آرتا رسانه

آموزش KWFinder

آموزش KWFinder برای یافتن کلمات کلیدی

برای شروع سئو سایت نیاز دارید که کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خودتان و همینطور وضعیت رقبا را در آن حوزه آنالیز و بررسی کنید. یکی از ابزارهایی که به شما کمک می کند تا این آنالیز را انجام دهید ابزار KWFinder است که نسخه رایگان آن هم می تواند برای شما کافی باشد. شما با هر اکانت جیمیل یک حساب کاربری در KWFinder می توانید داشته باشید و به مدت 10 روز به صورت رایگان از برخی از ابزارهای آن استفاده کنید. البته شما برای پیدا کردن کلمات کلیدی می توانید از ابزارهای رایگان تحقیق کلمه کلیدی استفاده کنید.

ابزار KWFinder چیست؟

با استفاده از KWFinder می توانید آنالیز خوبی از کلمات کلیدی بدست آورید. همینطور این ابزار آنالیز و تحلیل عملکرد رقبا نسبت به آن کلمات کلیدی در اختیارتان قرار می دهد. در ادامه آموزس KWFinder را با یک مثال بررسی می کنیم.

با اولین سرچ در گوگل، به سایت KWFinder هدایت می شویم.

نحوه ثبت نام در KWfinder

روی لینک کلیک میکنیم و بیشتر با ابزار جذاب KWFinder آشنا می شویم. 

می توانید به مدت محدود این ابزار رایگان می باشد ولی با کمک این ابزار می توانید کلمات کلیدی بهتر و با تأثیر بیشتری برای محتوای سایت خودتان انتخاب کنید و در نتیجه نتایج بهتری داشته باشید. البته من به شخصه به ندرت از این ابزار استفاده می کنم. در دوره سئو ابزارهای با امکانات بیشتری آموزش داده شده است. 

پیدا کردن کلمات کلیدی با kwfinder

نحوه ورود به سایت KWFinder  

شما بایستی با جیمیل خود در این سایت عضو شوید و می توانید به مدت 10 روز از این ابزار جهت آنالیز کلمات کلیدی استفاده نمایید. اگر به اطلاعات با جزئیات بیشتری نیاز دارید، باید از حساب کاربری پولی استفاده کنید.

ساخت حساب کاربری در KWFinder

اگر در این سایت عضو نشده اید، با جیمیل و گزینه Don’t have an account برای خود یک حساب کاربری بسازید.

در صفحه مربوط به عضویت، آدرس جیمیل خود را وارد کنید. رمزی برای حساب کاربری تان در نظر بگیرید. و حساب کاربری رایگان خود را ایجاد کنید.

پس از ثبت نام و دریافت ایمیل فعالسازی حساب کاربری، به سایت KWFinder  لاگین شوید .

kwf

چگونه کلمات کلیدی را  با KWFinder تحلیل کنیم؟

برای آموزش KWFinder ،  یک مثال را در حوزه “طراحی سایت” بررسی می کنیم.

اگر کسب و کار و ارائه خدمات شما در زمینه طراحی سایت باشد ، پس از لاگین در سایت KWFinder ، در قسمت search by keyword کلمات “طراحی سایت “را تایپ و قسمت لوکیشن را Anywhere انتخاب و Find Keywords را کلیک کنید.

06.kwf

 نتیجه این جستجو را در تصویر می بینیم. آنالیز این نتیجه خود بسیار مهم است. 

05.kwf

تحلیل نتایج در KWFinder

در بلوک سمت چپ، رتبه کلمات کلیدی بر اساس جستجوی کاربران در لیستی نمایش داده می شود.  این لیست  همان کلمات کلیدی رایج بر اساس سلیقه کاربران و بسیار جستجو شده می باشد.

و لیست نتایج بر اساس فاکتورهایی کاملا مرتب شده است. فاکتورهایی چون  Trend Search، CPC،PPC و KD.

اگر در پایان لیست، محتوا محو دیده میشود و این مورد نیاز به حساب کاربری پولی دارد. فعلا شما نیاز ندارید و می توانید از خدمات رایگان این سایت استفاده کنید.

در بلوک سمت چپ شما لیست سایت هایی که بر اساس کلمات کلیدی لیست شده  رتبه برتری دارند را می بینید.

این اطلاعات به شما این امکان را می دهد تا رقبای خود را در آن کلمات کلیدی بشناسید و حتی آن سایت خاص را هم آنالیز کنید.

08.kwf

در سایت KWFinder ، بر اساس آدرس دامین هم می توانید جستجو داشته باشید و آن سایت مورد نظر را آنالیز کنید. و کلمات کلیدی استفاده شده در آن سایت را بشناسید.

09.kwf

و این یعنی شناخت رقیب خودتان در آن کلمه کلیدی. شما برای قرار گرفتن در رتبه برتر نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو، بایستی به تحلیل کلمات کلیدی و  سایت های رتبه برتر بپردازید.

شما می توانید با جستجوی سایر کلمات کلیدی مد نظرتان به آموزش KWFinder  ادامه دهید.

و بایستی به نتایج این ابزار بسنده نکنید و از ابزار  Google Trends  و سایر ابزارهای تحلیل کلمات کلیدی برای ارتقاء محتوای سایت تان استفاده کنید. 

آموزش های تکمیلی سئو را در دوره دیجیتال مارکتینگ مفصل بررسی می کنیم. اگر شما هم مثل ما عاشق دنیای دیجیتال و سئو و امپراطوری سایت تان هستید با آموزش های ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا