آرتا رسانه

content-ai

انواع محتوا که می توان با هوش مصنوعی تولید کرد

در ادامه مباحث آموزش آموزش ديجيتال ماركتينگ در وب سايت آرتارسانه فهرست انواع محتوای برتر تولید شده توسط هوش مصنوعی را بيان مي كنيم.

به لطف پیشرفت‌های فناوری هوش مصنوعی، تولید محتوا نیازی به ایجاد سردرد ندارد. از آنجایی که هوش مصنوعی به طور فزاینده ای وظایف تولید محتوای دستی را بر عهده می گیرد، برای بازاریابان عاقلانه است که انواع مختلف محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را که وجود دارد و بیشترین سود را از آن می برند، درک کنند.

فهرست انواع محتوای برتر برای هوش مصنوعی :

محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی

پست های شبکه های اجتماعی (58%)

محبوب ترین استفاده برای بازاریابان که از هوش مصنوعی برای محتوا استفاده می کنند، برای پست های شبکه های اجتماعی است و دلیل خوبی هم دارد.

بازاریابان شبکه های اجتماعی باید محتوایی را تولید کنند که امیدوارند مخاطبانشان از آن لذت ببرند، و استفاده از دستیار محتوا مدیریت یک تقویم شبکه های اجتماعی را بسیار آسان‌تر می‌کند. بازاریابان می توانند از هوش مصنوعی برای پست های شبکه های اجتماعی استفاده کنند:

ایجاد محتوا: ابزارهای هوش مصنوعی می توانند به تولید ایده های محتوا، پیشنهاد موضوعات و حتی نوشتن عنوان برای پست های شبکه های اجتماعی کمک کنند. در واقع، 35 درصد از بازاریابان مورد بررسی از هوش مصنوعی برای دریافت ایده یا الهام استفاده می کنند.

زمان‌بندی و ارسال: ابزارهای برنامه‌ریزی شبکه های اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند به شما کمک کنند تا محتوای خود را به‌طور خودکار در مؤثرترین زمان‌ها پست کنید و حتی محتوای خود را برای پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خاص بهینه کنید.
تجزیه و تحلیل مخاطب: هوش مصنوعی می تواند به شما در درک بهتر مخاطبان از طریق تجزیه و تحلیل داده ها کمک کند. سپس می توان از این اطلاعات برای ایجاد پست های موثرتر و مرتبط تر در شبکه های اجتماعی استفاده کرد.

توضیحات محصول (50%)

50 درصد از بازاریابان که از هوش مصنوعی  استفاده می کنند دریافتند که این فناوری برای توصیف محصول مفید است.

پیدا کردن کلمات برای توصیف محصولات جدید می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص زمانی که در حال فروش به مخاطبانی هستید که اصطلاحات را به خوبی تیم شما نمی دانند. بازاریابان می توانند از هوش مصنوعی نه تنها برای توضیح دقیق عملکرد و ویژگی های یک محصول استفاده کنند، بلکه می توانند به گونه ای که برای عموم قابل دسترس و واضح باشد، استفاده کنند.

 ایمیل (43%)

43 درصد از بازاریابان که به طور منظم از هوش مصنوعی استفاده می کنند، آن را برای بازاریابی ایمیلی مفید می دانند. جلب توجه مشتری از طریق خطوط موضوع ایمیل به خودی خود یک چالش و حتی دشوارتر از آن است که آنها را وادار به کلیک بر روی باز کنید. با کمک هوش مصنوعی، بازاریابان می توانند استراتژی خود را از طریق:

بهینه‌سازی زمان: ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند بهترین زمان از روز و روز هفته را برای ارسال یک ایمیل خاص بر اساس زمانی که گیرنده به احتمال زیاد با ایمیل درگیر می‌شود، پیشنهاد کند. این می تواند نرخ باز، نرخ کلیک (CTR) و تبدیل را بهبود بخشد.
تولید خط موضوع: هوش مصنوعی می تواند با تجزیه و تحلیل کمپین های ایمیل گذشته و عملکرد خط موضوع، خطوط موضوعی موثر و جذاب ایجاد کند. اگر این ابزارها بتوانند سوژه های جذاب ایجاد کنند، می تواند نرخ باز شدن را افزایش دهد.
تست A/B: از هوش مصنوعی می‌توان برای انجام تست A/B استفاده کرد، که در آن دو نسخه مختلف از یک ایمیل برای بخشی تصادفی از مخاطبان ارسال می‌شود و عملکرد اندازه‌گیری می‌شود. بر اساس نتایج این آزمایش، بهترین نوع ایمیل را می توان برای بقیه مخاطبان ارسال کرد تا معیارهای مورد نظر به حداکثر برسد.

تصاویر (36%)

بازاریابان از استفاده از هوش مصنوعی برای تصاویر سود زیادی دارند زیرا 36 درصد از بازاریابان آن را برای ایجاد تصویر مفید می دانند. در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو، تصاویر می توانند رتبه شما را در موتور جستجو بهبود بخشند و عنصر جلب توجه بیشتری را به وبلاگ، پست های شبکه های اجتماعی یا حتی مرحله بندی محصول شما اضافه کنند.

پست های وبلاگ (35%)

بیش از یک سوم از متخصصان بازاریابی ابزارهای هوش مصنوعی را برای ایجاد پست های وبلاگ مفید می دانند. به عنوان یک نویسنده، یکی از اولین افکاری که هنگام معرفی هوش مصنوعی داشتم این بود که چگونه می تواند روند نوشتن من را بهبود بخشد.

برخی از بهترین موارد استفاده از مولدهای نوشتن هوش مصنوعی در پست های وبلاگ عبارتند از:

کارایی: بازاریابان می توانند با خودکار کردن جنبه های مختلف ایجاد پست وبلاگ، مانند تولید موضوع، تحقیق و حتی تهیه پیش نویس، در زمان و منابع صرفه جویی کنند. این فناوری همچنین می تواند زمان صرف شده برای کارهای ساده مانند قالب بندی، تصحیح و بهینه سازی محتوا برای سئو را کاهش دهد.
شخصی‌سازی: هوش مصنوعی می‌تواند رفتار مشتری، اولویت‌ها و تاریخچه مرور را تجزیه و تحلیل کند تا به هدف قرار دادن محتوای وبلاگ برای مخاطبان خاص کمک کند. شخصی‌سازی پست‌های وبلاگ می‌تواند محتوا را با مخاطب مرتبط‌تر کند و به طور بالقوه باعث افزایش تعامل و نرخ تبدیل شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا