آرتا رسانه

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرتا رسانه با سالها تجربه کنار شماست

آکادمی آرتا رسانه با دوره های آموزشی رایگان

آموزش KWFinder برای یافتن کلمات کلیدی

اگر شروع به خواندن مقاله آموزش KWFinder کردید، مطمئناً شما کسب و کار و سایت خودتان را دارید و تصمیم جدی دارید که در حوزه فعالیت خود پیشرفت چشمگیری داشته باشید. البته تحقیق کلمه کلیدی یکی از اصلی ترین مراحل سئو سایت هست که در آموزش سئو، مفصل به آن پرداخته ایم.

پیشنهاد می کنم که با سئو و ترفندهای خلاقانه تر و با ایده های نوآورانه به جایگاه خوبی در جستجوی گوگل برسید تا بتوانید خروجی خوبی بگیرید.

درباره جایگاه و اهمیت کلمات کلیدی در مقالات و محتوای سایت، تأثیر آن در سئو و ظاهر شدن در نتایج صفحه نخست گوگل در مقالات قبلی صحبت کردیم.

پس از مطالعه مقاله ” آموزش گوگل ترندز“، سلسله آموزش های سئو سایت و سئو محتوا را با آموزش KWFinder پی میگیریم.

ابزار KWFinder چیست؟

در این مقاله قصد داریم درباره ابزاری قدرتمند و محبوبی که می توانیم برای تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی از آن استفاده کنیم، بپردازیم.. در ادامه به آموزش KWFinder به زبانی بسیار ساده می پردازیم.

با استفاده از KWFinder می توانید آنالیز خوبی از کلمات کلیدی بدست آورید. و همینطور این ابزار آنالیز و تحلیل عملکرد رقبا نسبت به آن کلمات کلیدی در اختیارتان قرار می دهد.

در ادامه آموزش KWFinder را با یک مثال به جزئیات بررسی می کنیم.

آموزش KWFinder

با اولین سرچ در گوگل، به سایت KWFinder هدایت می شویم.

آموزش KWFinder

روی لینک کلیک میکنیم و بیشتر با آموزش KWFinder و این ابزار جذاب و کاربردی آشنا می شویم.

این ابزار به مدت محدود برای حساب کاربری تان رایگان می باشد و می توانید با کمک آنالیز و نتایج KWFinder،  کلمات کلیدی بهتر و با تأثیر بیشتری برای محتوای سایت خودتان انتخاب کنید و در نتیجه نتایج بهتری در جستجوی گوگل داشته باشید.

نحوه ورود به سایت KWFinder

شما بایستی با جیمیل خود در این سایت عضو شوید و می توانید به مدت 10 روز از این ابزار جهت آنالیز کلمات کلیدی به رایگان استفاده نمایید. اگر به اطلاعات با جزئیات بیشتری نیاز دارید، باید از حساب کاربری پولی استفاده کنید.

ساخت حساب کاربری در KWFinder

اگر در این سایت عضو نشده اید، با جیمیل و انتخاب گزینه Don’t have an account ، برای خود یک حساب کاربری بسازید.

در صفحه مربوط به عضویت، آدرس جیمیل خود را وارد کنید. رمزی برای حساب کاربری تان در نظر بگیرید و حساب کاربری رایگان خود را ایجاد کنید.

پس از ثبت نام و دریافت ایمیل فعالسازی حساب کاربری، به سایت KWFinder  لاگین شوید .

kwf

چگونه کلمات کلیدی را  با KWFinder تحلیل کنیم؟

برای آموزش KWFinder ،  یک مثال را در حوزه “طراحی سایت” بررسی می کنیم.

اگر کسب و کار و ارائه خدمات شما در زمینه طراحی سایت باشد ، پس از لاگین در سایت KWFinder ، در قسمت search by keyword کلمات “طراحی سایت “را تایپ و قسمت لوکیشن را Anywhere انتخاب و Find Keywords را کلیک کنید.

06.kwf

نتیجه این جستجو را در تصویر می بینیم. آنالیز این نتیجه خود بسیار مهم است.

نحوه تحلیل نتایج در KWFinder

در بلوک سمت چپ، رتبه کلمات کلیدی بر اساس جستجوی کاربران در لیستی نمایش داده می شود.  این لیست  همان کلمات کلیدی رایج بر اساس سلیقه کاربران و بسیار جستجو شده می باشد.

و لیست نتایج بر اساس فاکتورهایی کاملا مرتب شده است. فاکتورهایی چون  Trend Search، CPC،PPC و KD.

همانطور که مشاهده می کنید در پایان لیست، محتوا محو دیده میشود و این مورد نیاز به حساب کاربری پولی دارد. فعلا شما نیاز ندارید و می توانید از خدمات رایگان این سایت استفاده کنید.

در بلوک سمت راست، شما لیست سایت هایی که بر اساس کلمات کلیدی لیست شده رتبه برتری دارند را می بینید.

این اطلاعات به شما این امکان را می دهد تا رقبای خود را در آن کلمات کلیدی بشناسید و حتی آن سایت خاص را هم آنالیز کنید.

آنالیز دامین در KWFinder

در سایت KWFinder ، بر اساس آدرس دامین هم می توانید جستجو داشته باشید و آن سایت مورد نظر را آنالیز کنید. و کلمات کلیدی استفاده شده در آن سایت را بشناسید.

و این یعنی شناخت رقیب خودتان در آن کلمه کلیدی. شما برای قرار گرفتن در رتبه برتر نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو، بایستی به تحلیل کلمات کلیدی و  سایت های رتبه برتر گوگل بپردازید.

شما می توانید با جستجوی سایر کلمات کلیدی مد نظرتان به آموزش KWFinder  ادامه دهید.

و بایستی به نتایج این ابزار بسنده نکنید و از ابزار  Google Trends  و سایر ابزارهای تحلیل کلمات کلیدی برای ارتقاء محتوای سایت تان استفاده کنید.

اگر شما هم مثل ما عاشق دنیای دیجیتال، سئو و امپراطوری سایت تان هستید با آموزش های ما در آموزش دیجیتال مارکتینگ همراه باشید.

پیمایش به بالا