آرتا رسانه

MuesliSwap DEX

جبران خسارت کاربران موزلی سواپ توسط کاردانو

تیم کاردانو قصد دارد جهت جبران خسارت کاربران موزلی‌ سواپ به کاربرانی که به دلیل تنظیمات مچ‌میکر توسط DEX، ضرر مالی زیادی کرده اند، بازپرداخت انجام دهد.

اسلیپی چست(دلیل اصلی خسارت کاربران موزلی سواپ)؟

اسلیپی تفاوت قیمتی بین زمانی است که یک معامله ارسال می‌شود و زمانی که معامله در زنجیره بلوک تایید می‌شود.

در تاریخ 8 اوت، تیم موزلی‌اسواپ اعلام کرد که “در ارائه خدمات در اسلیپی ضعف بسیار شدیدی داشته ایم و به زودی تمامی ضررهای کاربران را پرداخت خواهیم کرد”.

توجیح موزلی سواپ

این صرافی غیر متمرکز ادعا کرد به دلیل عدم وجود توضیحات کامل در مورد اسلیپی مردم مورد ضرر واقع شده اند و هیچ قصد  نیست کلاهبرداری وجود نداشته است.

مچ میکرها

مچ‌میکرها که ابزاری در صرافی غیرمتمکز جهت مچ کردن دستورات خرید و فروش هستند در موزلی سواپ به درستی اجرا نشده و باعث تفاوت قیمت معاملات در هنگام ثبت معامله و باز شدن معامله شده اند در این رابطه در توییتی موزلی سواپ نوشت :” برای جبران اشتباهات، ما قصد داریم به کاربران تحت تأثیری که در 12 ماه گذشته با اسلیپی بالا در استخرهای موزلی‌اسواپ روبرو شده‌اند، از اعتبارات پروژه بازپرداخت انجام دهیم.”

رفع مشکلات فنی (عدم تاثیر در خسارت کاربران موزلی سواپ)

موزلی سواپ ادعا کرد علاوه بر بازپرداخت زیان های مشتریان، اقدامات فوری برای رفع مشکل اسلیپی در سفارشات موزلی‌اسواپ انجام شده و این اتفاق مجدد رخ نخواهد داد.

مشکل اسلیپی در تمامی صرافی های غیر متمرکز کاردانو

کاربران مشکلات اسلیپی را در تمامی DEXهای کاردانو مورد تایید قرار داده‌اند و همچنین در تاریخ 4 اوت، یک معامله‌گر گفت:

“در حال حاضر، انجام یک معامله بزرگ در هر DEX کاردانو ممکن است با اسلیپی عظیمی همراه باشد که این امر کل معاملات را بی ارزش خواهد کرد و باعث ضرر هنگفتی به کاربران میشود.

نتیجه گیری

صرافی‌های غیرمتمرکز با امکاناتی که ارائه می‌دهند، به عنوان یک جواب به چالش‌های امنیتی و اقتصادی صرافی‌های متمرکز مطرح می‌شوند. با این حال، خطرات و چالش‌های خاص خود را نیز دارند و باید با آگاهی کامل به فعالیت در این صرافی ها پرداخت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا