آرتا رسانه

download-upload-file-folder-remix

دانلود و آپلود فایل و فولدر در ریمیکس + ویدئوی آموزشی

download-upload-file-folder-remix

در این آموزش، نحوه آپلود و دانلود فایل‌ها در ریمیکس را آموزش می‌دهیم. این آموزش می‌تواند به برنامه‌نویسان کمک کند تا سرعت کار خود را افزایش دهند و از خطاهای کپی و پیست کردن جلوگیری کنند.

دانلود فایل:

برای دانلود فایل، روی آن کلیک راست کرده و گزینه “Download” را انتخاب کنید. فایل دانلود شده در مسیر پیش فرض سیستم شما ذخیره خواهد شد.

download in remix

دانلود فولدر:

برای دانلود فولدر، روی آن کلیک راست کرده و گزینه “Download” را انتخاب کنید. فولدر دانلود شده به صورت فشرده (zip) در مسیر پیش فرض سیستم شما ذخیره خواهد شد. شما می توانید آن را بایگانی کنید یا برای شخص دیگری ارسال کنید.

download in remix

آپلود فایل:

برای آپلود فایل در ریمیکس، در قسمت “FILE EXPLORER” پایین صفحه، کلیک راست کرده و گزینه ” upload files” را انتخاب کنید. در پنجره باز شده، به مسیر فایل مورد نظر بروید و آن را انتخاب کنید. فایل مورد نظر اکنون در ریمیکس آپلود شده است.

upload in remix

آپلود فولدر:

در ریمیکس، ابتدا یک فولدر با نام مورد نظر خود ایجاد کنید. سپس، روی فولدر مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه “upload files” را انتخاب کنید. در پنجره باز شده، به مسیر فولدر مورد نظر بروید و آن را باز کنید. سپس، تمام فایل‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با این کار، تمام فایل‌ها در فولدر داخل ریمیکس آپلود می‌شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا