آرتا رسانه

DeFi hack

اخبار روز در حوزه دیفای: ادامه تلاش‌های نفوذ در دنیای دیفای

اگرچه به نظر می‌رسد نفوذ جدیدی در دنیای دیفای (DeFi) حوادث جدیدی اتفاق نیافتاده باشد، اما همچنان تأثیرات حملات قبلی بر DeFi، مانند حمله به Curve Finance، به طور کامل از بین نرفته است. در هفته گذشته، یک گروه دیگر از هکرها به DeFi حمله کردند و پروتکل دیفای جدید به نام Steadefi همچنان به عنوان یکی از قربانیان این حملات شناخته می‌شود.

سرمایه‌گذاری جدید توسط بایننس: حفظ ارزش توکن‌های Curve

بایننس به منظور کاهش خطر افت ارزش توکن Curve با سرمایه‌گذاری ۵ میلیون دلاری در این توکن اقدام کرده است. این اقدام نشان می‌دهد که شرکت‌های بزرگ نیز به دنبال حفظ ارزش توکن‌های دیفای هستند. به علاوه، شرکت معروف مایکروسافت نیز به توکن Aptos سرمایه‌گذاری کرده و این اقدام منجر به افزایش چشمگیری در ارزش این توکن شده است.

پروژه CURVE و ارزش آن: اطلاعاتی از Binance Labs

با ارزش تقریبی ۲.۴ میلیارد دلار، Curve به عنوان یکی از بزرگترین صرافی‌های متمرکز (DEX) در دنیا شناخته می‌شود. همچنین، این پروتکل با حجم معاملات روزانه ۲۱۵ میلیون دلار در لحظه تدوین این متن، به عنوان یک پروژه مهم در اکوسیستم دیفای شناخته می‌شود. Binance Labs نیز در اعلامیه‌ای اعلام کرده که به این پروژه حمایت کامل خود را ارائه داده است.

راه‌اندازی شبکه Base در دنیای دیفای

شبکه Base که توسط کوین‌بیس راه‌اندازی شده است، پس از مدتی به عنوان یک پلتفرم “تنها برای سازندگان”، به طور رسمی به کار خود ادامه داده است. این اقدام نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان و تیم‌های Web3 به تلاش‌های خود در این حوزه ادامه می‌دهند و برنامه‌های کاربردی جدیدی را برای این شبکه منتشر می‌کنند.

نفوذ در دنیای دیفای : حمله جدید به پروژه DeFi Steadefi

در تاریخ ۷ اوت، اپلیکیشن دیفای Steadefi با یک حمله غیرمعمول مواجه شد و حداقل ۳۳۴,۰۰۰ دلار آسیب دید. تیم توسعه این اپلیکیشن اعلام کرده که این حمله به تمام موجودی‌ها تأثیر گذاشته است. به منظور مذاکره با هکرها، تیم توسعه پیامی به یک آدرس بلاکچین در اتریوم ارسال کرده است.

نتیجه‌گیری

ارزش کل بازار DeFi در هفته گذشته کاهشی خفیف داشته است. اطلاعات از منابع مختلف نشان می‌دهد که توکن‌های مختلف در این دسته با عملکرد‌های متفاوتی روبرو بوده‌اند. ارزش کل سرمایه‌گذاری‌های دیفای هنوز هم زیر ۵۰ میلیارد دلار باقی مانده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا