آرتا رسانه

Mysterious Bitcoin wallet

نهنگ مرموزو دارنده بیت کوین در جهان: رازها و تئوری‌ها

سومین نهنگ بیت کوین هنوز هویتش فاش نشده است

در سه ماه گذشته ، یک نهنگ بیت کوین ناشناخته مبلغی بیش از 3 میلیارد دلار به عنوان دارنده‌ی سومین مقدار بیت کوین در جهان خریداری کرده است. این امر منجر به پیشنهادات و تئوری‌های مختلفی در مورد شخصیت پشت این کیف پول ناشناخته شده شده است.

تاریخچه‌ی خرید بیت کوین توسط کیف پول مرموز

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم آمار رمزارزی BitInfoCharts، این کیف پول بیت کوین را برای اولین بار در تاریخ 8 مارس خریداری کرده است. در طی مدتی حدود 3 ماه و 2 هفته، این نهنگ بیش از 118,000 بیت کوین، که در قیمت‌های کنونی به ارزش 3.08 میلیارد دلار می‌رسد، را خریداری نموده است.

جلب توجه با خرید ارز دیجیتال بیت کوین

جذب توجه سریع و قابل توجه این کیف پول ناشناخته باعث توجه و عجب جمعی از کاربران شده است. این تغییرات بزرگ در مقدار بیت کوینی که این کیف پول تازه وارد در اختیار دارد، پیشنهادات و گمانه‌زنی‌های بی‌شماری را از متخصصان این حوزه به دنبال داشته است.

هویت صاحب کیف پول ناشناخته

بزرگان این حوزه فرضیه‌های مختلفی را درباره‌ی مالک این کیف پول ناشناخته مطرح کرده‌اند. برخی معتقدند که احتمالاً یک صرافی رمزارز در حال انتقال مقدار زیادی بیت کوین است، در حالی که دیگران تئوری‌های جدیدتری را مطرح کرده‌اند – برخی از آنها حتی ادعا کرده‌اند که “بلک‌راک” ممکن است مالک اصلی این کیف پول ناشناخته باشد. با این وجود، تا کنون هیچ دلیل قاطعی این تئوری‌ها را تأیید یا رد نکرده است.

تأثیر درخواست ETF بیت کوین توسط بلک‌راک

بلک‌راک با ارسال درخواست برای تأسیس ETF بیت کوین در بازار رمزارز، برخوردار از توجه ویژه‌ای شده است. این اقدام منجر به درخواست‌های مشابه از شرکت‌های دیگر در وال استریت شده و توقعات در مورد قیمت بیت کوین در پی هاوینگ بعدی بیت کوین در آوریل 2024 را افزایش داده است. بر اساس نظر تام لی، رئیس تحقیقات Fundstrat، ارزش بیت کوین ممکن است به 150,000 دلار و حتی بیشتر نیز برسد.

نهنگ ها کنترل‌گران اصلی بازار

بزرگ‌ترین کیف پول‌های بیت کوین در جهان به گزارش BitInfoCharts به Binance و Bitfinex تعلق دارند – به عنوان دو کیف پول سرد بیتکوین. در میان این نهنگان، کیف پول مرموز با نام “وال کوین” در موقعیت سوم قرار دارد، و سپس یک کیفپول دیگر از Binance در مکان چهارم قرار دارد.

نتیجه گیری

مالکیت ناشناخته‌ای با میلیاردها دلار بیت کوین، نگرانی‌هایی در مورد تغییرات بزرگ در جهت بازار را به همراه دارد. این ترکیب از نهنگان و انتقال‌دهندگان بزرگ توانایی برای تحت‌تاثیرگذاری بر روند بازار را دارد. آیا این نهنگ قصد دارد به طور جدی در تغییر جهت بازار دخالت کند؟ تنها آینده می‌تواند این سوالات را پاسخ دهد.

برای ادامه اخبار بلاکچین لطفا لینکدین ما را دینبال کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا