آرتا رسانه

آژانس دیجیتال مارکتینگ آرتا رسانه با سالها تجربه کنار شماست

آکادمی آرتا رسانه با دوره های آموزشی رایگان

What can you buy with Bitcoin

خرید با بیت کوین

در جهان پیشرفته امروز، خرید با بیت کوین به عنوان نخستین ارز دیجیتال و برجسته‌ترین رمزارز، توانسته است محبوبیتی فراوان را جلب کند.

کامنت گذاری و مستند سازی

کامنت گذاری و مستند سازی کد سالیدیتی در ویژوال استودیو کد و ریمیکس

کامنت گذاری و مستند سازی کد سالیدیتی در ویژوال استودیو کد و ریمیکس: فرمت NatSpec: قراردادهای Solidity می‌توانند از یک فرم خاص از کامنتها استفاده کنند تا مستندات کاملی را برای توابع، متغیرهای بازگشتی و سایر موارد فراهم کنند. این فرم خاص با نام Natural Language Specification (NatSpec) اتریوم شناخته

Blockchain scalability

مقیاس پذیری در بلاکچین چیست؟

مقیاس‌پذیری در بلاک‌چین به ارتقاء ظرفیت و کارایی این سامانه‌ها و قابلیت مدریت همزمان تعداد نود ها وتراکنش های بالا اشاره دارد.

What is SRC20 network

 SRC20 چیست؟

شبکه SRC20 یک اکوسیستم بلاکچینی است که بر پایه استانداردها و پروتکل‌های خاصی به نام SRC20 ساخته شده است.

فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز

فضای ذخیره سازی غیر متمرکز در بلاکچین -sia

پروژه‌های ذخیره‌سازی بلاکچین – Sia سیا (Sia)، مشابه فایل‌کوین (Filecoin)، از فناوری بلاکچین برای ایجاد یک پلتفرم ذخیره‌سازی داده‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کند. این پلتفرم فایل‌ها را رمزنگاری کرده و به صورت توزیع‌شده در سراسر یک شبکه همتای به همتا پخش می‌کند . برنامه کاربری سیا، که برای ویندوز، لینوکس و مک‌اواس در دسترس است، هر فایل را به 30 قطعه تقسیم کرده

فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز

فضای ذخیره سازی غیر متمرکز در بلاکچین safe network

پروژه‌های ذخیره‌سازی بلاکچین – Safe Network میدسیف کوین (MAID) یک سکه است که برای استفاده در شبکه SAFE به منظور بهره‌برداری از فضای هارد دیسک اضافی برای مشتریانش طراحی شده است. کاربران قادرند فضای دیسک، حافظه و قدرت محاسباتی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. میدسیف (Maidsafe.net) شبکه SAFE را

What is Bitcoin Time Lock

قفل زمانی بیتکوین به چه معناست؟

قفل زمانی بیتکوین یک ویژگی حیاتی است که به افراد این امکان را می‌دهد که شرایط خاصی را برای انجام یا تصویب تراکنش‌ها تعیین کنند .

Introducing the BEP 1155 standard

معرفی استاندارد BEP-1155

استاندارد BEP-1155 یک استاندارد برای توکن‌های قابل تعویض و قابل تنوع در بلاک‌چین معروف ترین صرافی ارزدیجیتال ، بایننس است.

Defi in simple language

دیفای در ارزدیجیتال چیست؟

دیفای، که به معنای “مالیاتی غیرمتمرکز” است، از دو کلمه “Decentralized Finance” تشکیل شده است، این اصطلاح به یک نوع سیستم مالی دیجیتال غیرمتمرکز اشاره دارد.

آرتا پادکست

پیمایش به بالا