آرتا رسانه

لیست بک لینک رایگان

جامع ترین لیست بک لینک رایگان

یکی از کارهای مهم در داشتن رنک بهتر در نتایج گوگل و بهبود سئوی سایت مان، ساخت بک لینک در وبسایت های معتبر می باشد. داشتن بک لینک های معتبر با آتوریتی بالا، به شدت در افزایش دامین آتوریتی دامنه شما و نیز به تجربه ثابت شده در گرفتن جایگاه و رتبه بهتر، در صفحه سرچ گوگل موثر است.
اگر آشنایی با نحوه ساخت بک لینک ندارید، پیشنهاد می کنم این مقاله را تا آخر بخوانید.

در این نوشته علاوه بر لیستی که احتمالاً در سایت های دیگر نیز موجود هستند، جامع ترین لیست بک لینک های رایگان را که پس از سال ها لینک سازی برای پروژه های مختلف جمع آوری کرده ایم را قرار داده ایم.

اما این لیست چه مزیتی نسبت به سایر لیست های موجود در سطح اینترنت دارد؟ قطعاً اگر لیست های موجود در چند سایت را مقایسه کنید، مشاهده خواهید کرد که اکثر قریب به اتفاق این لیست ها حالت کپی داشته و بسیار مشابه هم هستند. اما به جرات می توانیم بگوییم که:

 • لیستی که از آرتا رسانه تحویل می گیرید، کامل ترین و جامع ترین لیست از بک لینک های رایگان می باشد.
 • برای هر بک لینک، سعی شده است یک نمونه بک لینک ساخته شده، قرار داده شود ( نه فقط نام یا دامین سایت ) تا با مهندسی معکوس، موفق به ساخت بک لینک برای خود و پروژه هایتان شوید.
 • در مقابل هر لینک، راهنمای ساخت بک لینک نیز ذکر شده است. چرا که کلیه بک لینک ها توسط خودمان بارها ساخته شده و بر اساس قلق هر سایت، راهنمای آن در مقابل هر لینک درج شده است.
 • بک لینک ها به صورت ترکیبی از بک لینک های فالو، نوفالو، پروفایلی، فروم، کامنتی مناسب برای گره 2، وبلاگ و پست مهمان، سایت سازهای رایگان و غیره می باشد.
 • دامین آتوریتی بک لینک ها در این لیست قید نشده، چون معتقد هستیم که آتوریتی دامنه ها در حال تغییر می باشد و ممکن است زمانی که آتوریتی را چک می کنید با آنچه در این لیست قید شده است، متفاوت باشد.
 • با توجه به کمرنگ شدن اعتبار بک لینک های کامنتی و توصیه به استفاده از آنها فقط برای بک لینک های گره 2 یا بالاتر، بک لینک های کامنتی در شیت جداگانه قید شده است.
 • حتی در برخی سایت ها که صفحه ثبت نام، قلق خاصی دارد، آدرس صفحه ثبت نام نیز قید شده و شما کمترین وقت را برای ساخت این بک لینک ها صرف خواهید کرد.

لیست بک لینک رایگان مناسب چه کسانی است؟

اگر دانشجوی دوره سئو هستید یا خودتان کارشناس سئو هستید و در حال لینک سازی برای پروژه های سئو هستید، این لیست کاملاً مناسب شما می باشد.

اگر برای خرید بک لینک از شرکت های دیگر اقدام کنید، قطعاً در همین سایت ها برای پروژه شما لینک سازی می شود. شما می توانید با خرید این لیست، یکبار هزینه ای به مراتب پایین تر از هزینه لینک سازی را پرداخت کنید و برای چندین پروژه لینک سازی کنید و بودجه خود را پس انداز یا صرف موارد دیگر کنید.

آیا می توانم چند نمونه از لیست بک لینک ها را دریافت کنم؟

بله برای دریافت لیست بک لینک های نمونه می توانید آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کرده و نمونه بک لینک های رایگان را دریافت کنید.

اگر هم قصد خرید لیست کامل بک لینک های رایگان را ندارید، با استفاده از همین نمونه ها هم می توانید، بک لینک های با کیفیتی بسازید.

لیست بک لینک ها فالو می باشد یا نوفالو

برای لینک سازی موفق، باید اعتدال و چگالی بک لینک های فالو و نوفالو را رعایت کنید و حواستان باشد به گونه ای لینک سازی نکنید که گوگل به شما شک کند. به همین دلیل، این لیست به صورت ترکیبی از بک لینک های فالو و نوفالو می باشد.

آیا بک لینک های ساخته شده دائمی هستند؟

در حال حاضر که مشغول تهیه این لیست و درج آن در صفحه هستیم، بک لینک ها دائمی بوده و از میان تعداد زیادی بک لینک تست شده و گلچین شده اند. ولی با توجه به آپدیت های گوگل و اینکه هر سایت به مرور زمان، سیاست کاری خود را تغییر می دهد، ممکن است تعداد محدودی از بک لینک ها به مرور زمان حذف شوند که این نیز به طبیعی بودن پروسه لینک سازی شما کمک می کند.

سوالی که مطرح می شود و اینکه آیا ساختن بک لینک های نوفالو تاثیری در سئو دارند؟ قعطاً بله. شما می توانید در سایت ها و وبلاگ ها به رایگان نوشته ای را درج کنید و بک لینک نوفالو بسازید و در رتبه بهتر و رنک بالاتر سایت تان کمک کنید.

برای دریافت لیست کامل بک لینک های رایگان به همراه راهنمای ساخت بک لینک، کلیک کنید.
در این مقاله سعی کردیم جامع ترین سایت های بک لینک و البته رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. برای آشنایی با سایت های با آتوریتی بالا و رایگان جهت ساخت بک لینک با ما همراه باشید.

نمونه بک لینک پروفایلی رایگان

در ادامه روش ساخت چندین بک لینک پروفایلی معتبر با آتوریتی بالا را به صورت تصویری و با چند ویدئو به صورت کامل توضیح می دهیم.

ساخت بک لینک در سایت mix.com

برای این روی لینک https://mix.com کلیک کنید و وارد این سایت شوید. روی گزینه sing up with google کلیک کنید. با اکانت gmail خود که با آن لاگین هستید وارد شوید. به همین راحتی یک پروفایل در سایت قدرتمند MIX ساخته اید. وقتی وارد پروفایل می شود می توانید مطابق شکل زیر در روی گزینه + کلیک کنید تا بتوانید یک پست بگذارید. روی کادر (شکل زیر) آدرس صفحه یا سایتی را که می خواهید به آن لینک دهید را وارد کنید. عکس آن مقاله یا صفحه را در کادر سمت چپ خواهید دهید. روی گزینه ی پست کلیک کنید تا پست شما منتشر شود.

ساخت بک لینک در سایت mix.com

لیست بک لینک رایگان

ساخت بک لینک از Medium

این سایت تقریباً مثل ویرگول می باشد . در واقع بهتر است بگوئیم، ویرگول مثل این سایت هست. می توانید مقاله هایی را که نوشتیه اید را در این سایت منتشر کنیم و از آن مقاله ها به وب سایت خود لینک دهید.

برای عضویت در این سایت، اکانت گوگلی را که میخواهید با آن عضو شوید را لاگین کنید. البته اگه لاگین هم نباشید مشکلی ندارد. وارد سایت به آدرس Medium.com شوید. گوشه سمت راست یک گزینه می بیند با عنوان Get start مثل تصویر زیر.

ساخت بک لینک در مدیوم

بعد وارد صفحه زیر می شوید.

چطور در مدیوم بک لینک بسازیم

حالا اکانت مورد نظرتون را انتخاب کنید و گزینه Continue را بزنید. اکانت شما در این سایت ساخته شد. حالا گوشه سمت راست صفحه را ببینید که عکس اکانت جمیلتون هم مشخص است، روی آواتار کلیک کنید. تعداد زیادی گزینه وجود دارد. روی اولین گزینه که write story هست، کلیک کنید. داخل صفحه ای که باز شده، مقاله تان را بنویسید و با انکرتکست مناسب، به سایت خود لینک دهید. به این ترتیب توانسته اید با انتشار یک پست مهمان، یک بک لینک به سایت خود ایجاد کنید. در نهایت روی گزینه publish کلیک کنید و چند تگ که بیشترین تعداد انتشار را دارند، اضافه کنید کار به همین سادگی تمام شد.

ساخت بک لینک رایگان در سایت ویرگول

یکی از مباحث اصلی سئو، آموزش نحوه ساخت بک لینک در سایت های معتبر می باشد. سایت ویرگول یکی از سایت های معتبر و با آثوریتی بالا ی ایرانی است که که تعداد خیلی زیادی از مردم با این سایت آشنا هستند و به نوعی شبکه اجتماعی محسوب می شود. شما می توانید با ساخت یک اکانت در ویرگول در این شبکه فعالیت کنید مطالبتان را به اشتراک بگذارید و با جذب مخاطب آن ها را به سایت خود هدایت کرده و علاوه بر لینک بیلدینگ، برای سایت خود ترافیک نیز ایجاد کنید.

 1. وارد سایت با آدرس https://virgool.io می شویم.
 2. روی گزینه ی ثبت نام کلیک می کنیم.
 3. روی ایجاد حساب کاربری کلیک کرده و آدرس ایمیل خود را در گزینه اول وارد می کنیم.
 4. برای اکانت خود یک پسورد امن در نظر می گیریم.
 5. گزینه ساخت حساب کاربری را می زنیم.
 6. یک ایمیل به آدرسی که ما به سایت ویرگول داده ایم فرستاده می شود تا هویت ما تایید شود.
 7. وارد ایمیل خودمان شده، و ایمیل ارسالی ویرگول را تایید می کنیم.
 8. در این مرحله ویرگول، 5 مورد از علاقمندی های شما را می خواهد، که حتماً باید انتخاب کنید.
 9. حالا وارد پروفایل خود شده اید. می توانید در قسمت یک پست جدید، یک مقاله یا قسمتی از یک مقاله جذاب از سایت خودتان را وارد کنید وبرای خواندن ادامه ی مطلب، خواننده را به سایت خود دعوت کنید.
 10. آدرس لینک مورد نظر خود را نیز حتماً در ادامه مقاله بیاورید. تا یک لینگ بیلدینگ خوب انجام داده باشید.
 11. از قسمت نشان داده شده در تصویر می توانید پست را حذف یا ویرایش کنید و سایر دسترسی ها نیز از همین جا ممکن است.

ساخت بک لینک رایگان در مایکروسافت ( Microsoft )

این سایت با آثوریتی 100 یکی از بهترین و معتبرترین سایت ها برای ایجاد بک لینک است. در ادامه ساخت بک لینک در این سایت را آموزش می دهیم.

 • وارد answers.microsoft.com می شویم.
 • روی گزینه ی Sing in کلیک می کنیم.
 • در صفحه باز شده گزینه ساخت اکانت یا Create account را می زنیم.

ساخت بک لینک رایگان در مایکروسافت ( Microsoft )

 • آدرس ایمیل مان را وارد کرده و روی بعد کلیک و پسورد مورد نظرمان را می دهیم.
 • یک تاییدیه از طرف مایکروسافت به ایمیل شما ارسال می شود که باید آن را تایید کنیم.
 • در این مرحله در این سایت برای ما یک اکانت ساخته شده است. می توانیم با کلیک روی شکل آدمک در گوشه راست صفحه وارد پروفایل خود شویم.

ساخت بک لینک رایگان در مایکروسافت

 • از این قسمت وارد پروفایل می شویم در سمت چپ صفحه گزینه Edit profile را می زنیم.
 • در قسمت about me قسمتی از یک مقاله یا صفحه ای را که می خواهیم لینک دهیم یا حتی یک درباره ی ما می نویسیم
 • در قسمت Link URL و Link title آدرس صفحه ای که می خواهیم لینک دهیم را وارد می کنیم.
 • در انتها گزینه Save را می زنیم و به پروفایل رفته لینک ساخته شده را چک می کنیم.

این یک لینک بیلدینگ با ارزش بالا است.

ساخت بک لینک رایگان در theverge.com

سایت theverge.com با آثوزیتی 98 است که ارزش بسیار زیادی در ساخت بک لینک دارد. و اما ساخت بک لینک در این سایت:

 • وارد سایت https://www.theverge.com می شویم.
 • مطابق شکل زیر Sing in می کنیم.

ساخت بک لینک رایگان در theverge.com

 • روی شکل آدمک کلیک کرده وارد صفحه بعدی می شویم و با دادن آدرس لیمیل و پسورد مطابق روش های قبلی، یک ایمیل برای ما ارسال می شود که باید آن را تایید کنیم.
 • پروفایل به همین راحتی ساخته می شود.
 • حالا روی گزینه Edit Profile کلیک می کنیم.
 • روش های گفته شده در بالا را مجدد تکرار می کنیم.
 • در نهایت اطلاعات وارد شده را ذخیره می کنیم.
 • وارد پروفایل می شویم و باید بک لینک را در صفحه خودمان مشاهده کنیم.
 • فراموش نکنید که حتما بک لینک را چک کنید که درست باشد و شما را به صفحه مورد نظرتان لینک کند. درغیر این صورت تلاش بیهوده کرده اید.

ساخت بک لینک در سایت WordPress

اگر شما در حال مطالعه این مقاله هستید، پس حتماً راجع به سایت wordpress.org می دانید. این سایت نیز بسیار معتبر است و با آثوریتی 98، برای لینک بیلدینگ بسیار عالی است. در ادامه به ساخت بک لینک در این سایت می پردازیم. بهتر است بدانید که این سایت یکی از سایت هایی است که با ساخت بک لینک در آن می توانید به افزایش دامین آتوریتی سایت خود کمک کنید.

 • وارد آدرس https://wordpress.org/ می شویم.
 • روی گزینه get wordpress کلیک می کنیم و در گوشه سمت راست روی log in می زنیم.
 • مثل موارد بالا ساخت اکانت را زده و با دادن User name و آدرس ایمیل، گزینه create را انتخاب می کنیم.
 • ایمیلی که به آدرس شما ارسال می شود را تایید کنید تا اجازه دادن پسورد و آدرس وب سایتتان را به شما بدهد. نکته مهم در دادن پسورد این است کهاجازه ندهید پسوردی که خود وردپرس برای شما انتخاب می کند، پسورد شما باشد آن را تغییر دهید و پسورد مورد نظر خود را بزنید. مهم است که پسورد شما ترکیبی از حروف و اعداد و علائم باشد.

ساخت بک لینک در سایت WordPress

 • وارد Edit Profile می شویم و اطلاعات مورد نظر خود را وارد می کنیم. بعد از سیو تغییرات view Profile را بررسی می کنیم و لینک را باید در صفحه ببینیم.

نکته مهم در ساخت بک لینک در سایت WordPress این است که بک لینک برای سایت های وردپرسی ساخته می شود.

آموزش ساخت بک لینک رایگان در سایت github

این سایت تقریباً برای همه شناخته شده است و اگر هم شناختی ندارید بهتر است عنوان آن را در گوگل جستجو کرده و شناخت را پیدا کنید، چون قرار است در آن یک بک لینک خوب بسازیم.

حالا که فهمیدید گیتاب چه سایتی است بهتر است آماده شوید برای ساخت بک لینک خارجی در آن.

 • وارد سایت گیتاب با آدرس github.com می شویم.
 • طبق روال بک لینک های قبلی Sing in می کنیم و ساخت اکانت جدید را انتخاب می کنیم.
 • آدرس ایمیل ، نام کاربری و پسورد را وارد می کنیم و Create را می زنیم.
 • یک تست از شما می گیرد که مطمئن شود شما ربات نیستید بعد از تایید تست شما وارد محیط گیتاب می شوید.
 • در این مرحله وارد ایمیل خود شوید و آدرس ایمیلتان را وریفای کنید یعنی ایمیل ارسال شده از طرف گیتاب را تایید کنید.
 • وارد صفحه زیر می شوید و با توجه به تصویر وارد پروفایل شوید.

آموزش ساخت بک لینک رایگان در سایت github

 • وارد پروفایل شده و طبق روال سراغ Edit Profile می رویم.
 • قسمت about me را نوشته و آدرس صفحه مورد نظر از سایت را وارد می کینم.
 • تغییرات را ذخیره می کنیم و وقتی به صفحه پروفایل برمیگردیم لینک سایتمان را در سمت چپ صفحه خواهیم دید.

توجه کنید که در ساخت بک لینک زیاده روی نکنید چون وقتی این کار به تعداد بالا و مکرر صورت گیرد، گوگل آن را کلاه سیاه می شناسد و نتیجه منفی خواهید گرفت.

ساخت بک لینک در سایت ایرانی کتاب اول

اگه شما از آن دسته افرادی هستید که ساخت یک بک لینک را هم غنیمت می دانید و در واقع ارزش بک لینک های باکیفیت را می دانید پس این قسمت از مقاله را هم دقیق تر مطالعه کنید، چرا که یک بک لینک با ارزش و رایگان را به شما معرفی خواهم کرد.

کتاب اول جزو آن دسته از سایت های خیلی قدیمی هست که از لحاظ دامین آتوریتی خیلی با ارزش است. در صفحه گوگل همین عنوان کتاب اول رو تایپ کنید.  لینک اول را باز کنید. صفحه را اسکرول کنید. گزینه ثبت رایگان اطلاعات شغلی را انتخاب کنید. وارد صفحه زیر خواهید شد.

ثبت نام در کتاب اول و ساخت بک لینک

مراحل ثبت نام را طی کنید. به همین راحتی می توانید یک بک لینک با کیفیت برای سایت خود ایجاد کنید.

ساخت بک لینک رایگان در websiterank

این سایت کاربردی و البته رایگان در عرض چند دقیقه آنالیز بسیار قوی و خوبی از سایت شما در اختیارتان قرار می دهد و یک بک لینک از این سایت به سایت تان دریافت می کنید.

کافی است آدرس دامنه سایت را وارد و Review آن را کلیک کنید.

ساخت بک لینک در websiterank

بصورت رایگان سئو سایت تان آنالیز می شود و می توانید برای ارتقاء آن از نتایج تحلیل و آنالیز رایگان این سایت استفاده کنید و رایگان بک لینکی به سایت تان دریافت کنید.

ساخت بک لینک رایگان در websiterank

ساخت بک لینک رایگان در rrank.ir

این سایت آنالیز بسیار حرفه ای و قدرتمندی از سئوی سایت تان ارائه می دهد و می توانید برای بهبود سایت تان از آنها استفاده کنید.

و نکته جذاب اینکه این سایت ایرانی می باشد. و به رایگان بک لینکی به سایت تان را می سازد.

ساخت بک لینک رایگان در drrank.ir

ساخت بک لینک پروفایلی  در websiteseochecker

این سایت،  سایتی قدرتمند و حرفه ای جهت آنالیز سئوی سایت تان می باشد.

و نکته خیلی مهم این مورد می باشد که بک لینک به سایت تان را می سازید و البته  گزارش شفاف، قوی و به جزئیات در سئوی On-Page و Off-Page سایت تان دریافت می کنید.

کافیست آدرس صفحه مورد نظر از سایت تان و کلمات کلیدی را وارد کنید و بر Analyze کبیک کنید. نتایج در چند ثانیه آماده است!

سایت شما به لحاظ سئویی  آنالیز میشود و می توانید ایرادها را برطرف کنید و بک لینک هم ساخته می شود.

ساخت بک لینک رایگان پروفایلی در websiteseochecker

بک لینک پروفایلی در Sitechecker

یکی دیگر از سایت هایی که می توانید برای لینک سازی استفاده کنید سایت Sitechecker می باشد.

ساخت بک لینک رایگان در Sitechecker

برای لینک سازی می توانید 7 روز رایگان از سایت Sitechecker  استفاده کنید و کافی است با جیمیل خود وارد شوید و آدرس دامنه و یا ساب دامنه مورد نظر را وارد کنید و بر Continue کلیک کنید.

ساخت بک لینک پروفایلی رایگان در Seo Site Checkup

سایت Seo Site Checkup به رایگان سئوی سایت شما را بررسی می کند و با وارد نمودن دامنه سایت تان بک لینک هم می سازید.

ساخت بک لینک رایگان معتبر در Seo Site Checkup

بک لینک معتبر در Seobility

سایتی دیگری که در این زمینه می توان معرفی کرد سایت Seobility می باشد. این سایت هم برای آنالیز سئوی سایت می باشد.

برای ورود به این سایت بایستی با جیمیل وارد شوید . و سپس طرح بیسیک Basic که رایگان می باشد را انتخاب کنید .

در نهایت Add project را بزنید و آدرس سایت تان را وارد کنید.  بر Add project and start craling  کلیک کنید و نتیجه آنالیز را مشاهده کنید. در تصاویر زیر این مراحل را مشاهده می کنید.

ساخت بک لینک پروفایلی معتبر

بک لینک رایگان

بک لینک پروفایلی رایگان

سایت Seobility همانند سایر سایت هایی که معرفی کردیم رنک سئوی سایت را می سنجد و بک لینک می سازد. این آنالیز بسیار با اهمین می باشد گرچه رایگان در اختیار ما قرار می گیرد.

ساخت بک لینک رایگان در seobility.result

بک لینک سازی رایگان در SEORCH

با سایت SEORCH نیز می توانید رنک سئوی دامنه را بسنجید و از جمله سایت هایی است که برای لینک سازی می توان رایگان استفاده نمود.

برای شروع آنالیز، در این سایت آدرس دامنه و کلمه کلید مورد نظر را نیز بایستی درج کنید و بر CHECK کلیک کنید.

کامل ترین لیست بک لینک رایگان

ساخت بک لینک معتبر در سایت SEOptimer

سایت SEOptimer رایگان سایت شما را آنالیز می کند. کافی است آدرس URL را وارد کنید و انالیز را انجام دهید.

جامع ترین لیست بک لینک رایگان

سایت woorank

از سایت های دیگری که در زمینه آنالیز سئو و بهینه سازی سایت ها می توان نام برد سایت woorank می باشد.

کجا بک لینک رایگان بسازم

سایت NEILPATEL

سایت NEILPATEL  نیز همانند سایر سایت های آنالیز سئو گزارشی از آنالیز سایت تان را در اختیارتان قرار می دهد.

بعد از وارد نمودن دامنه و پاسخ به چند سوال درباره آن می توانید این گزارش را دریافت کنید. کافی است بر ANALYZE WEBSITE کلیک کنید و نتیجه را از ایمیل تان دریافت کنید.

بک لینک های رایگان را از کجا پیدا کنم

برای دریافت لیست کامل بک لینک های رایگان، بر روی لینک کلیک کنید تا به صفحه پرداخت و دریافت لیست اکسل بک لینک ها، منتقل شوید.

خیر. به هیچ وجه. این لینک ها همگی امن بوده و بارها توسط تیم خودمان برای پروژه های مختلف سئو، مورد استفاده قرار گرفته اند. هیچ مشکلی برای هیچ یک از سایت ها پیش نیامده است.

بله، بلافاصله بعد از پرداخت، می توانید لیست را دانلود و استفاده کنید.

بله. بعد از پرداخت وجه، شما مالک این لیست هستید و می توانید از آن برای پروژه های لینک سازی استفاده کنید. ولی فروش این لیست، تحت هر شرایطی ممنوع بوده و در صورت مشاهده از طریق مراجع زیربط پیگیری می شود.

همگی بک لینک ها توسط تیم خودمان تست شده و تا این لحظه، بک لینک های خراب را از لیست حذف کرده ایم. ممکن است تعداد بسیار بسیار محدودی، به مرور خراب و حذف شده باشند.

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا