آرتا رسانه

Donald Trump 2.8M Ethereum

موجودی ولت ترامپ در سال 2023 چقدر است؟

در آخرین خبری که به تازگی منتشر شده است، موجودی ولت اتریوم دونالد ترامپ به مبلغی بیش از 2.8 میلیون دلار افزایش یافته است. این مبلغ قبلا در اخبار 250,000 تا 500,000 دلار اعلام شده بود، اما وی اکنون این میزان را افزایش داده است. ترامپ با قدرت به افزایش این موجودی ادامه میدهد و قصد دارد همچنیان موجودی ولت خود را  افزایش دهد.

 موجودی ولت تراکپ  شامل مبالغ بالاست

 یک اعلامیه مالی جدید اطلاعاتی ارائه داده که حاکی از این است که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق  ایالات متحده، بیش از 2.8 میلیون دلار ارز دیجیتال را در یک کیف پول اتریوم نگهداری می‌کند.

کسب درآمد چند میلیون دلاری ترامپ از ارزهای دیجیتال

 گزارش اخیراً توسط سازمان غیرانتفاعی نظارت‌گران بر اخلاق و اخلاقیات در واشنگتن، در تاریخ 14 اوت، اعلام کرده است که دونالد ترامپ حدود 4.8 میلیون دلار از عائدات ناشی از توکن‌های غیرقابل معامله (NFT) که تصاویر او در آنها استفاده شده، کسب کرده است. به طور کلی، از فعالیت‌های مرتبط با ارزهای رمزنگاری‌شده، حدود 7.6 میلیون دلار به دست آورده است.

 طمع به بازگشت به مسئولیت ریاست‌جمهوری

 با وجود شکست در انتخابات 2020 و تسلیم انتخابات به رئیس‌جمهور فعلی، جو بایدن، دونالد ترامپ اکنون توانایی و تصمیم به شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 را با حمایت از ارزهای دیجیتال به دست آورده است.

 گزارش مالی اخیر ترامپ تا حدی به اتهامات و تهمت‌هایی که در مورد توطئه در انتخابات 2020 مطرح شده بود، پاسخ می‌دهد و تاثیر این موضوع بر دستیابی به مقام ریاست‌جمهوری را بررسی می‌کند.

 با اینکه ترامپ در گذشته شبهه به ارزهای رمزنگاری‌شده داشته است و ارزهای مانند بیت کوین را به عنوان چیزهای “مصنوعی” و “فاجعه‌آمیز” توصیف کرده است، اما گزارش حاضر نشان می‌دهد که او از فرصت‌های حاکم بر ارزهای رمزنگاری‌شده به نفع خود بهره‌برداری کرده است.

نتیجه گیری

ترامپ علناً اظهارات منفی خود را نسبت به ارزهای دیجیتال در گذشته داشته است، اما از این فناوری برای کسب سود شخصی خود بهره‌برداری کرده و این موجب پیچیدگی و تناقض در نگرش‌های او نسبت به ارزهای دیجیتال شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا