آرتا رسانه

bitcoin price rising

در سال 2023 قیمت بیت کوین ممکن است صعودی شود

تحلیل‌گران در رابطه با قیمت بیت ‌کوین اعتقاد دارند که تأسیس صندوق‌های مبادله بیت‌کوین به عنوان ETF، پذیرش ارز PayPal و افزایش مقیاس پذیری اتریوم که به زودی اتفاق می‌افتد و این عوامل میتواند باعث رشد قیمت بیت کوین شود.

بهبود نسبی قیمت بیت کوین

اگرچه در ابتدای سال 2023 بهبودی در قیمت بیت‌کوین و دیگر رمزارزها رخ داد، اما در پنج ماه گذشته، بیشتر بازار به سکون و عدم حرکت درگیر شده است. این خاموشی تا حدی ثبات یافته که مدیر عامل گلکسی دیجیتال، مایک نووگرتز، به تعبیر از این وضعیت با عنوان “بی‌نظمی‌ها” در ژوئن اشاره کرده است.

اما تحلیل‌گران در گزارشی به مجله کوینتلگراف به چندین عامل اشاره کرده‌اند که ممکن است بازار رمزارزها را قوی تر و پویاتر کنند.

پذیرش بیت‌ کوین به عنوان ETF

هنریک اندرسون، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری کریپتویی آپولو، از جمله افرادی است که نگران پذیرش ETF بیت‌کوین به صورت اوراق بهادار هستند و تصریح می‌کند که ممکن است در شش ماه آینده یکی از این صندوق‌ها مورد تأیید قرار گیرد.

پایان دوره ثبات قیمت بیت کوین

وی می‌گوید که بانک‌های مرکزی تا کنون افزایش نرخ بهره را به تأخیر انداخته‌اند، که این امر ممکن است به این معنا باشد که دوره ثبات قیمت بیت‌کوین به پایان رسیده باشد.

اندرسون همچنین راه‌اندازی ارز PayPal و حرکات احتمالی از طرف شرکت X (توییتر) برای اضافه کردن پرداخت‌های رمزارز در توییتر را به عنوان نشانه‌هایی از تأیید آینده رمزارزهاو افزایش قیمت ارزهای دیجیتال می‌بیند.

پیش‌بینی‌ها برای بیت‌ کوین

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات در پلتفرم خدمات مالی کریپتویی ماتریکسپورت، همچنین به پیش‌بینی‌های خود برای افزایش قیمت بیت‌کوین از طریق تأیید ETF بیت‌کوین تایید میکند. وی همچنین اشاره می‌کند که ارتقای زیرساخت اتریوم نیز می‌تواند نقش مهمی در افزایش قیمت بیت‌کوین ایفا کند.

عوامل موثر بر قیمت در کوتاه مدت

در عین حال، تونی سیکامور، تحلیل‌گر بازار از شرکت معاملاتی IG  سنگاپور، به کوینتلگراف اعلام کرده است که سرمایه‌گذاران برای تحلیل دقیق نیاز به توجه به آخرین جلسه فدرال رزرو دارند. او می‌گوید که کمیته سرمایه فدرال در تاریخ ۱۶ اوت برنامه‌های خود از جلسه ژوئیه را منتشر خواهد کرد و انتظار میرود  که نرخ بهره ثابت بماند.

نتیجه‌گیری

بازار رمزارزها همواره تغییراتی دارد و تصمیم‌گیری در این بازار نیازمند دانش و مهارت است. لطفاً سرمایه ا صلی خود را به دقت در این بازار قرار ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرتا رسانه
آرتا رسانه
دیجیتال مارکتینگ چیست؟
Loading
/
پیمایش به بالا