آرتا رسانه

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرتا رسانه با سالها تجربه کنار شماست

آکادمی آرتا رسانه با دوره های آموزشی رایگان

تفاوت سایت وردپرسی با سایت اختصاصی لاراول

امروز مقاله ای که برای شما عزیزان درباره تفاوت سایت وردپرسی با سایت اختصاصی لاراول ارائه خواهیم داد موضوعی است که شاید برای شما دوستان سوال باشد.

موضوع اصلی درباره چگونگی طراحی سایت است.که چطور خرید سایت ارزان انجام دهیم یا خرید سایت با کیفیت ولی با قیمت بالاتر و تفاوت ها در چیست

همیشه قبل از اینکه سایتی را سفارش دهید اول به این موضوع باید دقت داشته باشید که سایت شما بهتر است با وردپرس طراحی شود یا کدنویسی اختصاصی گردد.

تفاوت سایت وردپرسی با سایت اختصاصی

میخواهیم بدانیم تفاوت سایت وردپرسی با سایت اختصاصی در چیست؟

وردپرس یک شرکت بسیار قدرتمند است که چند میلیون نفر برنامه نویس فریلنسر در جهان دارد. وردپرس 20 سال پیش یک سیستم وبلاگ دهی بود که می توانستید با رفتن به دامنه WordPress.com وبلاگ خودتان را بسازید. 

بعد از یک مدت شرکت وردپرس اجازه داد که کل وبلاگ را به صورت فایل نصبی دانلود کنید و روی هاست دلخواه خود نصب کنید به این ترتیب سیستم مدیریت محتوای وردپرس به وجود آمد و کل پنل استفاده از سایت را به تمام مردم دنیا با لایسنس رایگان ارائه داد اما اگر بخواهید از این سایت رایگان استفاده کنید و آپشن های بیشتری به آن سایت اضافه کنید باید افزونه های وردپرس را خریداری کنید.

البته با رشدی که وردپرس در چند سال اخیر داشته اکثر افزونه های کاربردی رایگان است.

سرعت بالا و تنوع قالب وردپرس موجب محبوبیت بیشترآن شده است.

وردپرس چه امکاناتی دارد

وردپرس قالب های بسیار متنوعی برای استفاده دارد. حال سوال که پیش می آید این است که چرا شرکت های طراحی سایت با وجود رایگان بودن وردپرس از شما پول دریافت می کنند؟

هر نرم افزاری مانند تمامی سخت افزارها و سیستم ها به مرور زمان نیاز به آپدیت شدن دارند یکی از دلایلی که عموم مردم سایت خود را از شرکت های طراحی سایت خریداری و رایگان استفاده نمی کنند ارائه پشتیبانی می باشد.

وردپرس به مرور زمان نیاز به افزونه های جدید و به روز رسانی شدن دارد. افرادی که اطلاعات کافی در زمینه طراحی سایت و قالب و برنامه نویسی نداشته باشند طی گذشت زمان به مشکل بر می خورند.

و نمی توانند افزونه و قالب سایت خود را بروز رسانی کنند و این مشکل موجب ایجاد باگ های زیادی می شود. که هکرها از طریق باگ ها می توانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند.

و سایت را دان کنند.

یکی از دلایل اینکه اکثر مردم از سایت وردپرسی استفاده می کنند این است که چون لایسنس آن رایگان است هزینه ی طراحی آن نسبت به سایت های دیگر ارزان تر است و هزینه ای که بابت سایت وردپرسی پرداخت می شود هزینه پشتیبانی و خدمات است.

برای مثال طراح باید اطلاعات مربوطه شمارا بر روی سایت وردپرسی قرار دهد.

قالبی که شما برای سایت خود خریداری می کنید بهتر است از شرکت های معتبر خریداری شود و افزونه و قالبی که برای شما نصب میکند دارای لایسنس باشد و آپدیت سالانه بدهد.

یکی از دلایلی که اکثر مردم سایت وردپرسی را به سایتی که برنامه نویس به طور اختصاصی کدنویسی و طراحی می کند ترجیح می دهند هزینه پایین آن است.

سایت اختصاصی لاراول و کدنویسی شده

سوال این است که چرا برای بعضی افراد سایت اختصاصی و کدنویسی شده را پیشنهاد می کنیم اصلا به چه کسانی این پیشنهاد داده می شود؟

افراد عادی تفاوت ظاهری بین سایت وردپرسی و سایت کدنویسی شده را متوجه نمی شوند. ما سایت کد نویسی شده را به کسانی توصیه می کنیم که در کار خود نیاز به تغییرات زیادی در ماژول ها داشته باشد.

بنابراین اگر شما یک کار اختصاصی برای کار خودتان می خواهید بهتر است از سایت اختصاصی استفاده کنید.

یکی از دلایلی که سایت وردپرسی مناسب این افراد نمی باشد این است که اگر نیاز به افزونه ای باشد، باید هزینه ای بابت آن افزونه بپردازد برای همین به این افراد سایت اختصاصی توصیه می شود و برای افرادی که سایت ساده فروشگاهی میخواهند سایت وردپرسی توصیه می شود.

وقتی ایده شما بکر و جدید باشد باید سایت اختصاصی با کدنویسی لاراول طراحی شود.

چون با آپدیت شدن وردپرس ممکن است افزونه های اختصاصی سایت وردپرسی شما دچار مشکل شود ولی در سایت لاراول آپدیت شدن سایت و افزونه ها در اختیار برنامه نویس است و کمتر دچار مشکل خواهید شد.

مجموعه آرتا رسانه در ارائه پکیج خرید سایت ارزان از جمله وبسایت های فروشگاهی اختصاصی و وردپرسی بنا به بودجه شما و ایده شما طراح بهترین حالت را برای شما مشاوره می دهد، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

آرتا رسانه بهترین هارا برای شما می خواهد.

پیمایش به بالا