یک پلتفرم غیر متمرکز برای به اشتراک گذاری داده ها، به ویژه اطلاعات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی است. این پروژه از فناوری بلاکچین، توکن ها و قراردادهای هوشمند برای اتصال مصرف کنندگان داده با ارائه دهندگان اطلاعات استفاده می کند. این امر امکان مبادله داده ها را به روشی بی اعتمادانه با شفافیت و قابلیت ردیابی تضمین شده برای همه شرکت کنندگان فراهم می کند.

فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز Ocean Protocol

کاربران می توانند جریان داده های خود را بدون وابستگی به هیچ بازار معاملاتی خاص کنترل کنند. این پروژه فناوری بلاکچین را با یک پلتفرم مبادله داده ترکیب می کند تا یک اکوسیستم کامل ایجاد کند. کاربران و مشاغل قادر خواهند بود در یک اقتصاد داده جدید که در سراسر جهان گسترش می یابد، مشارکت کنند و بر هر کسب و کار، هر فرد و هر دستگاه تأثیر بگذارند.

جامعه Ocean طیف گسترده ای از مشارکت کنندگان را از توسعه دهندگان هوش مصنوعی گرفته تا مشاغل و شرکت های غیرانتفاعی گرفته تا طرفداران رمزنگاری و سایر کاربران را شامل می شود که به آینده ارائه شده توسط پروتکل Ocean اعتقاد دارند. همانطور که بلاکچین به نسخه 4 و 5 حرکت می کند، بودجه آن کاملاً غیر متمرکز خواهد بود زیرا مدیریت به طور کامل غیر متمرکز می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا