آرتا رسانه

SEC deadlines to approve 7 Bitcoin ETF

تایید یا رد ETF بیتکوین توسط SEC

تایید یا رد ETF بیتکوین ؟؟؟در طی هفت روز آینده، تاریخ مهمی برای بازار بیتکوین و ارزهای دیجیتال به پیش می‌رود. تصمیم‌گیری کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) درباره تأیید یا رد ETF بیتکوین، تحولی مهم در جهت شناخته‌شدن بیشتر این دارایی در بخش مالی است. این تصمیم می‌تواند به دو سناریو اصلی تقسیم شود: تصویب یا رد. تحلیل‌گران در این زمینه، احتمال تصویب تعدادی از ETFهای بیت‌کوین توسط SEC را مورد بررسی قرار داده‌اند. با این حال، این پروسه ممکن است با تجدیدنظرها و اقدامات حقوقی در دادگاه‌ها همراه باشد.

تایید یا رد ETF بیتکوین در ددلاین SEC

کمیسیون SEC هنوز تا تاریخ ۴ سپتامبر، در شرف به تصمیم نهایی خود در مورد ETF بیت‌کوین است. این مهلت از پیروزی گری اسکیل در دادگاه برای تبدیل به یک ETF بیت‌کوین پیش‌آمده است. از جمله شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، Bitwise است. شرکت مذکور در تاریخ ۱ سپتامبر خواهد دانست که آیا ETF بیت‌کوین آن تأیید شده است یا خیر. شرکت‌های دیگری نیز مانند بلک‌راک، ون‌اک، فیدلیتی، اینوسکو و ویزدوم‌تری، منتظر تصمیم‌گیری از سوی SEC برای تصویب ETFهایشان در تاریخ ۲ سپتامبر هستند.

 تصمیم دادگاه اپلاز ایالات متحده در تاریخ ۲۹ اوت، نشان می‌دهد که رد درخواست گری اسکیل برای تبدیل به یک ETF بیت‌کوین، تصمیمی منطقی و محتمل است. با این وجود، این تصمیم تنها به شکست این درخواست محدود نمی‌شود و احتمال تصمیمات متفاوت از سوی SEC نیز وجود دارد.

مبازره گری اسکیل با SEC ادامه دارد

پس از تصمیم گری اسکیل، مسیر بعدی کمیسیون SEC بستگی به تصمیمات این سازمان دارد. در صورتی که اعتراضی ارائه نشود، دادگاه به تصمیم خود عمل خواهد کرد و این ممکن است شامل تایید یا بازنگری در مورد تبدیل گری اسکیل به ETF بیت‌کوین باشد.

نتیجه گیری

به طور خلاصه، تصمیم نهایی کمیسیون SEC در مورد تایید یا رد ETF بیتکوین همچنان با ابهاماتی همراه است و ممکن است تأثیرات قابل‌توجهی را بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا