آرتا رسانه

هوش مصنوعي در ديجيتال ماركتينگ

هوش مصنوعی چه کمکی به دیجیتال مارکترها می کند؟

آيا تابحال به كاربرد هوش مصنوعي در ديجيتال ماركتينگ فكر كرديد؟ بسیاری از برندها از هوش مصنوعی برای تعامل با بازار هدف خود استفاده کرده‌اند، زیرا هوش مصنوعی پتانسیل ساخت مدل‌های شبیه‌سازی و سفارشی‌سازی فرآیندهای خرید را از طریق پیشنهادات و پیش‌بینی‌های انجام شده توسط فناوری یادگیری ماشین دارد. به عنوان مثال، آمازون از هوش مصنوعی برای پیشنهاد محصولات بر اساس خریدهای قبلی، بازدید از صفحه، و پرس و جو استفاده می کند.

این مقاله به بررسی ماهیت هوش مصنوعی در درون خود می‌پردازد، اینکه چگونه به طور فزاینده‌ای در استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال مرتبط بوده است و راه‌ي برای گنجاندن آن در فرآيند آموزش ديجيتال ماركتينگ شماست.

هوش مصنوعی به طور فزاینده ای در زمینه بازاریابی دیجیتال استفاده می شود. بر اساس گزارش فوربس، 84 درصد از مشاغل بازاریابی در سال 2018 در حال ادغام یا گسترش استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هستند که نشان می دهد بازاریابان به سرعت در حال کشف پتانسیل این فناوری هستند.

درک هوش مصنوعی

هوش مصنوعی (AI) یک روش علم کامپیوتر برای آموزش کامپیوترها برای تجزیه و تحلیل و تقلید ارتباطات و رفتار انسان است. در ابتدایی ترین شکل خود، هوش مصنوعی فناوری یا سیستمی است که وظایف را با تقلید از توانایی فکری انسان انجام می دهد و ممکن است به طور مداوم خود را بر اساس داده هایی که جمع آوری می کند، اصلاح کند.

بر اساس داده های داده شده، هوش مصنوعی ماشین هوشمند جدیدی را معرفی کرده است که درست مانند انسان ها فکر می کند، تعامل می کند و فعالیت ها را اجرا می کند. هوش مصنوعی قادر به انجام فعالیت های بسیار فنی و تخصصی مانند اتوماسیون، تشخیص گفتار و بصری، پردازش زبان و حل مسئله و غیره است.

به دلیل گسترش روزافزون و رو به رشد علم کامپیوتر، هوش مصنوعی به طور فعال در زمینه های تحقیق و توسعه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. هوش مصنوعی با هوش انسان یکی نیست، اما می تواند رشد کند و مانند انسان فکر کند و در آینده نیز ممکن است از آن پیشی بگیرد. به روش‌های کاملاً ظریف، هوش مصنوعی دائماً در زندگی مردم نقش دارد. به عنوان مثال، حمل و نقل را در نظر بگیرید. اگر با ماشین به دفتر بروید، تقریباً مطمئناً زمان زیادی را در ترافیک خواهید گرفت. با ارائه اطلاعات بی‌درنگ به برنامه‌های ناوبری، هوش مصنوعی می‌تواند به شما کمک کند با تنظیم ترافیک، بازسازی و تصادفات، در زمان رفت و آمد خود صرفه‌جویی کنید. اگر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنید، هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند تا بهترین خدمات ممکن را دریافت کنید. اگر از برنامه‌هایی مانند Uber یا Lyft برای آخرین مرحله رفت و آمد خود استفاده می‌کنید، هوش مصنوعی می‌تواند با پیش‌بینی زمان‌های تحویل، زمان سفر و اشتراک‌گذاری سواری به شما کمک کند.

هوش مصنوعی در نتیجه عوامل زیر در حال محبوبیت است:

 • دقت بسیار بیشتری دارد و امکان اطمینان بیشتر و اشتباهات کمتر را فراهم می کند و در نتیجه کارایی کار را افزایش می دهد.
 • برای بسیاری از بینش های مرتبط، هوش مصنوعی داده های بیشتر و عمیق تری را بررسی می کند.
 • با الگوریتم های هوشمندانه خود می تواند عملکرد گجت های مختلف را افزایش دهد. فقط چند نمونه شامل دستگاه های ردیابی، دستیاران مجازی و سیستم های امنیتی خانه است.

با الگوریتم های یادگیری پیشرونده، هوش مصنوعی می تواند با اطلاعات جدید سازگار شود.

چگونه هوش مصنوعی چهره دیجیتال مارکتینگ را تقویت می کند

هوش مصنوعی در حال حاضر به طور گسترده در زمینه بازاریابی دیجیتال استفاده می شود. هوش مصنوعی دنیای دیجیتال را متحول کرده است، از جستجوی RankBrain و Voice گوگل گرفته تا پیشنهادات سفارشی آمازون. داده ها و اطلاعات توسط هوش مصنوعی بهتر درک و تحلیل می شوند. در شناخت روندهای بازار، هوش مصنوعی از انسان ها پیشی می گیرد. یادگیری ماشین و هوش مصنوعی توسط بازاریابان و برندها برای صرفه جویی در منابع و زمان استفاده می شود.

تأثیرات زیر هوش مصنوعی را در افزایش عملکرد بازاریابی دیجیتال در نظر بگیرید:

 • بازگشت سرمایه (ROI) را افزایش می‌دهد: هوش مصنوعی می‌تواند برای کمک به تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تر مربوط به کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و توسعه محتوای با عملکرد بهتر استفاده شود. هوش مصنوعی در تکنیک های بازاریابی نیز می تواند به شما در دستیابی به مخاطبان مناسب کمک کند.
 • بازاریابی موفق تر: اکنون می توانید با استفاده از تحقیقات مبتنی بر داده های هوش مصنوعی، استراتژی بازاریابی مناسب تری را برای شرکت خود طراحی کنید.
 • افزایش بهره وری: می توانید انواع مشاغل یکنواخت را با هوش مصنوعی دیجیتالی کنید. این می تواند به شما در افزایش بهره وری کمک کند. هوش مصنوعی به کسب و کارها در افزایش درآمد و کاهش هزینه ها کمک می کند.
  به شما کمک می کند مخاطب خود را بهتر درک کنید: هوش مصنوعی می تواند اطلاعات را برای پیش بینی الگوهای خرید و اقدامات مصرف کنندگان هدف شما تجزیه و تحلیل کند و همچنین تجربه کاربر را بهبود بخشد تا دقیقاً آنچه را که می خواهند به آنها ارائه دهد.
 • هوش مصنوعی کاربردی به شما برتری نسبت به رقبا می دهد: کسب و کارها به طور فزاینده ای فرصت رقابتی برای اعمال بینش هوش مصنوعی در اهداف کسب و کار را درک می کنند و آن را به عنوان اولویت اصلی در سراسر جهان در نظر می گیرند. برای مثال، توصیه‌های هدفمند هوش مصنوعی می‌تواند به سازمان‌ها در تصمیم‌گیری سریع‌تر کمک کند. بسیاری از ویژگی‌ها و ظرفیت‌های هوش مصنوعی می‌تواند منجر به کاهش قیمت، کاهش ریسک، زمان کوتاه‌تر برای ورود به بازار و موارد دیگر شود.

راه هایی برای گنجاندن هوش مصنوعی در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما

پیش از این، بازاریابان دیجیتال در استفاده از هوش مصنوعی در کمپین‌های خود مردد بودند، اما با پیشرفت هوش مصنوعی و دستاوردهای آن، هوش مصنوعی ثابت کرده است که می‌تواند تحولی در صنعت بازاریابی ایجاد کند و بسیاری از ابهامات را برطرف خواهد کرد.

از چت بات ها استفاده کنید

چت بات یک برنامه نرم‌افزاری است که می‌تواند با انسان‌ها گفتگو (یا «چت») داشته باشد و از هوش مصنوعی برای تعیین راه‌حل‌ها استفاده کند. ممکن است هنگام تلاش برای یافتن راه حل برای یک پرس و جو در یک وب سایت از یک ربات چت استفاده کرده باشید. ربات‌های چت می‌توانند هم بحث‌های صوتی و هم متنی داشته باشند، که مورد دوم به‌عنوان جعبه‌های چت روی نمایشگر رایانه شما نشان داده می‌شود. به مشتریان می توان 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته خدمات رسانی کرد و داده های آنها را می توان برای استفاده در آینده ذخیره کرد. علاوه بر این، چت بات ها کاربردهای متعددی دارند و ترکیب ربات های چت با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، تغییر دهنده جدید بازی است.

چت بات ها ابزارهای بازاریابی موفقی هستند زیرا می توانند پشتیبانی مشتری را ارائه دهند که هم برای مشتری و هم برای کسب و کار مفید است. جمع‌آوری داده‌های مربوط به مشتریان می‌تواند به شما کمک کند تا پیام‌های خود را مطابق با مشتریان خاص تنظیم کنید و آن پیام‌های متمرکز را از طرف شما ارائه دهید. چت‌بات‌ها همچنین می‌توانند به خریداران کمک کنند تا چیزهایی را که ممکن است در جستجوی آن هستند، با پرسیدن پرس و جوهای دقیق‌تر که آنها را در قیف بازاریابی هدایت می‌کند، شناسایی کنند.

بازاریابی ایمیلی

هوش مصنوعی بازاریابان را قادر می‌سازد تا کمپین‌های بازاریابی ایمیلی را سفارشی کنند و به نوبه خود خدمات بازاریابی سئوی خود را بسته به رفتارهای کاربر ارتقا دهند و به آنها اجازه می‌دهد در پاسخ به فعالیت‌های خاص ایمیل ارسال کنند. با کمک هوش مصنوعی، برندها ایمیل‌ها را برای رسیدن به جمعیت هدف خود تنظیم می‌کنند. اکنون می توان از رفتار و ترجیحات مشتریان برای سفارشی کردن اطلاعات استفاده کرد. این به آن‌ها کمک می‌کند تا ایمیل‌های مرتبط را به صندوق ورودی مشتریان ارسال کنند، معیارهای عملکرد بازاریابی ایمیلی آن‌ها را بهبود بخشد، با خطوط موضوع، توصیه‌های محصول و پیام‌هایی که همگی بر اساس ترجیحات مشتری طراحی شده‌اند.

هوش مصنوعی با محاسبه بهترین زمان ارسال ایمیل ها بسته به سابقه فعالیت مشترکین، عدم قطعیت ارسال ایمیل را برطرف می کند. مناطق زمانی، در دسترس نبودن، و عادات خاص مشترکین شما همگی می توانند توسط فناوری هوش مصنوعی در نظر گرفته شوند تا به درستی زمان بندی ارسال ایمیل های شما بهینه شود.

شخصی سازی تبلیغاتی

خواه ارجاعات محصول، مشوق ها، رایگان ها یا بازپرداخت ها باشد، هوش مصنوعی می داند چه چیزی با هر یک از مصرف کنندگان شما بر اساس تاریخچه، ترجیحات و رفتار آنها به طور موثر کار می کند. هنگامی که یک مصرف کننده تصمیم می گیرد سبد خرید را رها کند، هوش مصنوعی می تواند او را با یک ایمیل مجدداً هدف قرار دهد، یا او را متقاعد به بازگشت و خرید محصول کند یا گزینه مشابهی را پیشنهاد کند.

هوش مصنوعی ممکن است برای جمع‌آوری داده‌های بیشتر در مورد مشتریان و مشتریان بالقوه، و همچنین پیش‌بینی رفتار آینده و تولید بازاریابی متمرکزتر، علاوه بر پاسخگویی به پرسش‌ها از طریق ربات‌های گفتگو، استفاده شود. همانطور که در بالا گفته شد، این محتوا می تواند از طریق یک ربات چت، محتوای تعاملی در یک وب سایت یا ایمیل منتقل شود. از آنجایی که هوش مصنوعی می‌تواند با استفاده از محتوای پویا و انتخاب آن مطالب بر اساس رفتار مشتری تاریخی، به ارائه پیام ایمیل صحیح در زمان مناسب کمک کند، هوش مصنوعی می‌تواند به ارسال پیام ایمیل مناسب در زمان مناسب کمک کند.

یک تماس برای اقدام (CTA) در ایمیل‌های شما گنجانده می‌شود که مصرف‌کننده شما را به صفحه فرود هدایت می‌کند که در آن می‌توانند به سرعت تراکنش را به پایان برسانند. به دلیل هوش مصنوعی که برای ارائه پیشنهادات شخصی طراحی شده است، احتمال تبدیل بسیار افزایش می یابد.

تبلیغات دیجیتال

هوش مصنوعی (AI) اغلب در بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به حداکثر اثربخشی استفاده می شود. در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، گوگل، اینستاگرام و توییتر برای ارائه بهترین تاثیر ممکن بر روی کاربران خود استفاده می شود. داده‌های کاربر مانند جنسیت، سن، علایق و سایر عوامل مورد مطالعه قرار می‌گیرد تا تبلیغات مناسبی به آنها ارائه شود.

بازاریابان می توانند گرایش های خرد را تشخیص دهند و حتی روندهای آینده را با استفاده از فناوری های هوش مصنوعی پیش بینی کنند. آنها همچنین قادر به تصمیم گیری استراتژیک خواهند بود. در نتیجه، برندها می‌توانند ناکارآمدی تبلیغات دیجیتال را کاهش دهند و اطمینان حاصل کنند که پولشان عاقلانه خرج می‌شود.

جستجوهای اینترنتی

نحوه انجام جستجوهای آنلاین توسط افراد تکامل یافته است. در نتیجه، اکنون باید در نظر بگیریم که چگونه این امر ممکن است نحوه تولید و بهینه‌سازی محتوای آنلاین توسط بازاریابان را تغییر دهد. جستجوی صوتی، الگوریتم گوگل و همچنین سایر پیشرفت‌های هوش مصنوعی نمونه‌هایی از پیشرفت‌های جدید هستند که جستجوهای اینترنتی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را متحول کرده‌اند.

سیری اپل، آمازون اکو، کورتانای مایکروسافت و گوگل هوم نمونه های دیگری از پیشرفت هایی هستند که می توانند جستجوها را فقط با صحبت کردن یا فشار دادن یک دکمه انجام دهند.

تجربه کاربری و طراحی وب

شخصی سازی تجربه وب سایت با استفاده از الگوریتم های پیچیده امکان پذیر است. هوش مصنوعی می‌تواند معاملات و اطلاعاتی را ارائه دهد که برای هر نوع کاربر مرتبط‌تر است، پس از تجزیه و تحلیل صدها نقطه داده روی یک کاربر (از جمله جغرافیا، جمعیت، تجهیزات، تعامل با سایت و غیره).

تجربه کاربری مثبت در واقع چیزی است که بازدیدکنندگان را در یک وب سایت حفظ می کند،

و هر چه بیشتر بمانند، احتمال اینکه به مشتری تبدیل شوند بیشتر می شود.

چت بات ها، که در بالا به آن پرداختیم، یکی از فرصت های متعددی است که هوش مصنوعی برای کاربرپسندتر کردن سفر کاربر ارائه می دهد.

علاوه بر این، اگر فکر می‌کردید که یک وب‌سایت عالی نمی‌تواند بدون خدمات توسعه‌دهنده و طراح ظاهر شود، در اشتباهید. اما دیگر اینطور نیست. در حال حاضر برنامه هایی وجود دارند که از هوش مصنوعی برای ساخت یک وب سایت بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کاربران (مانند تصاویر، متن، فراخوانی برای اقدام و غیره) استفاده می کنند. این می تواند وب سایت را در کسری از زمان و با کسری از هزینه حرفه ای تر جلوه دهد.

تجزیه و تحلیل پیش بینی

هوش مصنوعی (AI) بر اساس داده ها پیش بینی می کند. داده‌ها، تکنیک‌های آماری و یادگیری ماشینی همگی در تحلیل پیش‌بینی استفاده می‌شوند. مدل های پیش بینی را می توان در زمینه های مختلفی از جمله بازاریابی استفاده کرد.

این مدل‌ها شما را قادر می‌سازد تا احتمال تبدیل شدن یک مشتری خاص به مشتری را پیش‌بینی کنید. آنها همچنین می‌توانند عوامل دیگری را پیش‌بینی کنند، مانند مبلغ نقل‌شده مورد نیاز برای تکمیل یک تبدیل یا حتی مشتریانی که احتمال بیشتری برای خرید چندگانه دارند.

نکته مهمی که در اینجا باید به خاطر داشته باشید این است که مدل‌های پیش‌بینی‌کننده تنها به اندازه اطلاعاتی که هنگام ساخت آنها ارائه می‌دهید مؤثر هستند. در نتیجه، اگر داده‌های شما دارای خطا باشد یا میزان غیرقابل پیش‌بینی بالایی داشته باشد، نمی‌تواند پیش‌بینی درست یا دقیقی انجام دهد.

رتبه سرنخ یا امتیازدهی سرنخ نمونه ای از نحوه استفاده از این رشته در بازاریابی دیجیتال است. مدل های یادگیری ماشینی را می توان برای رتبه بندی مشتریان بالقوه یا سرنخ ها بسته به عواملی که توسط بخش فروش به عنوان «خریداران واجد شرایط» تعریف شده است، آموزش داد. در نتیجه، کارکنان فروش زمان بسیار کمتری را صرف سرنخ‌هایی می‌کنند که هرگز تغییر نمی‌کنند و زمان بسیار بیشتری را برای سرنخ‌هایی که تغییر خواهند کرد. این منجر به صرفه جویی قابل توجهی در زمان و منابع می شود، علاوه بر این به افزایش فروش کمک می کند.

ایجاد محتوا و مدیریت

علیرغم این واقعیت که هوش مصنوعی نمی تواند دیدگاه سیاسی خود را برای یک ستون هفتگی یا یک وبلاگ شخصی در مورد بهترین و موثرترین توصیه ها برای یک تجارت خاص بنویسد، برخی از زمینه ها وجود دارد که محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی ممکن است ارزشمند و جذاب باشد. بازدیدکنندگان وب سایت می تواند به شما در صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه کمک کند. به عنوان مثال، هوش مصنوعی می تواند داستان ها و اخبار را بر اساس حقایق و اطلاعات تولید کند. می تواند با ارزیابی صدها تکه اطلاعات و پردازش تعداد زیادی ترابایت داده، محتوایی شبیه انسان ایجاد کند. ابزارهای تولید محتوا مانند Wordsmith، Quill و Article در حال حاضر توسط روزنامه های معروفی مانند Associated Press و Forbes استفاده می شود.

هوش مصنوعی نه تنها می تواند محتوا ایجاد کند، بلکه می تواند آن را مدیریت کند. مدیریت محتوا به کمک هوش مصنوعی به وب سایت ها این امکان را می دهد که بهتر با کاربران تعامل داشته باشند و مطالب بسیار مرتبط را به آنها ارائه دهند. این روش اغلب برای ارائه پیشنهادات محتوای شخصی‌شده‌ای استفاده می‌شود که ممکن است برای بیننده مفید باشد، مانند سیستم توصیه‌های Netflix همچنین می‌تواند پیشنهادهایی برای فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ارائه دهد که ممکن است با دقت زیادی از آنها لذت ببرید.

تجربه خرید آنلاین خود را ارتقا دهید

هوش مصنوعی (AI) در دیجیتال مارکتینگ این توانایی را دارد که نحوه خرید آنلاین ما را اصلاح و بهبود بخشد. برای بهبود تجربه خرید کاربران، بسیاری از شرکت ها تمایل دارند انواع مختلفی از هوش مصنوعی را آزمایش کنند. با واقعیت مجازی، افراد ممکن است واقعاً قبل از خرید اقلام یا لباس‌ها را آزمایش یا امتحان کنند، نه اینکه فقط به عکس‌های آنها نگاه کنند.

IKEA، تولید کننده مبلمان سوئدی، نمونه فوق العاده ای از این موضوع است. این بازاریابی دیجیتال هوش مصنوعی را به سطح جدیدی ارتقا می دهد. این شرکت در حال انتشار یک نرم افزار واقعیت افزوده است که به خریداران امکان می دهد محصولات IKEA را در خانه خود ببینند. کاربران می توانند اندازه گیری های فضای خود را در برنامه وارد کنند. پس از آن، مشتریان چیزهای مختلفی را بر اساس طرح‌های متمایز و مراحل زندگی مشاهده خواهند کرد.

مشتریان می‌توانند هنگام خرید، محصولی را همانطور که ممکن است در خانه‌هایشان به نظر برسد، ببینند. مشتری می تواند برای خرید محصولی را مستقیماً از اپلیکیشن سفارش دهد. در نتیجه AR، مشتریان ممکن است از آسایش و حریم خصوصی خانه‌های خود به جستجوی اثاثیه منزل بپردازند.

تجارت الکترونیک

زمانی که هوش مصنوعی به طور موثر اجرا شود، ممکن است تاثیر زیادی بر کارآفرینان تجارت الکترونیک داشته باشد. از توسعه وب‌سایت‌ها و محتوا گرفته تا توصیه‌های محصول، کنترل موجودی، و ارائه پشتیبانی مشتری، هوش مصنوعی می‌تواند همه این کارها را انجام دهد. همچنین می‌توان از هوش مصنوعی برای پیش‌بینی درآمدهای تجارت الکترونیک، انجام تحقیقات بازار رقابتی، و کشف روندهای جستجوی مشتری و موارد دیگر استفاده کرد.

ابزارها و پلتفرم های معروف هوش مصنوعی

ابزارها و پلتفرم های معروف هوش مصنوعی وجود دارد که می توانند برای بازاریابی دیجیتال مفید باشند:

 • Google Analytics: در حالی که Google Analytics منحصراً یک ابزار هوش مصنوعی نیست، بینش قدرتمندی در مورد ترافیک وب سایت، رفتار کاربر و تبدیل ها ارائه می دهد. با قابلیت‌های هوش مصنوعی گوگل ادغام می‌شود تا ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده و تقسیم‌بندی مخاطبان را ارائه دهد.
 • Chatfuel: یک پلتفرم چت بات که به شما امکان می دهد به راحتی چت ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مسنجر فیس بوک ایجاد کنید. این قالب های از پیش ساخته شده، پردازش زبان طبیعی و ادغام با ابزارهای مختلف بازاریابی را فراهم می کند..
 • Adext AI: یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی برای مدیریت و بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی دیجیتال. Adext از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی برای تخصیص خودکار بودجه در کانال‌های مختلف و بهینه‌سازی عملکرد تبلیغات در زمان واقعی استفاده می‌کند.
 •  Acquisio: پلتفرمی است که از هوش مصنوعی برای خودکارسازی و بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی دیجیتال در چندین کانال از جمله جستجو، رسانه های اجتماعی و تبلیغات نمایشی استفاده می کند. ویژگی هایی مانند مدیریت پیشنهادات و بودجه، هدف گیری مخاطبان و تجزیه و تحلیل عملکرد را ارائه می دهد.
 • Phrasee: یک ابزار کپی‌نویسی مبتنی بر هوش مصنوعی که به طور خاص برای بازاریابی ایمیلی طراحی شده است. Phrasee از الگوریتم‌های تولید زبان طبیعی برای ایجاد خطوط موضوعی جذاب، محتوای ایمیل و فراخوان‌ها برای اقدام استفاده می‌کند.
 •  Albert AI: یک پلتفرم هوش مصنوعی که کمپین های بازاریابی دیجیتال را در کانال های مختلف خودکار و بهینه می کند. آلبرت از الگوریتم های یادگیری ماشینی برای شناسایی الگوها، مخاطبان هدف و ارائه تجربیات شخصی استفاده می کند.

نتیجه

هوش مصنوعی در فناوری و زندگی روزمره ما تعبیه شده است و بهره بردن از مزایای آن را به عنوان مصرف کننده برای ما آسان کرده است. اما، در تلاش برای بهینه‌سازی تجربیات مصرف‌کننده، افزایش وفاداری به برند و افزایش درآمد، بازاریابان باید از پتانسیل هوش مصنوعی برای کسب‌وکار خود استفاده کنند. هوش مصنوعی تنها یکی از ابزارها، گرایش‌ها و فناوری‌های جدید است که بازاریابان باید با آن همراه باشند.

در نتیجه، هوش مصنوعی می تواند به شما در بهبود برنامه بازاریابی دیجیتال کمک کند. هوش مصنوعی بنا نیست كه مشاغل بازاریابان و تبلیغات را تصاحب کند. بلکه قرار اسن تا به آنها کمک کند تا توانایی های استراتژیک و خلاقانه واقعی خود را به حداکثر برسانند. تبلیغ‌کنندگان و بازاریابان باید خود و کمپین‌های بازاریابی خود را با روند فعلی هوش مصنوعی اصلاح کنند تا به این هدف مهم برسند.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا